двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
rabotnika
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 1427
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 21:15
Автомобил: VW Golf MK3
Двигател: AJM++
Местоположение: Разград

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот rabotnika » Съб 01 фев 2014 1:13


Коко, брат, предлагам да се обесиш, няя збъркаш :)




Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот Калоян Крумов » Съб 01 фев 2014 1:34


Вие луди ли сте ? Къде казах, че е цел! Къде казах, че си правя колата само заради Феста? Колата си я правя още преди да има Фест => справка датата на първото мнение в тази тема! ДА! признавам си , едни от най-големите емоции в положителен аспект съм ги изпитал там!
Да там е мястото за среща с много приятни хора, братя,фенове!
Или не успяхте да ми разберете гледната точка или който не е участвал и не е подготвял кола за там не знае какво е! Защото се съгласете надрана кола няма място там, ожулени жанти и т.н. Но човек каквото и да прави никога няма да има угодия на зрителя!
Лека вечер!

пп: И да не забравяме! Феста се организира от Клуб на привържениците VW България :th_up :bowdown . "От фенове за фенове". Той 1-во е фест от феновете с колите за Феновете на коли. Ако я няма първата група, няма да я има и втората, няма и да има кой да заеме мястото на 1та група след време. Без тези 2 групи ще си имаме само Организатори! Въпреки всичко, Евала правя, на главната група от тези хора. Хора загърбили много от личното си време и почивка! Няма да ги наименувам, предполагам мнозинството ги знаете!

пп2: Експо центъра за мен е мястото заредено с най-много енергия :th_up позитивна :th_up или отрицателна. Мястото , което не бих пропуснал да посетя. Атмосферата там е несравнима с който и да е събор , мероприятие или каквото и да е било!Тази година пак ще съм там! :a045 с автобуса :c010


Потребителски аватар
IvanMan
джедай
джедай
Мнения: 10401
Регистриран на: Пон 23 май 2005 15:12
Автомобил: Golf 7 TDI Estate BlueMotion
Двигател: CRLB
Местоположение: София

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот IvanMan » Съб 01 фев 2014 8:34


Калоян Крумов написа:
rabotnika написа:Ко ти пука че няма да участваш бре


В интерес на истината не ми пука!Тръпката е в присъствието, но това присъствие на каква цена е? Колко е бензина, колко са километрите, колко е разхода? Колко ще изядеш, изпиеш , колко приятели ще почерпиш и т.н. А ако е лошо времето? А ако си полирал жанси, как ще караш? Да не говорим ако си полирал по капака?!Как се кара в сол и луга? Не това не е проблем времето е идеално за каране!А ако в твоя град е 15 градуса, а на магистралата за Столицата те вали сняг и ти си с ниско профилни гуми!Репатрак? А коя кола ще дърпа репатрака, а ако нямаш Е категория. На този човек трябва да му подсигуриш разходите, освен ако не ти е братовчед или брат, а ако тази кола не е на бротвчед(брат) ти? Значи и на собственика.
Освен че си вложил една чанта пари в колата си,и очакваш някой тийнейджър да ти щрака дюшемето на 25 годишния дарак, или пък някой друг пъпчо да ти минава с бяла ръкавица подкалниците и после да мрънка "Абе не сте ги изчистили". Кое му е от Фенове за фенове, като минаваш през най-ситната цедка, а после получаваш лист хартия от Office 1, освен ако не си номер 1. Да за това Евала!!! Наистина колата на публиката получава заслужена награда и до там! Найстина истинска Награда!!!! За останлите нищо, ако евнтуално влезеш в клубния календар получаваш 2 броя безплатно. Нищо , че само за сезона си вкарал поне 1000 лева(минимум), ама недай си боже се окажете повече от 2-3 коли на снимката на календара ще получите 1 брой, защото сте били много! Така ли е! Така е!

И затова , понеже тази година не съм предвидил полиране на джанти и смяна на спирачни апарати, които вече съм сменил и не отговарям на изисквания с гуми регенерати, а съм с чисто нови. Ще помоля тази тема да бъде заключена ЗАВИНАГИ или пратена в архива(където Димитър и тъпите цигани не могат да четат :mhihi )


ПП: Нищо лично към никой от Организатори и Членове, ако някой се засегне, значи чувства някаква вина или няма как да разбере какво е да правиш тунинг и да наливаш пари в купчина желязо, да лишаваш себе си и семейството си за сметка на едно недооценено хоби! Не желая никой да ми слага епитети и нарицания! Които някои от членовете ми писаха преди време, задръжте си мнението за Вас, мили Ми Фенове на прекрансата НИ марка коли!

пп2: Моля това мнение да не се изтрива, модерира или крие! Нека е видимо за всички!
пп3: Аз получих 2 БЕЗПЛАТНИ календара, защото колата ми е в него,но ще върна левовата им равностойност за лечението на Вальо. Аз съм Човек преди всичко! И за това ще помоля някой от управата на ЛС да ми пише дали по банковата сметка да му ги преведа или на някой от тях!!!!


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот DragoGT » Пет 14 фев 2014 12:49


Аз пък ще я отключа за ти отговоря някои неща! Въпреки, че от доста време спрях да се натоварвам с такива неща и с такива хора. Ама не мога да се сдържа понеже лично съм раздавал на феста някои работи...

Калоян Крумов написа:
rabotnika написа:Ко ти пука че няма да участваш бре


Кое му е от Фенове за фенове, като минаваш през най-ситната цедка, а после получаваш лист хартия от Office 1, освен ако не си номер 1. Да за това Евала!!! Наистина колата на публиката получава заслужена награда и до там! Найстина истинска Награда!!!! За останлите нищо, ако евнтуално влезеш в клубния календар получаваш 2 броя безплатно. Нищо , че само за сезона си вкарал поне 1000 лева(минимум), ама недай си боже се окажете повече от 2-3 коли на снимката на календара ще получите 1 брой, защото сте били много! Така ли е! Така е!


мммм не получаваш ли осигурено преспиване? или може би не получи пари които да покрият част от транспорта?
може би не получи безплатен винил под колата? или пък платформа не те уредиха? вярно не от организаторите ама от други членове на клуба :wink
винаги се е гледало да се помогне колкото може повече на участниците!!!

какво точно искаш да получиш като участник? 1000лв? грамота на хартия от бутиков магазин, а не от офис 1? купа? медал? какво? :gruebel

най-много ме е яд като някой като теб, който е бил вътре в кухнята и много добре знае, че от никое мероприятие няма печалба и много добре знае, че се организира с идеята хората да си прекарат добре - да вземе да реве

яд ме е когато хора зад гърба плюят и обиждат, а после с мили очички искат да участват...
Бъди мъж докрай бре! като си казал, че тук сме се събрали еди какви си и какви си в мензисния форум не реви да участваш в негови мероприятия!

п.п. тук не визирамсамотеб

п.п. п.п. И въпреки всичко затваряме очи, преглъщаме обиди и подмятания и пак подаваме ръка в името на фенството и феновете на идеята... а отсреща пак лайна заливат.


Калоян Крумов
Мнения: 2492
Регистриран на: Нед 13 апр 2008 22:18
Автомобил: vw mk2 Candy Blue
Двигател:

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот Калоян Крумов » Пет 14 фев 2014 20:09


Отговарям ти като мъж на маъж , а не да мишкувам!


мммм не получаваш ли осигурено преспиване?

Нито един път не съм ползвал нощувките!

или може би не получи пари които да покрият част от транспорта?

Да!Получихме всички, по 1лев на км. Русе-София и обратно 70лв. За тези на газ безценно! На някои май даже са им останали! Разхода на нашето Е34 беше 25/100. Ти си смятай!

може би не получи безплатен винил под колата?

Да получих! Ти ли го плати или партньорите от mobile.bg, които получиха това което искаха! На всяка снимка се вижда тяхното име.

или пък платформа не те уредиха? вярно не от организаторите ама от други членове на клуба


Да така е! Ели Павлова ми помогна да намерим платформа, вярно без наем! Платих част от разходите на платформата (застраховка/преглед)Платформа, която добре , че се счупи на прав път и не се отрепахме! Защото някой "майстор" и е заварил гайката на едната ос и е натегнал лагер вместо да се смени!

най-много ме е яд като някой като теб, който е бил вътре в кухнята и много добре знае, че от никое мероприятие няма печалба и много добре знае, че се организира с идеята хората да си прекарат добре - да вземе да реве


Да Драго, знам как се пише понякога за останалите потребители в скритите раздели(членската и админската)Жалко , че не пазя епитетите с които наричахте мъртвеца навремето. Та кой знае и как ми сипвате там някъде където "простосмъртните" не могат да четат! Нормално ли е да се наричат простосмъртни? Ти Бок ли си? Не драго не плача! Спокойно!

яд ме е когато хора зад гърба плюят и обиждат, а после с мили очички искат да участват...

Лицемер ли ме наричаш? Аз не обиждам на етническа и верска основа и след това да танцувам на въпросните етноси танците!
Аз ще дойда на Феста, освен ако някой не ме спре на входа. И ако искаш пак да ти ги кажа тези неща?

какво точно искаш да получиш като участник? 1000лв? грамота на хартия от бутиков магазин, а не от офис 1? купа? медал? какво? :gruebel

Не искам 1000 лв!А Вие Организаторите поне един път направихте ли поне един team building на участниците, хора, които са набили една чанта с пари в едни ламарини. Ламарини без които няма да има такова мероприятие? Кажи ми?
Аз тези пари грубо съм ги изхарчил за варела за тази година. И ми се отговаря "само това ли?". Да забравих, че май почти никой от организаторите и мнозинството от членове не е правил "цялостен проект" Така ли е?Пасат 1 завършихте ли го? А B2? Вярно простосмъртните не трябва да знаем!

1000 лв?!Защо? По толкова ли ще се дават на Румънците и Сърбите? Та като заговорихме за тях, ще има ли коли , които да ни острамят пред комшиите?

п.п. тук не визирамсамотеб

Бъди мъж, обърни се към , който трябва. А не да разчиташ аз да кажа.


п.п. п.п. И въпреки всичко затваряме очи, преглъщаме обиди и подмятания и пак подаваме ръка в името на фенството и феновете на идеята... а отсреща пак лайна заливат.


"Каквото повикало, такова се обадило!"


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19698
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: двойка от [Русе ] -VW MK2 16v Candy Blue

Мнениеот Vlad777 » Пет 14 фев 2014 21:32


Фестът никога не е имал за цел да бъде място за състезание и мерене на каквото и да е. Това е място, където феновете се събират, за да обменят опит, идеи и да разгледат какво са направили другите.

За момента нямаме възможност да осигуряваме материални награди за участниците, все пак се опитваме да ги осигурим колкото можем откъм нощувки и поне част от транспорта. Съмнявам се някога изобщо да има материален стимул. Дори и да има някога средства, те ще бъдат дадени за благотворителност или за по-добра организация и повече забавления за феновете.

В този смисъл грамотите се дават на участници, които са подготвили автомобили, които са достойни за това мероприятие. Те не са награда, а само спомен. Наградата всъщност е да участваш - кандидатурите са много, а местата са краен брой.

Който смята, че участието на феста и място в залата, не е достатъчно и очаква да получи нещо допълнително, някакъв келепир, може да се насочи към други конкурси и събития, където има осигурени други материални стимули. На Volkswagen Club Fest всичко е на доброволни начала и така ще остане. От фенове за фенове.

П.П. Разбирам Коко, че иска да участва и понеже му отказахме на настоятелните молби, сега е сърдит. Проблемът всъщност е, че колкото и да е велик автомобилът му, всички участници са на равни начала. Опитваме се да въведем правило да не повтаряме автомобили на феста, освен ако не са коренно променени. Не че имаме нещо против той да е в залата, но ако той участва, трябва и другите над 200 участника от миналите 4 издания на феста, трябва да ги допуснем в залите, което просто няма как да се случи. Някой ден като ни стане Red Bull примерно генерален спонсор и даде два чувала с пари и можем да наемем целия Интер Експо Център ще го направим. До тогава ще се опитваме да даваме равен шанс на всички и да показваме най-добре подготвените автомобилни проекти от последната година, които не са били в залите.

С това закривам темата. :lock



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 167 госта