Vw golf 2 1.6TD/GTD смяна с ABF

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
Потребителски аватар
СтоянЦанев
Мнения: 15
Регистриран на: Пет 28 юли 2017 8:13
Автомобил: Vw golf 2
Двигател:

Re: Vw golf 2 1.6TD/GTD смяна с ABF

Мнениеот СтоянЦанев » Нед 24 юни 2018 23:05


Explode12 написа:Педали от б3, планка от б3(без абс/с абс...зависи какво желаеш по този въпрос), останалото може да купиш цял абф(цялата кола..понеже си дизел и ще ти е по-удобно)..или цял 1.9тди 90кс. За узаконяването предполагам винаги има начин, стига спирачките да отговарят на засилването, купето да не е нарязано(а то няма какво да режеш.) и подобните.

Просто е много по-добър вариант да купиш цял голф 3 и от него да ползваш нужното.


Точно и това ще направя колега цяла кола донор работеща! Без да се занимавам в търсене на това и онова :)




Потребителски аватар
caro
Мнения: 551
Регистриран на: Чет 04 окт 2007 20:14
Автомобил: Golf 2- Audi Coupe -Audi 80 Avant
Двигател: MH-1988 ACE-1994- 1Z-1994
Местоположение: Шумен

Re: Vw golf 2 1.6TD/GTD смяна с ABF

Мнениеот caro » Пон 25 юни 2018 10:12


Тебе какво те бърка какво ще правя и колко пари бих дал не ми е ясно? Бягай да си мечтаеш ти някъде :censored2 щом съм пуснал тема значи искам да направя нещата и да ме посъветват хора правили тази операция лично а не мечтатели както казваш ти :) лек ден/вечер и не коментираваи повече!


Не с лошо друже просто да ти кажа ,че ти където отиваш аз от там се връщам.Не ти правя сметка на парите -при мене мене подобен проект излезе над 6000 лв.Нали знаеш каква кола можеш да си купиш за 6 бона -готов ГТИ и да разбереш ,че съм добронамерен ще ти дам един жокер за да не дупчиш купето за помпа на съединителя можеш да ползваш ето тази джаджа от VW Transporter T4 жилото също от Т4 -помпите отпадат.

Изображение

И да те светна нещо icon_idea купето на Голф 2 за малките мотори е различно от това на ГТИ -там предните рогове са по-усилени ще го разбереш като сложиш големия мотор и дадеш газ и ще видиш как слънцето те гледа през фугите на вратите т.е. купето се усуква.Жив и здрав и успех с проекта.

Последна промяна от caro на Пон 25 юни 2018 20:31, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
СтоянЦанев
Мнения: 15
Регистриран на: Пет 28 юли 2017 8:13
Автомобил: Vw golf 2
Двигател:

Re: Vw golf 2 1.6TD/GTD смяна с ABF

Мнениеот СтоянЦанев » Пон 25 юни 2018 13:24


caro написа:
Тебе какво те бърка какво ще правя и колко пари бих дал не ми е ясно? Бягай да си мечтаеш ти някъде :censored2 щом съм пуснал тема значи искам да направя нещата и да ме посъветват хора правили тази операция лично а не мечтатели както казваш ти :) лек ден/вечер и не коментираваи повече!


Не с лошо друже просто да ти кажа ,че ти където отиваш аз от там се връщам.Не ти правя сметка на парите -при мене мене подобен проект излезе над 6000 лв.Нали знаеш къква кола можеш да си купиш за 6 бона -готов ГТИ и да разбереш ,че съм добронамерен ще ти дам един жокер за да не дупчиш купето за помпа на съединителя можеш да ползваш ето тази джаджа от VW Transporter T4 жилото също от Т4 -помпите отпадат.

Изображение

И да те светна нещо icon_idea купето на Голф 2 за малките мотори е различно от това на ГТИ -там предните рогове са по-усилени ще го разбереш като сложиш големия мотор и дадеш газ и ще видиш как слънцето те гледа през фугите на вратите т.е. купето се усуква.Жив и здрав и успех с проекта.


Това вече е приказка колега! Именно заради това съм пуснал тая тема за допълнителна информация относно затруднения и т.н! Благодаря много за инфото!


Explode12
Мнения: 309
Регистриран на: Пон 05 дек 2011 20:05
Автомобил: MK2
Двигател: RP
Местоположение: Варна

Re: Vw golf 2 1.6TD/GTD смяна с ABF

Мнениеот Explode12 » Вто 26 юни 2018 6:46


caro написа:
купето на Голф 2 за малките мотори е различно от това на ГТИ -там предните рогове са по-усилени ще го разбереш като сложиш големия мотор и дадеш газ и ще видиш как слънцето те гледа през фугите на вратите т.е. купето се усуква.Жив и здрав и успех с проекта.



Ако може линк от къде взе тази информация?


Потребителски аватар
caro
Мнения: 551
Регистриран на: Чет 04 окт 2007 20:14
Автомобил: Golf 2- Audi Coupe -Audi 80 Avant
Двигател: MH-1988 ACE-1994- 1Z-1994
Местоположение: Шумен

Re: Vw golf 2 1.6TD/GTD смяна с ABF

Мнениеот caro » Вто 26 юни 2018 7:43


От ЕТКА.



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 103 госта