Jetta MK2 Coupe GTI 8V... --> 139 KR 16V

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
pavkomk2
Мнения: 428
Регистриран на: Съб 15 ное 2008 13:38
Автомобил: Jetta mk2
Двигател: 112 PB -- 139 KR
Местоположение: Севлиево

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот pavkomk2 » Чет 06 мар 2014 23:10


Колеги нека необръщаме темата в спам.. Найстина всеки един човек има различни мнения за даден автомобил или просто за дадено нещо. Ценя мнението на всеки от никого не се обиждам или засягам. Затова е форума да има позитивни и отрицателни страни иначе от къде ще се учим, а относно колата какво ще става с нея дали ще стои дали ще се кара или каквото и да било си е мой проблем. Колата съм я карал и винаги ще я карам, разбира се вече не толкова редовно както преди защото си имам друга кола за всеки ден с тази просто ще си правя кефя било то в почивните дни по събори и така нататък. Също така занимавам се с колата не защото така трябва или просто съм длъжен да го правя, а просто защото ми достава огрномно удоволствие, а това колко е рядка и какво съм правил по нея само аз си знам. :th_up




Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот Жоро Делчев » Пет 07 мар 2014 17:23


Gigabyte написа:Ами да Жоро ,последната Джета ,която гледах 2врата я намерих за 500лв ,а последното дълбоко рекаро момче от нашата група го купи за 30лв. Айде като си толкова технически компетентен кажи ми до какво води некарането на една кола.Защото аз веднага се сещам за стареене на течностите в него(да маслото старее за 1година в мотора) ,та до слепнали сегменти... И малко ми е смешно - коя година голф 2 ще стане рядка кола :mhihi :mhihi :mhihi вярно ,че аз карам кола срещаша се всеки ден и за това не разбирам рядкостта на голф 2... чувал съм ,че са на изчезване като е36ците :confused

stefan4o точно го е сравнил!

Колата на Павко е хубава ,ама поста ми е отправен към няколко човека ,които налагат своите идеологии към стоков вид и некаране на колата.


Ами варел за 500лв нали не мислиш че има нещо общо като състояние с тази на Павко,рекарото няма да го коментирам,има ги навсякъде по 30-40лв...има колекционерски коли който не почти не се карат,съхраняват се в зали,викаш яко са им слепнали сегментите и грохнали моторите...
Ние си обичаме колите,и за разлика от вас не караме Голф 2 защото е ЕВТИНО ,разберете го най-накрая(съмнявам се че можете) :exclaim Гледайте си вашите коли ,това дали някой е решил да не кара и пази колата и труда си незнам какво ви бърка вас и сер.те във всяка ОЕМ тема,изгонихте сума ти хора,отказахте няколко човека от пускането на хубави теми,форума замира заради такива като вас :exclaim
Съжалявам че оспамих хубавата тема,нека модератор да почисти.


Потребителски аватар
mupk0
Мнения: 3822
Регистриран на: Вто 03 фев 2009 11:35
Автомобил: Mercedes Benz S202
Двигател: C200 Kompressor
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот mupk0 » Пет 07 мар 2014 18:16


За жалост Жоро е болезнено прав.... :rolleyes


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот Gigabyte » Пет 07 мар 2014 18:58


Уфф ,извинявам се на всички ОЕМ гурута... голф 2 е най-великата и ценна кола... комунистическото в нас още живее!!! Друго си е да си зазидаш волгата в хола ,сакън да не и стане нещо :scare3 :scare3

Кои сме ние нас? Аз заставам с личността си и съм на всеки събор(стига да имам паричната възможност и време) и съм го казвал и очи в очи на хора с твоите наклонности. Нещо ценните ОЕМ-джийки не ги видях нито на Крушуна ,нито на Узана? Или не е имало с кой автовоз да ги докарате..?


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19150
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот stefan4o » Пет 07 мар 2014 19:06


Не е нужно да превръщаме темата на колегата в спорове. Всеки си има своите виждания за това, как да си употребява движимото имущество. Ако аз съм човек, който кара Джета щото не може да си позволи по-скъпа кола, то по тая логика и вие колекционирате МК2 щото не можете да колекционирате Ламбо или Ферари :mhihi Няма нужда да изпадаме в такива сравнения. Факт е, че караме еднакви като тип автомобили - на кой е по-лъскава и готска - това е съвсем друга работа :beer


Потребителски аватар
mupk0
Мнения: 3822
Регистриран на: Вто 03 фев 2009 11:35
Автомобил: Mercedes Benz S202
Двигател: C200 Kompressor
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот mupk0 » Пет 07 мар 2014 19:18


Ванка идеята е ,че колкото едно БМВ е36/30 и подобните е ценно за собственика му(тунингар с една дума) , толкова е и за 2ките.То си важи при всяка марка.Има коли,които не си заслужават да се карат по пътя заради състоянието им предвид годоните.Всички коли тип stanceworks да не би да ги блъскат до работа и обратно...идеята е важна :) А да не говорим,че да си направиш кола с хубави части(запазени или реставрирани) при 400лв бюджет и 99% ръчен труд си е за оценяване и тогава колата ти става по-мила.Макар че нищо не бях правил особенно на моята 2ка я продадох тежко какт се казва,Аудито го разкарах с мерак,въпреки че не беше коптор и най-вероятно същото ще с случи след време и на мерцедеса стига да не ми влезе под кожата.


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот Жоро Делчев » Пет 07 мар 2014 19:19


Gigabyte написа:Уфф ,извинявам се на всички ОЕМ гурута... голф 2 е най-великата и ценна кола... комунистическото в нас още живее!!! Друго си е да си зазидаш волгата в хола ,сакън да не и стане нещо :scare3 :scare3

Кои сме ние нас? Аз заставам с личността си и съм на всеки събор(стига да имам паричната възможност и време) и съм го казвал и очи в очи на хора с твоите наклонности. Нещо ценните ОЕМ-джийки не ги видях нито на Крушуна ,нито на Узана? Или не е имало с кой автовоз да ги докарате..?


Много добре се знаете оем-хейтърите,пък и целия форум ви знае.За какво ти е да ги гледаш нали не те кефят...пък и едва ли някой му е притрябвало мнението ти, та да му го казваш в очите.


Потребителски аватар
Gigabyte
Мнения: 2857
Регистриран на: Нед 29 окт 2006 9:08
Автомобил: neko drugo
Двигател: vaprosche
Местоположение: Оряхово / Велико Търнуу

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот Gigabyte » Пет 07 мар 2014 19:28


.....и на седмия ден господ създал ОЕМската 2ка :bishop

(така ги/се величаете)


Потребителски аватар
GOLF_SB_1991
Мнения: 387
Регистриран на: Пет 18 юни 2010 16:41
Автомобил: VW JETTA MK2
Двигател: JP
Местоположение: troyan

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот GOLF_SB_1991 » Пет 07 мар 2014 19:47


Gigabyte написа:Ти как не си публикувал нещо на Алиошката или Сурайката до ся???? :bowdown

Не се заяждам с никой ,изразявам МНЕНИЕ ,научете разликата - крайно време е!!! Хора с виждания различни от ваще ,не са ПО-МАЛКО хора!


Е то нашите коли кат ги няма на снимки в кафетата ,не сме хора или какво .Спри се ясно че завиждаш за хубавата кола която нямаш и да за някои хора ГОЛФ 2 е едно от най ценните неща .Няма да коментирам повече за да не цапаме темата нека се почисти от всички тези мнения най- добре според мен :no


Потребителски аватар
alpine
wheels dealer
Мнения: 3020
Регистриран на: Пон 31 яну 2005 17:41
Автомобил: L-Es
Двигател: 1H-1H-PG-1V-1Z-AJL-Cosworth
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот alpine » Пет 07 мар 2014 20:43


Аз незнам защо така се нападат момчета (на моменти дразнещи, но пък реалисти :mhihi :icon_lol) които искат да направят нещо различно и интересно, с изказвания които обобщават, че всичко извън ОЕМ и ббс джанти е извращение :thumb_down
Уважайте труда на всеки, независимо дали е в посока на вашите виждания или не.

Аз например смятам, че имам възможността, знанията и вижданията когато правя една кола дори близка до ОЕМ, да оставя моя стил в нея .... Да си личи, че тази кола аз съм я правил.
Ако го нямах това усещане щях да вляза в релсите на ОЕМ проектите където всичко е ясно, няма мисъл кое как трябва да стане, събираш си частите от форум/морги/еконт прибираш се миеш ги и монтираш... Но има хора които не се задоволяват с това и искат нещо повече.
Пак казвам нека всеки да уважава труда на другите :th_up :flag_bulgaria


Когато павката беше сложил гти пакета и тесните брони .... та това беше супер яко ! Но защото е в тези релси го махна ..... ПАвка това пак си е ОЕМ бе братле - Голф кънтри излиза с Г60 пакет и тесни брони :bowdown За мен това си беше висш пилотаж жалко, че се отказа.

Уважавайте и коли които нямат ббс рс :icon_lol Вярно е, че по света ги слагат на какво ли не от трабант до ауди а6, но това не значи че е правилно и задължително условие за един проект :icon_lol
Все едно на голф рали да сложа рс ... Пробвах защото си мислих, че ще бъде cool ... още 2009 след пробата разбрах, че си е грешка :icon_lol Все едно да сложим на Delta Integrale ббс рс, същото е :icon_lol
А Жоро ти си използваш твоите ббс-и прекрасно, класически мк2 гти/гтд .... евала супер. Но и с други джанти ще изглежда удивително и когато някой друг избере този вариант нека да му се радваме, а не да казваме, че с рс ще е по-добре.

