Golf 4 1.6 99г. Теч в купето

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
YordanYordanov11
Мнения: 15
Регистриран на: Сря 05 сеп 2018 13:18
Автомобил:
Двигател:

Golf 4 1.6 99г. Теч в купето

Мнениеот YordanYordanov11 » Сря 05 сеп 2018 13:44


Здравейте колеги

След един по интензивен дъжд през нощта отварям и гледам на стелката под педалите малка локва вода, преди месец ми направи същия номер след един пороен дъжд седнах да карам и усетих че нещо ми прокапа на краката под педалите но беше доста малко, махнах кората под чистачките и почистих доста боклуци като реших че проблема е решен но уви до тази сутрин. Количеството вода което е прокапало вътре не е голямо, и се получава само след много силен дъжд, след миене на колата или нормален вълеж няма проблеми. Огледах за нещо което да ми подскаже от къде влиза водата но нищо. Някакви идеи ?

Последна промяна от YordanYordanov11 на Сря 05 сеп 2018 15:22, променено общо 3 пъти.




Потребителски аватар
IvanMan
джедай
джедай
Мнения: 10401
Регистриран на: Пон 23 май 2005 15:12
Автомобил: Golf 7 TDI Estate BlueMotion
Двигател: CRLB
Местоположение: София

Re: Теч в купето

Мнениеот IvanMan » Сря 05 сеп 2018 13:49


Коригирай заглавието според шаблона:
viewtopic.php?f=5&t=352508


Потребителски аватар
Green_Madness
Мнения: 847
Регистриран на: Нед 12 авг 2007 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Golf 4 1.6 99г. Теч в купето

Мнениеот Green_Madness » Чет 06 сеп 2018 1:49


YordanYordanov11 написа:Здравейте колеги

След един по интензивен дъжд през нощта отварям и гледам на стелката под педалите малка локва вода, преди месец ми направи същия номер след един пороен дъжд седнах да карам и усетих че нещо ми прокапа на краката под педалите но беше доста малко, махнах кората под чистачките и почистих доста боклуци като реших че проблема е решен но уви до тази сутрин. Количеството вода което е прокапало вътре не е голямо, и се получава само след много силен дъжд, след миене на колата или нормален вълеж няма проблеми. Огледах за нещо което да ми подскаже от къде влиза водата но нищо. Някакви идеи ?


Прегледай всички уплътнения на кората под чистачките внимателно, при мен преди беше същото, само че отдясно.


YordanYordanov11
Мнения: 15
Регистриран на: Сря 05 сеп 2018 13:18
Автомобил:
Двигател:

Re: Golf 4 1.6 99г. Теч в купето

Мнениеот YordanYordanov11 » Чет 06 сеп 2018 11:38


Ок, прегледах го но всичко си е наред, влиза си нормално в канала под прозореца, няма надигнато или спукано някъде, мисля си че при по силен дъжд каналите под кората от двете страни на калниците отгоре немогат да поемат цялата вода и от някъде се просмуква в купето, въпроса е от къде ?



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 204 госта