...

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
vw_golf_2_Memphis
Мнения: 3836
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

...

Мнениеот vw_golf_2_Memphis » Сря 18 яну 2006 17:55


...

Последна промяна от vw_golf_2_Memphis на Съб 22 яну 2011 16:39, променено общо 2 пъти.




Потребителски аватар
bomber
Мнения: 4315
Регистриран на: Вто 13 дек 2005 17:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Софията

Мнениеот bomber » Сря 18 яну 2006 19:26


И аэ си вэех такава двуцевка и неэнам как да го сложа,эащото нали энаеш че на голфовете трьбата на крайното гьрне е иэвита на ляво та да пасне в отвора на бронята. Иначе твойто ако е с една трьба само отиваш при майстор да ти эавари една кука и Drive :wink:


Потребителски аватар
nero
Мнения: 3119
Регистриран на: Чет 19 май 2005 12:08
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот nero » Чет 19 яну 2006 3:23


и аз имам същото :D . обаче слагането беше жива мъка за майстора, значи на голфа гърнето минава над задния мост и понеже е захванато със скоба чак на средното гърне, се наложи да се режи в непосредствена близост до резервоара. след това обаче нямаше проблем, куките от предишното се завариха на новото ,за да е по стегнато - резулата никаква кой знае каква промяна на звука :? . Само леко пърпорене, но пък седи ефектно :wink:


Потребителски аватар
asskoGTI
Мнения: 778
Регистриран на: Нед 05 юни 2005 18:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот asskoGTI » Чет 02 фев 2006 15:32


nero написа:и аз имам същото :D . обаче слагането беше жива мъка за майстора, значи на голфа гърнето минава над задния мост и понеже е захванато със скоба чак на средното гърне, се наложи да се режи в непосредствена близост до резервоара. след това обаче нямаше проблем, куките от предишното се завариха на новото ,за да е по стегнато - резулата никаква кой знае каква промяна на звука :? . Само леко пърпорене, но пък седи ефектно :wink:


хахахаах :lol: абе пич, а ти махна ли средното гърне да видиш дали няма разлика М?
то с т'ва средно гърне и ремус да туриш пак ше си парпориш Mr Green Fun


Потребителски аватар
GTivan
Мнения: 340
Регистриран на: Пон 11 окт 2004 9:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот GTivan » Чет 02 фев 2006 15:42


И аз направих същото сложих Ремус, но не махнах нищо от останалите части, дори не пърпори, тази седмица ще отида да махна средното гърне да видим какво ще стане:-)


Потребителски аватар
asskoGTI
Мнения: 778
Регистриран на: Нед 05 юни 2005 18:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот asskoGTI » Чет 02 фев 2006 16:08


мога от сега да ти кажа какво ще прави- :twisted: :twisted: :evil:
1.ЩЕ ОГЛУШЕЕШ XAXAXA(вече не чувам кви ми ги говорат хората)
2.ЩЕ ПУСКАШ АЛАРМИТЕ НА ХОРАТА ХАХААХА
3.ЩЕ УСЕТИШ МНОГО ЯКАТА ВИБРАЦИЯ ОТ ДВИГАТЕЛА-особено ако го издуваш от ниски оборитки,ухххх малии ше имаш и безлатен масаж на гъза :deal
4.НЯМА ДА ИМАШ НУЖДА ОТ СТЕРЕО ВЕЧЕ ХЕХЕ
.......за звука няма да ти говора по добре слушай и се кефи



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта