mk3 ( Sleepy look ) с нов собственик

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
Tatrata
Мнения: 588
Регистриран на: Вто 06 фев 2007 10:27
Автомобил: VW Polo 6N1
Двигател: ABF
Местоположение: София

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот Tatrata » Чет 19 яну 2012 10:04


По принцип обичам само да разглеждам тунинг раздела, но тази 3-ка колега изби рибата. Страхотна визия, страхотни джанти.......много добри решения са взети тук. Успех за напред и само безаварийни :beer




Потребителски аватар
Fearless
Мнения: 518
Регистриран на: Пет 22 юли 2011 21:22
Автомобил: VW Golf
Двигател: AZD
Местоположение: София

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот Fearless » Пет 20 яну 2012 12:21


Джантите просто са заспали,цялостната визия на автомобила е уникална.Ще следя развитието с интерес.Успех! :beer


Потребителски аватар
Vextor
Мнения: 1221
Регистриран на: Нед 04 мар 2007 14:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: с.Нови хан ,обл.Софийска

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF-леки промени

Мнениеот Vextor » Пон 23 яну 2012 18:00


Beco_ написа:вчера се сдобих с гумите за задните джанти 205/45/16,а снощи от колега от форума поръчах и за предните, които чакам да пристигнат в вторник сряда.
тези дни започвам да се занимавам с ъпгреид на спирачките отпред (засега,по- нататък и отзад),както и малко подобрение на окачването) :Mr Green Fun

гумите отзад леко опират,за това след като изхвърля тези вежди,ще ги раздуя и малко ще вдигна окачването... :screwy

Изображение
Изображение
Изображение

също тъка,търся капачки за тези джанти или някъкви конусчета да ида да направя при стругаря :roll: :mrgreen:

това е за сега .поздрави.
Обади ми се ако намериш капачки или ако намериш стругар за конуси поръчай 8 броя ( 4 за мен ) ( ще ти ги платя естествено ) ... Иначе джантата стои много добре на Голфа . Евала


Потребителски аватар
Vw_polo_16v
Мнения: 583
Регистриран на: Чет 17 юли 2008 0:07
Автомобил: VW Polo 6n Seat ibiza 1.8T
Двигател: AFH 1996 AQX 2000
Местоположение: София/Волуяк

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот Vw_polo_16v » Сря 28 мар 2012 15:22


Колега има ли развитие по колата?


Потребителски аватар
Beco_
Мнения: 191
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот Beco_ » Сря 28 мар 2012 16:59


колеги,развитие няма поради студените зимни месеци. иначе съм накупил някой чарколаци за колата. дискове спирачки отпред и отзад. от КР. прагове от ГТИ.дистанционно отвараряне на 3-тата врата. запланувал съм и други фарове.нова генерация. дойде време и да се обслужи мотора както и малко промяна по визията отпред. малко кръпки. и едно цялостно боядисване.ЗАСЪЖАЛЕНИЕ имам проблеми с инсталацията. понеже не ми отркива VAG-COM-a двигателя. дава грещка. понеже някой от тия кабели дето ми останаха висящи зад бушонерата от абф-ската инсталация трябва някъде да се закачат. но не намерих къде докато си слагах инсталацията. явно трябва да прочета темите за ВАГ-а.
а и в началото на януари се сдобих с една баба джета-а 84-ти набор. за която съм накупил части и скоро и там ще има нарпедък евентуално и тема.така че сега малко съм разкъсан между две коли - евентуално проекти, и паричкте не достигат за 2 коли едновременно. доста е трудно да се работи така., но скоро ще има напредък по 3-ката обещавам

поздрави на всички
:Mr Green Fun


Потребителски аватар
SlaB
Мнения: 280
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 19:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот SlaB » Сря 28 мар 2012 19:22


mhihi успех с бабата :screwy и с голфака колега :applause: Поздрави !


Потребителски аватар
dimovip
Мнения: 1085
Регистриран на: Вто 18 авг 2009 19:16
Автомобил: Passat B5
Двигател: ADR
Местоположение: Бургас

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот dimovip » Сря 28 мар 2012 19:33


имам щастието да го виждам това голче често, доста е добро, успех колега.


Потребителски аватар
sam_boha
Мнения: 640
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 12:01
Автомобил:
Двигател:

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот sam_boha » Чет 29 мар 2012 7:51


Beco_ написа:...
а и в началото на януари се сдобих с една баба джета-а 84-ти набор. за която съм накупил части и скоро и там ще има нарпедък евентуално и тема...
:Mr Green Fun


Нека е VR6... :bowdown и ниска ,плиииис!

Голфът ми хареса още от самото начало, а предполагам, че и Джетата ще е хубава. Успех и късмет в начинанията.

П.П. Бежава двуврата Джета с тесните брони, рали маска и ВР6 вътре - това е за мен истинската Джета!


Потребителски аватар
Beco_
Мнения: 191
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот Beco_ » Чет 29 мар 2012 18:25


добре колеги.ще издам една малка тайна за джетата: колегата е прав, колата си остава със тесните брони. със малкия джам.
ниска ще е задължително. с джанти - полирани 15ки с гуми 195/45 ще махна пластмасовите вежди и лайсни. цвета вече е купен 2,5литра Casablanca white LY9G оригинален цвят на ауди и фв. кремав е-но все пак е бял,но ще има и 2ри цвят за коша багажника и подкалниците. купена е и очиларка от голф2 (от колега който ме увери,че е нямала удари. но след като е наложих на колата се оказа че е доста проблемна и намачкана на няколко места.) явно ще купя от морга друга, след като си я огледам по внимателно.или нова от магазина.разликата в цената не е толкоз голяма. купил съм и фарове кристални с кръстачки. други стопове,и чарколаци за газовата. че имаше проблеми- изтичаше газ. а за мотора сега ще е с него(1.6 ЕЗ) понеже е в процес на правене. а и няма бюджет за ВР6.(но за съжаление е с 4 врати, но все пак... )
:Mr Green Fun


Потребителски аватар
koko_GTI
Мнения: 1243
Регистриран на: Вто 19 апр 2005 12:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот koko_GTI » Нед 01 апр 2012 17:56


ВЕС , а защо не ги направиш джантите така , но с такива среди както са сега твоите?
Изображение


Потребителски аватар
Сашо Белята
Мнения: 1748
Регистриран на: Пет 26 яну 2007 12:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Лясковец

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот Сашо Белята » Чет 09 авг 2012 23:31


цепи голфето ама от пред нещо Перник стайл ако го побутнеш нз нз ... как разпръсква светлината тези фарове скосените ?


Потребителски аватар
vwcar321
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 29 юли 2012 0:55
Автомобил: vw golf 2
Двигател:
Местоположение: Златоград

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот vwcar321 » Чет 09 авг 2012 23:54


Предницата е супер ! Единствената 3ка,която ми харесва отпред... :да:


Потребителски аватар
Beco_
Мнения: 191
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот Beco_ » Нед 08 сеп 2013 13:29


колеги нищо от заглавието в момента не е верно,освен че е мк3.в момента си е оригиналния мотор аех и предницата е венотова, махнах лупите и пооправих бронята понеже беше напукана.оставих я черен мат. може би така е по готина. скоро ще и позакърпя праговете и да махна задните пластмасови вежди. и ще е пребоядисам цялата
ето малко снимки от екскурзията миналата седмица.

една от узана
Изображение

снимка и от паркинга на ягодинската пещера

Изображение


тази е от вилата в девин

Изображение


тези са от триград

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

една от роженската сбирка
Изображение

подготвил съм нов двигател и друга скоростна кутия за тази кола. сксоро ще има повече развитие по въпроса,даже и гараж съм наел.също работя и по един друг проект,но ми трябва малко време да понапредна и там за да пусна снимките.това е за сега. поздрави :flag_bulgaria


Потребителски аватар
Beco_
Мнения: 191
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: mk3 Sleepy look 2.0 ABF с джанти 16-ки

Мнениеот Beco_ » Нед 25 дек 2016 10:13


Колата е продадена преди повече от 2 години и половина, мина през много собственици и беше обезобразена тотално,
но скоро разбрах,че е в добри ръце и момчето,което е купило, иска да е възтанови в някой от предните и образи. Дори може да се получи и по-добре.Нека колегата,който е купил колата да ни държи в течение за състоянието и ремонтите който се налага да извърши по нея.... няма да му е лесно,а и пари ще трябват.

ето и последните снимки един ден преди продажбата....повече от 2 години назад:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта