Поло 86С 1.8Т

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот zzzzzzz » Вто 13 сеп 2011 22:55


enigma79 написа:
chochov_w написа:не 1,1 само за горите :) че документите много липсвад :)

Джантите от опел или форд са?
Лошо е когато си без документи.
zzzzzzz написа:
chochov_w написа:здрасти колега виждам ,че говорите за идей ,виж моя звер

Яко...екстра е...Жорж виж колегата с оригиналдъ лампи отпред как добре си седи колицата :)

Твърдо за аудито mhihi

Фанах та бе, веднага та усетих :) Разбрах и що ма ппиташе за твойте вежди да ги включа в програмата ми :) добре ти е идеята :да: само да видим как ше седи на половера тая визия




Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Вто 13 сеп 2011 22:57


chochov_w написа:2диска и става пикап :) още нее довършен ама не го бързам :)

Браво само така,успех с проекта и ще се срешнем по горите някъде mhihi По точно на някой събор,искам на някой събор да се съберем повече половери мк1 и мк2.Това са колите :bowdown :bowdown
Евгени визията на аудито приложена на полото но най вече с четери фара ще е кърти мивки , лепи плочки!Просто ме кара да изпитам оргазъм mhihi


Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот zzzzzzz » Вто 13 сеп 2011 22:59


Отпред ше я пускаш ли така отдолу? Варианти имаш ли ..?


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Вто 13 сеп 2011 23:04


zzzzzzz написа:Отпред ше я пускаш ли така отдолу? Варианти имаш ли ..?

Зависи какво ще покаже като я пуснем на гумите си.Че имам един спомен с неверните дани и прослувутите 4-6см на картера от земята :063: Голям цирк беше като я бяхме пуснали :063: Ако трябва да се пипа това ще е по нататък че едно окачване си е пари и той,а преди него са по важните неща,като спирачките :oops:


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Чет 15 сеп 2011 17:17


След обвиненията че не влагам части от фирмата майка по колата mhihi ,реших да снимам и да покажа че влагам и такива части mhihi .Освен тази снимки реших и да снимам дискутирания въпрос относно запалването,да не е от кораба майка,но все пак е немско mhihi С една дума много малка част от идеите в снимки mhihi
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение
ИзображениеИзображение


Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот zzzzzzz » Чет 15 сеп 2011 17:38


Тъъъй...тоя лост от Орел Астериксм да го разкараш :banghead: Намери някой убав от четворка:) Таа лостова система за волана с круйз контрола ли ше я монтираш?! Тия джаджи дет си ги намерил хубу ама тряа ги преработиш да се уеднаквят малко стилистично че тва "сделано в СССР" ме уби :banghead: :Mr Green Fun


Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот parno » Чет 15 сеп 2011 17:48


zzzzzzz написа: тва "сделано в СССР" ме уби

цялата тема е убиваща

преди повече от година и четири месеца написа: до 2 месеца, пълно боядисване


извинявай колегата ама тази тема трудно може да се нарече проект...по-скоро кола която почти изгни докато стои на двора обсипана с боклуци...
там ли е още между другото?


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Чет 15 сеп 2011 17:52


zzzzzzz написа:Тъъъй...тоя лост от Орел Астериксм да го разкараш :banghead: Намери някой убав от четворка:) Таа лостова система за волана с круйз контрола ли ше я монтираш?! Тия джаджи дет си ги намерил хубу ама тряа ги преработиш да се уеднаквят малко стилистично че тва "сделано в СССР" ме уби :banghead: :Mr Green Fun

Не е от опел а от мерцедес и се отказах от него за сметка на един на ауди А4-6 с МФА,но и да лоста за круиза ще се ползва засега и той mhihi За джаджата ссср да и тя ще се преработи в подходящ десен та всичко да е еднакво.Аз всичко съм го намислил вече,само чакам да довърша тоз кош и колата да кацне пред къщи и да и изкормя всички жици :horror: mhihi


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Чет 15 сеп 2011 17:56


parno написа:
zzzzzzz написа: тва "сделано в СССР" ме уби

цялата тема е убиваща

преди повече от година и четири месеца написа: до 2 месеца, пълно боядисване


извинявай колегата ама тази тема трудно може да се нарече проект...по-скоро кола която почти изгни докато стои на двора обсипана с боклуци...
там ли е още между другото?

Колега както съм написал че времето за мен е пари и както и за повечето.Нети знам дириджето на теб,но тука при нас е таково едно че трябва да работиш нон стоп за едни мизерни пари и отделно да си гледаш и семейството.Как става това и как успявам да го правя и какви усилия и лишения ми струва само аз си знам,но не съм се отказал от колата.А по въпроса за гниенето имаш официална покана да дойдеш и да видиш дали е изгнила.И имам един въпрос за теб
Колко време трябва да продължи този тип действие към една кола,за да се нарече проект за теб :?:


Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот parno » Чет 15 сеп 2011 18:02


дереджето е еднакво навсякъде....
благодаря ти но ще откажа поканата!
нямаш нито време нито пари но пускаш тема с която привличаш вниманието на всички?
ясно че без горните 2 нещата стават бавно - ама признай - не мислиш ли че за 2 години развитието по колата е твърде малко?натрупал си един куп вехторий които ще се монтират някога си. може би щеше да е по-добре да се организираш преди да пуснеш темата?колата навън ли е попитах - ако да, зимата какво правим? не е далеч?
помолих те да не се обиждаш - давам мнение , мое право е щом имаш тема!


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Чет 15 сеп 2011 18:29


parno написа:дереджето е еднакво навсякъде....
благодаря ти но ще откажа поканата!
нямаш нито време нито пари но пускаш тема с която привличаш вниманието на всички?
ясно че без горните 2 нещата стават бавно - ама признай - не мислиш ли че за 2 години развитието по колата е твърде малко?натрупал си един куп вехторий които ще се монтират някога си. може би щеше да е по-добре да се организираш преди да пуснеш темата?колата навън ли е попитах - ако да, зимата какво правим? не е далеч?
помолих те да не се обиждаш - давам мнение , мое право е щом имаш тема!

Да колата е вънка,по въпроса за зимата смятам да е на ход без да е завършена от към интериор.Причината за пуска е имено работата която съм в момента изисква транспорт да имам че в този малък град няма ефективен транспорт(да не кажа никакъв)По въпроса за вехториите,да вехтории но и колата ми е вехтория но това не ми пречи да си я правя и много искам нови неща,даже и по поръчка от тях да има по нея,ама чорапите ми миришат за тях.По въпроса за 2те години,тогава климата беше друг,имах работа,кризата беше в пелени и манталитета на работодателя тука беше в нормите,но дойде кризата,работа пак имаше в изобилие,ама работодателите започнаха с номерата и съответно с оправданията от сорта:
Като не ти харесва напускай,много има отпред да чакат за работа :banghead:
Та по този ред на мисли имаше моменти когато и нямаше работа и съответно гладуване,в този тежък период предпочитах вместо да работя по колата и да давам пари за нея,просто да си нахраня детето и да си платя сметките :banghead: Отстрани е лесно,но когато ножът опре в кокала трябва да направиш своя избор,аз го направих и не съжалявам за него.Темата е пусната най вече с цел да опиша как е протекъл процеса и целта ми беше колегите с подобно купе да имат ясна представа за проблемите с които сме се сблъскали и съответно грешките.Ако се разровиш ще видиш че такава информация почти не може да се намери.И пак ще се повторя,обичма колата си и бих се радвал на съборите да видя малко повече от този тип купета,поло 1,поло 2,дерби.Искам да знаеш че не съм се обидил от мнението ти,просто сподялям кое,как и защо


Потребителски аватар
parno
Мнения: 7309
Регистриран на: Сря 19 сеп 2007 13:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот parno » Чет 15 сеп 2011 19:03


Успех колега :)
Пожелавам ти в най-скоро време да качиш снимки с развитие по колата!


Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот zzzzzzz » Чет 15 сеп 2011 19:09


Жорж нема се плашиш...и аз на митака голфа мислех да го свърша за Рожен....миналата година :Mr Green Fun


Потребителски аватар
iliankocov
Мнения: 1363
Регистриран на: Пон 14 май 2007 17:10
Автомобил: Golf 2 Edition One
Двигател: PF 1990 NZ 1991 KR 1991 BMP 2007
Местоположение: Враца

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот iliankocov » Съб 17 сеп 2011 13:19


Аз пък те подкрепям в начинанието, пожелавам ти успех и дано догодина ако сме живи и здрави да се видим на някой от съборите... /нали знаеш, че не съм забравил за радиаторите/ :beer
и пак ти казвам Успех! :wink:


Потребителски аватар
enigma79
Предупреждение за вечен БАН
Мнения: 3268
Регистриран на: Пет 10 юли 2009 17:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Хасково

Re: Поло 86С 1.3 в Поло 86С 1.8 PB 112hp

Мнениеот enigma79 » Съб 17 сеп 2011 23:42


iliankocov написа:Аз пък те подкрепям в начинанието, пожелавам ти успех и дано догодина ако сме живи и здрави да се видим на някой от съборите... /нали знаеш, че не съм забравил за радиаторите/ :beer
и пак ти казвам Успех! :wink:

Благодаря за подкрепата :bowdown По въпроса за радиаторите реално нищо не успях да направя :dummy: А за таблото,да с малко рязане ще стане,но табло прибори няма да стане :banghead: но за сметка на това имам резервен план и ето най новата придобивка mhihi Изображение
С малко доработки ще стане перфектен към арматурното табло на 6н2 mhihi Подсигурих и ръчките от Ауди А4 с МФА :kissy: Отделно е подсигурена и задната линия на музикалното озвучаване която ще се състои от две колони JVC-около 180 вата + пищалки от нокиа,към тях колони LG-около 250 вата,за предната съм подготвил пайнерки около 140 вата + оригиналните колони от пасат б5 и за високи съм подготвил два броя на блаупункт и оригинални пищялки от мерцедес.Системата ще е 4 в 1,като за всеки два канала(предни и задни)по един малък усилвател(подсигорени) + един голям за субуфера,като може за последното да са два средни субуфера,единствената липса за сега.Друга нова придобивка са огледала от ланча с допълнителна екстра автоматично или ръчно прибиране на огледалата :banana Има и още дребни неща но за тях след като се монтират в колата :banana Когато не се работи по колата се правят нещата от оборудването,така след започването на фаза 2 от пректа,като 1то нещо ще е прекарването на новата ел. инсталация като допълнителните екстри ще се монтират на принципа плуг енд плей(само се слагат и се закачат към буксите)след завършването на инсталацията.За новата инсталация и екстри всичко ще се прави да е надеждно и безопасно,подсигурено с допълнителена шлауфка и отгоре изолирбланд,като силовите кабели ще са в отделен сноп :012:



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта