Поло 86С 1.8Т

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Пет 09 сеп 2011 21:23


albena_sladurana написа:Е тук става интересно :) Ще следя с интерес :да:

Определено става,но определено вървят бавно нещата.Благодарение на колега от форума се сдобих с компютър настолен,който вече няма да е настолен,а ще е на колела и по точно на колата mhihi Но определено сидито остава,както и ще има ново сиди от компютъра :Mr Green Fun ,това сиди ще е скрито в жабката но ще се ползва рядко,по често ще е с юисбитата,както ще добавя и тв тунер и wifi.По нататък ще се мисли за подходящ монитор за нишата но с тъчскрийн.Относно по коша още не съм започнал финалното шкурене,но оправихме последните бъгове mhihi и може да се каже че остана яко пилене и шкурене :horror:




Потребителски аватар
Stenly
Мнения: 1967
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 23:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София VW Golf mk1 1600GTI EG
Контакти:

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот Stenly » Вто 13 сеп 2011 20:32


Бате колко мъка щеше да си спестиш ако беше сложил един 1.4 16в двигател..... или нещо 1.6 наклонените напред мотори ... с малко разстъргани цилиндри ...


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Вто 13 сеп 2011 20:54


Stenly написа:Бате колко мъка щеше да си спестиш ако беше сложил един 1.4 16в двигател..... или нещо 1.6 наклонените напред мотори ... с малко разстъргани цилиндри ...

Определено,ама като се закрастих с 1.8 двигател та така и си остана,то и великото мислене за и против трая точно 10 минути и се продължи по план график mhihi Иначе забавянето идва от нямане на време,това време не достига никога :banghead: Ако кажа че по коша има точно работа за два пълни дни,но доста често се работи по 3-4 часа в неделята и след това бягам да си гледам и другите задачи.Но за сметка на това не се отказвам и съм решил да докарам нещата до край и без да има компромиси с качеството.Ако трябва още ще се забавя но няма да притупвам нещата.Иначе след коша идва другата част от проекта която гласи горе долу ето това:
Освен боята,преди нея ще има доработки по купето.За сега смятам на тавана,по точно таван да няма mhihi :screwy Две шибидаха от голф3 или от друга кола с същия размер,като единия,този който е отпред по възможност да се вдига на горе.Така колата е като панорамния прозорец при мерцедес,тъй като е по малка от голф3 то шибидаха приляга точно като панорамен прозорец,като оставям по средата гредата на покрива и съответно ламарината отпред(където са сениците,по средата(гредата) и отзад ще бъдат черни(да се слива с шибидаха)За отпред съм подготвил фарове от рено 11,за бронята се двоумя дали да не е от същото рено с пръскала.Вратите дръжките остават оригинала,вече е решено твърдо за тях,но затапвам дупките за ключовете.Багажник,запълване на номера и ключалката,като ключалката се мести зад една голяма емблема и ключалката ще е от друга кола(форд :deal )Лайсните ще видим за тях,или оригиналните или от старите аудита 100 с надпис на лайсната на предния калник вместо ауди,ГТИ.Пълен комплект от разпънки,както на ботушите отпред и отзад,така и на предните носачи.Подсилване на задните калници с буфери при страничен удар(дано да не стават такива работи)Коритото на резервната гума ще се режи и ще се напасва от друга кола цяло широко корито,имам нещо напредвид за там.Резервоара ще отлети и той и вместо него доста по малък + един допълнителен с нафта за нафтовата печка вебасто.Акумолатора и той отлита от мястото си и се приземява над скоростната кутия,на неговото място каца съд за течноста на чистачките,който е с точния размер за там.Спирачките,сменен е сервоапарата и спирачната помпа и са от пасат,за апаратите ще има ъпгрейд по нататък.Интериор,освен смяна на бушониерата ще има нови кори от поло 2ф но модифицирани от мен,колони за високи,средни и ниски на предните кори.Смяна на дръжката за отваряне на вратите с такава от форд сиера модел 80 години.Дръжките стоят много изродско :Mr Green Fun .Седалки имам едни от ауди,мисля че са дълбоко рекаро,мисля да добавя към тях малко глезотийки или казано пълен ел.пакет за тях от алфа.Ел. стъклата са ясни,те са от форд,таблото от поло 6н2 с някой модификации от мен.Задни седалки мисля да са моите старите предни + добавки готови от други коли.Като сборуваме всичко това ще е нужно и претапициране с хубава кожа.Мисля за по нататък да сложа обърнати джанти,така колата ще се отвори mhihi
За сега това се сещам,за всичкото това ще е нужно доста време и мноого пари :banghead:

ПС-Ето снимки на кората,само където се колебая как да е дръжката,дали да им сменя местата лява-дясна.Нека всеки да си каже предпочитанието за разположението,аз ще слпжа двете снимки тука.

Вариант 1
Изображение

Вариант 2
Изображение


Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот zzzzzzz » Вто 13 сеп 2011 22:11


enigma79 написа:..... юисбитата,... :horror:

Ейиии....да ти имам компетентната реплика :Mr Green Fun ... Ю и си битата...ше ме застреляш от упор чак от 'Асково :)
..по темата Вариант 1 е по-добре...втория малко седи на карлангъч !... те ти още една компетентна реплика :)


Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот zzzzzzz » Вто 13 сеп 2011 22:21


Малей що не прочетох по-рано...луд си ей Липу...дръжки от Форд-преживях ги ... ся гледам и фарове от Рено, ключалка от Форд,ел.пакет от Алфа...не си ли чувал за Алфата и нейните неразривни проблеми с електрото ... :banghead: ше ма съсипеш Жоре ...имай милост ..ама ше та изчакам да свършиш па да видим тоя Фордалфенщайнреноваген :)

П.П. Изчакай с купето, че не са купили още матриалите за отварата за ламарина :Mr Green Fun Утре ше звъня да питам и ше ти кажа вечерта като се видим


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Вто 13 сеп 2011 22:33


zzzzzzz написа:Малей що не прочетох по-рано...луд си ей Липу...дръжки от Форд-преживях ги ... ся гледам и фарове от Рено, ключалка от Форд,ел.пакет от Алфа...не си ли чувал за Алфата и нейните неразривни проблеми с електрото ... :banghead: ше ма съсипеш Жоре ...имай милост ..ама ше та изчакам да свършиш па да видим тоя Фордалфенщайнреноваген :)

П.П. Изчакай с купето, че не са купили още матриалите за отварата за ламарина :Mr Green Fun Утре ше звъня да питам и ше ти кажа вечерта като се видим

Аз от алфата само тва да се лъзга напред назад и нагоре и надолу mhihi Кабелите и копчетата са от друга кола,ама не съм ги намерил още :063:
За фаровете не мога да намеря снмката от едно ауди с 4 фара,подобни като на рендето mhihi
Прикачени файлове
1983_renault_r11.jpg
1981_Audi_80_Group_2_Race_Car_Front_1.jpg

Последна промяна от enigma79 на Вто 13 сеп 2011 22:38, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот zzzzzzz » Вто 13 сеп 2011 22:38


Май се сещам за какво Ауди говориш :) ама сложи ги и снимай да видим как ше стоят...аз тряа да дойда един ден като си при колата да ти вкарам малко идеи...докато съм отпуска


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Вто 13 сеп 2011 22:41


zzzzzzz написа:Май се сещам за какво Ауди говориш :) ама сложи ги и снимай да видим как ше стоят...аз тряа да дойда един ден като си при колата да ти вкарам малко идеи...докато съм отпуска

Още ли,чи тези май ми стигат mhihi Но нека да опитаме ще видим накрая къв дзвер ще излезе mhihi


Потребителски аватар
chochov_w
Мнения: 418
Регистриран на: Нед 01 мар 2009 5:29
Автомобил: vw mk3
Двигател: гти
Местоположение: Varna

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот chochov_w » Вто 13 сеп 2011 22:45


здрасти колега виждам ,че говорите за идей ,виж моя звер


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Вто 13 сеп 2011 22:47


chochov_w написа:здрасти колега виждам ,че говорите за идей ,виж моя звер

Ей разгеле някой от поло сектата да се обади :bowdown Ти си се насочил към пикап,нещо по двигателя пипал ли си?
Пс-Като гледам си с джанти от форд или опел mhihi
Моя път е към това

Последна промяна от enigma79 на Вто 13 сеп 2011 22:48, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
chochov_w
Мнения: 418
Регистриран на: Нед 01 мар 2009 5:29
Автомобил: vw mk3
Двигател: гти
Местоположение: Varna

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот chochov_w » Вто 13 сеп 2011 22:48


не 1,1 само за горите :) че документите много липсвад :)


Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот zzzzzzz » Вто 13 сеп 2011 22:49


chochov_w написа:здрасти колега виждам ,че говорите за идей ,виж моя звер

Яко...екстра е...Жорж виж колегата с оригиналдъ лампи отпред как добре си седи колицата :)


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Вто 13 сеп 2011 22:49


chochov_w написа:не 1,1 само за горите :) че документите много липсвад :)

Джантите от опел или форд са?
Лошо е когато си без документи.
zzzzzzz написа:
chochov_w написа:здрасти колега виждам ,че говорите за идей ,виж моя звер

Яко...екстра е...Жорж виж колегата с оригиналдъ лампи отпред как добре си седи колицата :)

Твърдо за аудито mhihi


Потребителски аватар
chochov_w
Мнения: 418
Регистриран на: Нед 01 мар 2009 5:29
Автомобил: vw mk3
Двигател: гти
Местоположение: Varna

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот chochov_w » Вто 13 сеп 2011 22:51


за 200лв толкоз ,незнам ама един ден като си продадох 16ските от голфа един ден ги търкалях на него и стават


Потребителски аватар
chochov_w
Мнения: 418
Регистриран на: Нед 01 мар 2009 5:29
Автомобил: vw mk3
Двигател: гти
Местоположение: Varna

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот chochov_w » Вто 13 сеп 2011 22:52


2диска и става пикап :) още нее довършен ама не го бързам :)



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта