Swap на VR6 2.8 в Golf MK1

Теми свързани с всякакви перформанс модификации и промени по двигател, ходовата част и купе
Потребителски аватар
leonardo_vd
Мнения: 3022
Регистриран на: Съб 07 апр 2007 17:04
Автомобил: Golf mk1 VR6 TURBO
Двигател: AAA
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Swap на VR6 2.8 в Golf MK1

Мнениеот leonardo_vd » Чет 14 сеп 2017 18:12


Какво става колега тръгна ли колата :)




Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Swap на VR6 2.8 в Golf MK1

Мнениеот Kuncavia » Чет 14 сеп 2017 22:41


Другото бебче изпи бюджета за тази година, защото му се наложиха доста промени и палатката остана на заден план. С две играчки е трудно, но не и невъзможно. Плана засега, до края на 2018 купето да е като ново и да се регистрира с новия цвят. След това чак двигателя пада долу. Проблема е и друг, освен, че не мога да стигна до колата. Не мога да си избистря концепцията в главата, VR6 или ABF с тромпети. Проблема не е в цената, защото ако ударим чертата и двете интервенции, струват приблизително еднакви пари. Просто ме притеснява стабилността на VR-a, в купето, а и на самото купе. Не си спомням какво съм писал назад, но идеята за проекта е да бъде просто "шоу кар", няма да е драгаджийка, нито ще ходи на тайм атак. Търси се изчистен и красив кош и несравним звук. Но малко или много ще яде камшици, които ме притесняват... Намерил съм и кой да ми направи идеите, но за момента не мога да си го реша. Което е и нормално, защото съм доста далеч, тепърва ме чака цялостно изкърпване на тоя варел, презаваряване и куп глупости, които трябва да минат, а не стига време. Да сглобя другата играчка и я почвам, че вече си мина година и си седи в гаража :death


Потребителски аватар
bbboiko2004
Мнения: 4186
Регистриран на: Пон 20 фев 2006 21:19
Автомобил: VW Polo 2f
Двигател: 3f - 1993

Re: Swap на VR6 2.8 в Golf MK1

Мнениеот bbboiko2004 » Вто 31 окт 2017 12:42




Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Swap на VR6 2.8 в Golf MK1

Мнениеот Kuncavia » Сря 01 ное 2017 23:05


На пръв поглед изглежда скъпо, но реално имаш почти всичко готово, само кадърен майстор, който да го постави на мястото му. За съжаление, като гледам в какво темпо върви тунинга на мотора, нищо чудно палатката да проспи и 2018-та в гаража :stumm



Върни се в “Силов тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта