Амортисьори?

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
landwarrior
Мнения: 1943
Регистриран на: Нед 10 юли 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: land of the free,home of the brave

11

Мнениеот landwarrior » Сря 11 яну 2006 13:09


musura написа:е те обикновенните газови билщайн за 2-ка гти са над 100 лв/броя предните, задните и те са там някъде. Просто този билщайн който ти предлагат, явно само стикерите му са билщайн.
даммм така е аз по ефтин газов билщаин за голфа не съм намирал под 125лв /преден и 90-95 заден




Потребителски аватар
peshoxx
Мнения: 631
Регистриран на: Вто 01 фев 2005 1:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: 11

Мнениеот peshoxx » Сря 11 яну 2006 23:02


landwarrior написа:
musura написа:е те обикновенните газови билщайн за 2-ка гти са над 100 лв/броя предните, задните и те са там някъде. Просто този билщайн който ти предлагат, явно само стикерите му са билщайн.
даммм така е аз по ефтин газов билщаин за голфа не съм намирал под 125лв /преден и 90-95 заден

В Пловдив са около 85лв. предни и 80лв. задни за Голф2 .Амортисьорите са газови.Питах,дали те стават за спортни пружини,но ми отговориха,че с тях ще се промени работата на хода на амортисьора и ще изтърват бързо.Тогава не дават и гаранция,а спортните в каталога са много скъпи.


Потребителски аватар
nero
Мнения: 3119
Регистриран на: Чет 19 май 2005 12:08
Автомобил:
Двигател:

Re: 11

Мнениеот nero » Чет 12 яну 2006 0:30


peshoxx написа: В Пловдив са около 85лв. предни и 80лв. задни за Голф2 .Амортисьорите са газови.Питах,дали те стават за спортни пружини,но ми отговориха,че с тях ще се промени работата на хода на амортисьора и ще изтърват бързо.Тогава не дават и гаранция,а спортните в каталога са много скъпи.

точно за това и аз говорех :wink: , но не ги питах дали стават със спортни пружини, русото момиче консултант в магазина нищо не спомена, само ми каза ,че при 3-ките само на ГТИ-то са различни амортесиорите, на всички други 3-ки са еднакви :roll:



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта