къде в бургас за чиптунинг

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
hamidco
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 02 фев 2010 22:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Несебър

къде в бургас за чиптунинг

Мнениеот hamidco » Вто 18 дек 2012 17:52


Здравейте колеги макарче карам ауди ви имам за колеги. Купих си едно ауди а4 1.9 тди 110 к.с с код на двг. АФН доста добре върви но не ми стига и реших да го чипосам и въпроса ми е къде да отида в бургас за качественна работа?




Потребителски аватар
audi__a8
Мнения: 205
Регистриран на: Съб 03 дек 2011 13:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: burgas

Re: къде в бургас за чиптунинг

Мнениеот audi__a8 » Вто 18 дек 2012 17:58


здр колега и гратски чип в б-с само при Иво камикадзето той щети сварши най идеална работа тука в б-с гарантирам


hamidco
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 02 фев 2010 22:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Несебър

Re: къде в бургас за чиптунинг

Мнениеот hamidco » Вто 18 дек 2012 20:42


audi__a8 написа:здр колега и гратски чип в б-с само при Иво камикадзето той щети сварши най идеална работа тука в б-с гарантирам

Каква ще е разликата като качество и цена със сравнение с adler-auto(brezel) тоя колегата Богомил


tdi_20yare
Мнения: 282
Регистриран на: Съб 05 дек 2009 13:52
Автомобил: audi a3
Двигател: asz+brezel
Местоположение: варна

Re: къде в бургас за чиптунинг

Мнениеот tdi_20yare » Вто 18 дек 2012 22:19


hamidco написа:Здравейте колеги макарче карам ауди ви имам за колеги. Купих си едно ауди а4 1.9 тди 110 к.с с код на двг. АФН доста добре върви но не ми стига и реших да го чипосам и въпроса ми е къде да отида в бургас за качественна работа?

Изгори 30лв нафта до Варна,има избор-даже и дино стенд с графики,но сам си решаваш... :D


Потребителски аватар
blade84
Мнения: 694
Регистриран на: Чет 05 май 2011 17:36
Автомобил: Vento
Двигател: AAZ
Местоположение: Lom

Re: къде в бургас за чиптунинг

Мнениеот blade84 » Вто 18 дек 2012 22:31


tdi_20yare написа:
hamidco написа:Здравейте колеги макарче карам ауди ви имам за колеги. Купих си едно ауди а4 1.9 тди 110 к.с с код на двг. АФН доста добре върви но не ми стига и реших да го чипосам и въпроса ми е къде да отида в бургас за качественна работа?

Изгори 30лв нафта до Варна,има избор-даже и дино стенд с графики,но сам си решаваш... :D

:да: :да:


Потребителски аватар
audi__a8
Мнения: 205
Регистриран на: Съб 03 дек 2011 13:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: burgas

Re: къде в бургас за чиптунинг

Мнениеот audi__a8 » Вто 18 дек 2012 23:06


hamidco написа:
audi__a8 написа:здр колега и гратски чип в б-с само при Иво камикадзето той щети сварши най идеална работа тука в б-с гарантирам

Каква ще е разликата като качество и цена със сравнение с adler-auto(brezel) тоя колегата Богомил


цена мога да ти кажа на л.с. като марка незнам но до сега който съм питъл в б-с сички при него слагат и са доволни ако искаш пиши на лично да ти обясня тва което знам


Потребителски аватар
VRPerformance
Мнения: 126
Регистриран на: Пет 02 яну 2009 4:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Re: къде в бургас за чиптунинг

Мнениеот VRPerformance » Вто 27 авг 2019 16:10


Ние разполагаме с представители и можете да поставите Чип Тунинг в Бургас при него http://www.VRPerformance.net



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bobibvb и 133 госта