Ужасният завършек на един проект. Тунинг на Passat.

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19713
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Vlad777 » Пон 02 яну 2006 16:24


:woooow: :woooow: :woooow: :woooow: :woooow: :woooow:




Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот gti » Пон 02 яну 2006 16:27


:banghead: :banghead: :banghead: Наистина ужасен завършек за такава хубава кола. :cry:


Потребителски аватар
bartokomus
Мнения: 80
Регистриран на: Пет 28 яну 2005 23:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот bartokomus » Пон 02 яну 2006 17:34


Благодаря ви на всички.... но това е положението.

Ами колеги сега по4вам да продавам каквото е останало, за да мога да си върна поне част от вложенията. Утре 6те вадя валовете и колектора и гърнето трябва да сваля, въпреки 4е не знам о6те как ще го напртавя, за6тото трябва я вдигна някъде. Музиката цялата я продавам, има и прагове и 2 нови гуми. Погледнете в "Подава" ако някой се интересува от нещо.

Ина4е колата е застрахована, но тази застраховка и една трета няма да ми върне. Само се надявам да не приберат колата от застраховката като я плащат. МОже би така ще стане...... утре 6те видим


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Мнениеот Sunny » Вто 03 яну 2006 10:56


Много съжалявам за случилото се, колега! Аз също съм се палил, но се разминах само с ел.инсталация.
За каското - няма да ти приберат колата, но ще изплатят само 60-70% от оценката за тотална щета и ще ти оставят купчината желязо на теб. Дано да можеш да измъкнеш нещо читаво като части за да покриеш поне малка част от вложените пари.
Между другото, къде ти е каското и би ли споделил, след развръзката, на колко е оценена и колко ще изплатят?


Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнениеот madcap » Вто 03 яну 2006 19:37


найстина лоша работа колега , немам думи , sorry


Потребителски аватар
bartokomus
Мнения: 80
Регистриран на: Пет 28 яну 2005 23:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот bartokomus » Вто 03 яну 2006 23:08


Sunny написа:Много съжалявам за случилото се, колега! Аз също съм се палил, но се разминах само с ел.инсталация.
За каското - няма да ти приберат колата, но ще изплатят само 60-70% от оценката за тотална щета и ще ти оставят купчината желязо на теб. Дано да можеш да измъкнеш нещо читаво като части за да покриеш поне малка част от вложените пари.
Между другото, къде ти е каското и би ли споделил, след развръзката, на колко е оценена и колко ще изплатят?



да ще споделя, няма проблем. В Алианц ми е каското и се надявам като взимат най-скъпите каско, да са по сериозни при оценката. Днес я оценяваха и казаха 4е може би 6те е тотална, но ще видим. Като излезе щетата ще пи6а.


G60

Мнениеот G60 » Сря 04 яну 2006 19:48


Жалко за хубавата кола.Дано ти дадат повече пари,по принцип от Алианц плащат добре


Потребителски аватар
BuGmaN
Мнения: 3037
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот BuGmaN » Сря 04 яну 2006 22:09


Много неприятно колега, съжалявам, знам какво е да си "пилиш" мотора и само като си помисля, че може да се случи и на мен ми се подкосяват краката, но всяко зло за добро, дано от застраховката ти дадът хубави кинти и да си купиш по-хубава кола,да и направиш по-хубав тунинг и да си я караш със здраве. Не забравяй, че ако не те устройва сумата която ти изплащат като обезщетение можеш да заведеш дело срещу застрахователя! В Алианц плащат добре за малки щети, но за големи не съм сигурен, защото преди време ми искаха доста пари за Каско, и като попитах, колко дават при кражба ми казаха сума на която се изсмях с глас и си тръгнах, най-много даваха Интерамерикан, но пък ремонтите бяха само в техен сервиз!


Потребителски аватар
bartokomus
Мнения: 80
Регистриран на: Пет 28 яну 2005 23:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот bartokomus » Сря 04 яну 2006 22:35


Благодаря ти за информацията, но се надявам да дадат добри парички и да не се стига до там. Но ако се наложи - ще трябва да си търся правата


Потребителски аватар
didodi
Мнения: 1133
Регистриран на: Сря 23 юни 2004 15:09
Автомобил: Amarok DOUBLE cab
Двигател: CSHA 2014
Местоположение: PB
Контакти:

Мнениеот didodi » Чет 05 яну 2006 0:20


:banghead: Ужас , това ми беше един от любимите пасати и с нетърпение го чаках на някой от тунинг фестовете :cry: :cry: :cry:


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Мнениеот Sunny » Пон 16 яну 2006 15:40


Колега, какво става, дадоха ли някакви парички от Алианц?


Потребителски аватар
bartokomus
Мнения: 80
Регистриран на: Пет 28 яну 2005 23:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот bartokomus » Вто 17 яну 2006 22:22


ами сега в края на седмицата очаквам да ми стане готова щетата и ще ви кажа



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта