Голф2 синхро вечния проект-Русе

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
Ник никишето
Мнения: 750
Регистриран на: Чет 23 фев 2012 22:28
Автомобил: Golf G60
Двигател: Pg 1990
Местоположение: СОФИЯ

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот Ник никишето » Пон 03 юни 2013 9:39


с кое се почувства застрелян ? ти разглобявал ли си комп на г60 на стоковия там дето седи чипа целия в екранизация и няма разглобяване този който е с мястото за чипа я няма и слота е достъпен :c020 или пък това че не мога да взема решение дали малка шайба или нов рс компресор . Някой ако има снимки на рс компресор ще съм благодарен да ги сподели с мен понеже не ги разбирам компресорите а имам желание да си направя бегачката под капака да е като рали за визия не държа




G60

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот G60 » Пон 03 юни 2013 12:03


Ник никишето написа:с кое се почувства застрелян ? ти разглобявал ли си комп на г60 на стоковия там дето седи чипа целия в екранизация и няма разглобяване този който е с мястото за чипа я няма и слота е достъпен :c020 или пък това че не мога да взема решение дали малка шайба или нов рс компресор . Някой ако има снимки на рс компресор ще съм благодарен да ги сподели с мен понеже не ги разбирам компресорите а имам желание да си направя бегачката под капака да е като рали за визия не държа

Не само компресорите много неща не разбираш май :no Разглобил съм малко повече компютри Г60 от теб и тия неща дето ги пишеш са абсолютна глупост,няма такъв филм с място за чип, чеп, щурак, кранче или к'вот там се сетиш :screwy Всички компютри си имат процесор които можеш да подмениш а не са с място за по 2-3-5 или 15 чипа icon_idea РС компресор според теб какво означава? Компресора си е един и същ просто тези които високопарно им слагат по едно RS са общо взето заводски компресори с орязани ребра и разширени отвори за въздух. Обикновено когато се прави РС обработка на компресора се слага малка шайба и чип,така ,че не виждам кво не можеш да решиш. Освен това да те светна ,че си в голяма грешка ако мислиш ,че голф рали е нещо повече от обикновено Г60,единствената разлика от обикновен Г60 и Голф Рали е кода на моторите съответно PG и 1H като разликите са минимални и то главно в долнището на мотора но конете са си по 160 и на двата мотора,единствено мах. въртящ момент на 1H идва малко по рано от на PG.


Потребителски аватар
Ник никишето
Мнения: 750
Регистриран на: Чет 23 фев 2012 22:28
Автомобил: Golf G60
Двигател: Pg 1990
Местоположение: СОФИЯ

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот Ник никишето » Пон 03 юни 2013 16:23


Браво колега :th_up явно много ги разбираш тези г60ки! за компа дай една поща утре ще разглобя и двата компа да ти покажа за какво говоря, за рс компресорите ще намеря повече инфо понеже инвестицията е си е сериозна за такъв компресор да преправям няма смисъл , човекът който ми направи компресора ме предупреди да не слагам спортни филтри и малки шайби , а и изрично го питах как може да му вдигна капацитета без риск да замине за нула време и не ми каза че се преправят, каза само си търся г65 ако съм искал повече да надувам мотора. При положение че сложа само чип без малка шайба какъв би бил ефекта ?? заслужава ли си ?


G60

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот G60 » Пон 03 юни 2013 17:32


Ти явно си по в час :stumm ,няма какво повече да говорим. Айде да не спамим повече на човека в темата


Потребителски аватар
Ник никишето
Мнения: 750
Регистриран на: Чет 23 фев 2012 22:28
Автомобил: Golf G60
Двигател: Pg 1990
Местоположение: СОФИЯ

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот Ник никишето » Пон 03 юни 2013 21:46


G60 написа:Ти явно си по в час :stumm ,няма какво повече да говорим. Айде да не спамим повече на човека в темата

:gruebel няма смисъл се напрягам заради теб колега жив и здрав продължавай се така да си ги разбираш разглобяваш и т.н . Добре че има гоогле и братушките да споделят нол хал че от този форум полза май много няма вс са разбирач всеки ги е правил до безкрай и когато ти трябва информация или съвет никой няма насреща :dummy

Искам се извиня за спаменето и успех с проекта


Потребителски аватар
HukuTyY
Мнения: 600
Регистриран на: Пет 12 сеп 2008 13:40
Автомобил: Vw Passat B4
Двигател: ABF 16v
Местоположение: Каварна

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот HukuTyY » Сря 12 юни 2013 19:18


Аз намерих това за G65 lader http://www.youtube.com/watch?v=iH4R8qqisA8 тук показват разликите между g60 и g65 :) но като ги гледам единствената разлика е в ротора на компресора и в отворите за въздуха,дори на външните части на компресора си пише G60 :).Мисля че колегата Наско е прав и това е просто един компресор G60 с тунинг обработка.В ибей съм виждал да се продават компресори под името G65,но не съм се заглеждал дали са като този...Ето и снимка в фейсбоок на ладера https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/560047_422873051132652_513953297_n.jpg на който пак си пише G60....просто е претърпял обработка и е "станал" G65 :th_up
Специално за темата пожелавам на колега успех в развитието на проекта.Наистина доста се е постарал и не е седял с ръцете в джоба,защото аз видях миналата година двигателя в какво състояние беше,а като го видя сега ме очудва..Браво колега и успех :) :th_up


Потребителски аватар
Ник никишето
Мнения: 750
Регистриран на: Чет 23 фев 2012 22:28
Автомобил: Golf G60
Двигател: Pg 1990
Местоположение: СОФИЯ

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот Ник никишето » Чет 13 юни 2013 8:49


Мерси за инфото :th_up клипа и аз го гледах за съжаление не става си купиш само ротора и да затвориш компресора на страниците се вкопават каналите за новия ротор който е по голям :cry .Явно ще си купа турбо кит за проекта ще го покарам няколко хиляди с компресора и после свалям вс и едно т3 и забравям за ревизия на компресор :Mr Green Fun


Потребителски аватар
veidar
Мнения: 274
Регистриран на: Пет 20 окт 2006 17:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот veidar » Съб 11 яну 2014 23:13


Изображение
Изображение


Потребителски аватар
Apokaliptiko
Мнения: 1945
Регистриран на: Съб 06 дек 2008 19:21
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1998 AFN
Местоположение: гр. Русе

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот Apokaliptiko » Нед 12 яну 2014 16:26


Ах ти колко си болен мозък.....


krisaliks
Мнения: 76
Регистриран на: Пон 27 май 2013 16:13
Автомобил: Range Rover
Двигател: m51
Местоположение: Варна

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот krisaliks » Вто 14 яну 2014 19:43


Колега ще може ли да издадеш малко за air suspension- а, че съм фен на този вид окачване и ще ми е интересно да видя може би първия автомобил с този вид окачване във форума :mhihi :mhihi


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот dobrin » Вто 14 яну 2014 21:19


Apokaliptiko написа:Ах ти колко си болен мозък.....

Това ми прозвуча като: "Ах, ти колко си доУен ..." :mhihi (прословута фраза от предаването на Милен Цветков)
Жоре, този двигател на 15 и 16 март къде е?


Потребителски аватар
veidar
Мнения: 274
Регистриран на: Пет 20 окт 2006 17:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот veidar » Вто 14 яну 2014 22:05


Работата върви доста бавно всичко се прави за кеф а за феста ако е станал ще дойда.


Потребителски аватар
chochov_w
Мнения: 418
Регистриран на: Нед 01 мар 2009 5:29
Автомобил: vw mk3
Двигател: гти
Местоположение: Varna

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот chochov_w » Вто 14 яну 2014 22:37


поздравления за колата ,много е добра особено сега с този мотор и окачването като стане ще е бруталия :th_up


Потребителски аватар
Apokaliptiko
Мнения: 1945
Регистриран на: Съб 06 дек 2008 19:21
Автомобил: Passat B5
Двигател: 1998 AFN
Местоположение: гр. Русе

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот Apokaliptiko » Чет 16 яну 2014 16:29


Интересното тук е, че всичкото може да си го представите като една много голяма торта и точно когато всички погледи са вперени в тортата с навлажнени устни, от нея изкача примерно Виктория Силвстед Изображение. Познай колко изненади ще има този автомобил? :bowdown


Потребителски аватар
skary9
Мнения: 771
Регистриран на: Съб 21 ное 2009 19:23
Автомобил: Vw MK3
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Голф2 синхро вечния проект-Русе

Мнениеот skary9 » Пет 17 яну 2014 0:40


Аз бях подразбрал, че се готви такова нещо, но сега на снимки вече е друга работа :smile



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта