mk3 ( Sleepy look ) с нов собственик

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: mk3 Sleepy look кой цвят джанти?!?!

Мнениеот hooligans » Пет 15 апр 2011 2:10


alpine_j написа:Затъмни си фаровете и я тръшкай :)


И едни по широки джанти и ще стане scare scare scare scare scare

Винаги съм харесвал нестандартното, успех :)




Потребителски аватар
ZeroCool
Мнения: 1840
Регистриран на: Сря 26 апр 2006 23:23
Автомобил: ImamDa
Двигател: sVatreshnoGorene
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: mk3 Sleepy look кой цвят джанти?!?!

Мнениеот ZeroCool » Пет 15 апр 2011 2:35


Пръскай някав изпаткал цвят.....стига с тея графити, аз зимните ми тези който са на колата ми и до този момент съм решил да ги правя тва зеленото...нищо че са малки и грозни...поне да са странни


Потребителски аватар
abbaa
Low rider
Мнения: 292
Регистриран на: Пет 10 сеп 2010 16:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: lovech

Re: mk3 Sleepy look кой цвят джанти?!?!

Мнениеот abbaa » Пет 15 апр 2011 9:57


Колега колата се развива доста добре. Смятам, че лилавато ще стане добре на джантите. Поздрави!


Потребителски аватар
RoadRunner
Мнения: 4117
Регистриран на: Сря 26 ное 2008 19:32
Автомобил: VW Golf
Двигател: ASZ 2003
Местоположение: София

Re: mk3 Sleepy look кой цвят джанти?!?!

Мнениеот RoadRunner » Пет 15 апр 2011 12:05


Колега успех! Само 1 съвет ще ти дам... Недей да правиш нищо по тези джанти, събери някой лев и вземи по - едри :)


Потребителски аватар
Skakauec
Мнения: 369
Регистриран на: Пон 10 апр 2006 16:54
Автомобил: VW Lupo
Двигател: AMF
Местоположение: Перник/София

Re: mk3 Sleepy look кой цвят джанти?!?!

Мнениеот Skakauec » Съб 16 апр 2011 17:22


Браво колега много добре е станала предницата :) Критики ще има винаги, защото не всички приемат различното :wink: Успех с колата :)


Потребителски аватар
Огито Ангелов
Мнения: 1130
Регистриран на: Пет 28 авг 2009 17:35
Автомобил: VW Golf III
Двигател: AFT
Местоположение: Варна

Re: mk3 Sleepy look Снимки !

Мнениеот Огито Ангелов » Съб 16 апр 2011 19:47


Beco_ написа:понеже за сега разполагам само с тези бели джани и естествено не мога така да ги кача на голфу,трябва да ги пребоядисам,но не мога да избера цвета
дали да са жълто-зелени или лилави или да заложа на класическия черен мат. :roll:

Аз лично съм за черен мат.Може да се позагубят малко, ама като я тръшнеш всичко ще заспи :hmmmm


Потребителски аватар
Beco_
Мнения: 191
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: mk3 Sleepy look в командировка ;(

Мнениеот Beco_ » Нед 08 май 2011 16:56


понеже от няколко седмици сме в командировка в Момчил град и не мога да работя по колата и сме в малко застой,надявам се обаче в последствие да наваксам, та ето няколко закъснели снимки от преди съборчето и от там

тука почивните дни с едно приятелче работим по неговия проект от 1964-та година ;)
Изображение


няма да издавам повече,като напреднем малко с работата ще има друга тема и достатъчно снимки. а междувременно окачването на земята преди да влезне на местото си

Изображение

След дълго седене на тротора пред магазина за бои със най-малко 1000 цвята в ръце и притиснат от времето се спрях на този цвят :
Изображение
тамън си беше и Великден... джантите боядисах без да им се старая, затрих ги с едно фаинче и ги измих за няколко часа изъхнаха,че лака беше с бърз втрърдител. mhihi

ето и 2 снимки от Крушуна снимани от колеги
Изображение

Изображение

тази седмица пак заминавам в командировка на същото място, а тази събота и неделя си починах едно хубаво :drunk
и не ми остана време на пипам по голфу. следващата седмица повече. това е за сега от мен
Поздрави!


Потребителски аватар
pepo
Мнения: 219
Регистриран на: Вто 24 юни 2008 8:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: mk3 Sleepy look в командировка ;(

Мнениеот pepo » Нед 08 май 2011 20:07


Колега не си сменяй езика на бронята много добре изглежда предницата с този малкия език scare


Потребителски аватар
Marian Yachev
Мнения: 128
Регистриран на: Чет 27 яну 2011 13:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Trustenik

Re: mk3 Sleepy look в командировка ;(

Мнениеот Marian Yachev » Пон 09 май 2011 8:56


Разчупил си еднообразието колега :да: . Видях го на живо на събора и ме кефи много,но ако се оттървеш от мигачите на бронята ще е още по-добре мисля.Друго което мога да ти предложа е да си намериш по-хубав отвор(хриле) на калника да речем от Transporter T4 TDI :mrgreen: , защото сегашният ти не седи много естествено иначе като цяло замисълат ти е добър :beer


Потребителски аватар
hooligan_6683
Мнения: 348
Регистриран на: Пет 24 юли 2009 17:47
Автомобил: Passat b6
Двигател: BWA
Местоположение: Сапарева баня

Re: mk3 Sleepy look в командировка ;(

Мнениеот hooligan_6683 » Пон 09 май 2011 18:41


браво колега с постигнатото до тук като четя в по предните постове беше писал за цялосно пребоядисване ето една идейка от мен
Прикачени файлове
6694f208d5e20359.jpg


Angelov_bs
Мнения: 26
Регистриран на: Сря 03 ное 2010 20:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Burgas

Re: mk3 Sleepy look в командировка ;(

Мнениеот Angelov_bs » Нед 05 юни 2011 16:07


Здравей колега!Днеска ти видях Голфчето на светофара на Лидл.Много добре изгрежда с този "заспал"поглед :D Успех за напред!


Потребителски аватар
Beco_
Мнения: 191
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: mk3 Sleepy look в командировка ;(

Мнениеот Beco_ » Пон 06 юни 2011 17:47


мерси колега. обаждай се другия път. ходих до гаражите зад автокъщите, за да си правя бронята ето резултата:

понеже ми харесват много изчистините брони- се захванах с една идея за предна броня, която кръщавам "3 в 1".
защо ли ?!? ами просто от 3 брони направих една! резултата още не е на 100% на лице,защото почвам с китването тези дни
1 ви етап :
Изображение
това са: чисто нова предна броня купена от магазина и малкото парче беше една перфектна задна такава, взимам това парче защото исках много този кант който разделя черната от цветната част на бронята при мен да едно цяло, като американските брони

Изображение
ето така изглежда наложено парчето. отгоре. за пример!

и понеже все някъде трябваше да има и мигачи дойде време да съживим една темичка на колегата от Ямбол и мой приятел -Коко_ГТИ
ето и 3тата броня - за това "3 в 1" мигачите реших да са ниско долу на мястото на малките решетчици. не си мислете,че няма да са виждат. виждат се идеално :Mr Green Fun
Изображение

след 2 дена работа се получи ето това :

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

тези дни започвам с кита. номера естествено седи много готино там под фара, но крие яко мигача, за това ще му направя планки и ще бъде свален ниско под оригиналното му място :wink:
П.С. ако се питате къде са вентовите фари и защо сега е с голфови такива - ще кажа,че в момента съм ги разглобил и ще има снимки и на нях какво се случва ;) това е за сега от мен


Потребителски аватар
vento man
Мнения: 268
Регистриран на: Вто 13 юли 2010 19:26
Автомобил: Vw vento
Двигател:
Местоположение: dupnica

Re: mk3 Sleepy look -предна броня 3 в 1

Мнениеот vento man » Пон 06 юни 2011 18:18


Лудница е колега евала винаги съм бил фен на такъв вид броня heavy metal zork heavy metal zork heavy metal zork heavy metal zork heavy metal zork :да:


Потребителски аватар
martineli
Мнения: 1469
Регистриран на: Пет 23 ное 2007 11:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: mk3 Sleepy look -предна броня 3 в 1

Мнениеот martineli » Пон 06 юни 2011 21:07


ее бат веско къде съм гледал че не съм те засякал още из града.значи много те подкрепям с тази броня да знайш и аз харесвам такъв тип.много ми се щеше да може да се кара и без преден номер но уви -в нашата страна е така не стига че трябва да има ами е и толкова голям че ми закрива и половината нож :lol:

успех за нататък и само ако искаш да ми драснеш едно ЛС с цена за койловете


Потребителски аватар
Beco_
Мнения: 191
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: mk3 Sleepy look -предна броня 3 в 1

Мнениеот Beco_ » Сря 08 юни 2011 14:35


днес купих 2 шано-мигача най-обикновени,за да мога да видя горе долу за какво става дума,на мен ми допада, доста е променена визията. утре започвам да е китвам,взел съм готин кит за брони на carsystem еластичен, но след като завърша бронята ще купя готини мигачи-каквито трябва да са от платените обяви ;)
Изображение
Изображение
Изображение

това е за днес ! :Mr Green Fun



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 118 госта