Голф 5 2.0 ФСИ 150 К.С. постоянно ми светят лампите за ABS//ESP//Engine Check

Техническа и сервизна информация за Golf, Vento, Jetta и Bora
МартинПетровв
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 20 май 2019 11:18
Автомобил:
Двигател:

Голф 5 2.0 ФСИ 150 К.С. постоянно ми светят лампите за ABS//ESP//Engine Check

Мнениеот МартинПетровв » Пон 20 май 2019 11:26


Здравайте на скоро си закупих Голф 5 2.0 ФСИ 150 к.с 2004г. внос от Щвейцария .
Та въпроса ми е някой зблъсквал ли се е с проблеми с електрониката ?
постоянно ми светят лампите за ABS//ESP//Engine Check// и най вече преден ляв мигач особено в дъждовно време .
Ходих при няколко майстори но няма конкретно решение лампите светят когато си искат а уж проблеми няма.
(според мен има някакъв проблем свързван с това че е от Щвейцария и от времето кабелчетата са за смяна но все пак да попитам ако някой има същите проблеми)?




nikname
Мнения: 231
Регистриран на: Вто 04 окт 2016 13:00
Автомобил: vw golf mk5 2006
Двигател: 1_6i BSE
Местоположение: София

Re: Голф 5 2.0 ФСИ 150 К.С. постоянно ми светят лампите за ABS//ESP//Engine Check

Мнениеот nikname » Пон 20 май 2019 17:10


Привет,ламите на ABS/ESP в повечето случай светват заедно.
Проболема при тях е като се почне от скъсано кабелче на абс датчик,проблем в някой датчик на колелото,почистване на датчиците,още куп неща та се стигне до самата помпа на ABS.При мен светеше ABS/ESP перманентно и след изваждане и поставяне на букста на ABS помпата,изчистване с VAGkom след това нямах никакви проблеми.
За check вече трябва диагностика за да се прочетът грешките,много са нещата и немога да кажа какво е.


МартинПетровв
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 20 май 2019 11:18
Автомобил:
Двигател:

Re: Голф 5 2.0 ФСИ 150 К.С. постоянно ми светят лампите за ABS//ESP//Engine Check

Мнениеот МартинПетровв » Сря 29 май 2019 14:07


в крайна сметка малко газ като и дам и всичко си идва на мястото и се оправя :) дори и проблема с предния мигач който ми изглежда че доста хора с модела го имат



Върни се в “Golf, Vento, Jetta & Bora”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kamaza11 и 214 госта