Павка успех с развитието на колата :th_up

И аз имам мнение по въпроса със карането на тези коли, но ще го задържа за себе си тъй като единствено мен ме касае това, но е идея за една такава тема за минусите от стоенето на една кола :th_up


Потребителски аватар
pavkomk2
Мнения: 428
Регистриран на: Съб 15 ное 2008 13:38
Автомобил: Jetta mk2
Двигател: 112 PB -- 139 KR
Местоположение: Севлиево

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот pavkomk2 » Пет 07 мар 2014 23:45


Колеги нека наистина спрем със спамовете.. никой несъм накарал на сила да ми харесва колата всеки един човек си има мнение.. ама сега недейте да спорите какво било и що било. :confused

alpine написа:Когато павката беше сложил гти пакета и тесните брони .... та това беше супер яко ! Но защото е в тези релси го махна ..... ПАвка това пак си е ОЕМ бе братле - Голф кънтри излиза с Г60 пакет и тесни брони :bowdown За мен това си беше висш пилотаж жалко, че се отказа. :th_up


братле несъм го махнал... за сега съм с него само се чудя за лайсните все още да ги слагам или не.. :rolleyes

Изображение


didoriginal
Фотограф на VWClubFest
Мнения: 2271
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 16:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот didoriginal » Съб 08 мар 2014 0:00


Много писане за нищо. Трябва да има както от единия вид автомобили (ОЕМ), така и от другия. И без това сме малко, не е ли по-добре да си помагаме, отколкото да се храним и делим на Мк2 ОЕМ / Мк2 РАТ, Мк2 NFS style и т.н. клубове?


Потребителски аватар
bagera
Мнения: 690
Регистриран на: Вто 27 мар 2007 0:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот bagera » Съб 08 мар 2014 0:15


По добре е, но понякога има случаи на отклоняване.
За мненията на Калоян Крумов и alpine :bowdown

Pavkomk2 извинявай за спама
поздрав от мен като се кефи на клипа и припева :mhihi


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот Жоро Делчев » Съб 08 мар 2014 16:02


alpine написа:Аз незнам защо така се нападат момчета (на моменти дразнещи, но пък реалисти :mhihi :icon_lol) които искат да направят нещо различно и интересно, с изказвания които обобщават, че всичко извън ОЕМ и ббс джанти е извращение :thumb_down
Уважайте труда на всеки, независимо дали е в посока на вашите виждания или не.

Аз например смятам, че имам възможността, знанията и вижданията когато правя една кола дори близка до ОЕМ, да оставя моя стил в нея .... Да си личи, че тази кола аз съм я правил.
Ако го нямах това усещане щях да вляза в релсите на ОЕМ проектите където всичко е ясно, няма мисъл кое как трябва да стане, събираш си частите от форум/морги/еконт прибираш се миеш ги и монтираш... Но има хора които не се задоволяват с това и искат нещо повече.
Пак казвам нека всеки да уважава труда на другите :th_up :flag_bulgaria


Когато павката беше сложил гти пакета и тесните брони .... та това беше супер яко ! Но защото е в тези релси го махна ..... ПАвка това пак си е ОЕМ бе братле - Голф кънтри излиза с Г60 пакет и тесни брони :bowdown За мен това си беше висш пилотаж жалко, че се отказа.

Уважавайте и коли които нямат ббс рс :icon_lol Вярно е, че по света ги слагат на какво ли не от трабант до ауди а6, но това не значи че е правилно и задължително условие за един проект :icon_lol
Все едно на голф рали да сложа рс ... Пробвах защото си мислих, че ще бъде cool ... още 2009 след пробата разбрах, че си е грешка :icon_lol Все едно да сложим на Delta Integrale ббс рс, същото е :icon_lol
А Жоро ти си използваш твоите ббс-и прекрасно, класически мк2 гти/гтд .... евала супер. Но и с други джанти ще изглежда удивително и когато някой друг избере този вариант нека да му се радваме, а не да казваме, че с рс ще е по-добре.

Павка успех с развитието на колата :th_up

И аз имам мнение по въпроса със карането на тези коли, но ще го задържа за себе си тъй като единствено мен ме касае това, но е идея за една такава тема за минусите от стоенето на една кола :th_up



Пеше всеки сам решава как да си развива колата,нямам нищо против различното от оем и не съм си натрапвал мнението по темите на хората,камо ли да хейтя в тях.Двама-трима колеги от форума са харесали колите ми и са решили да направят нещо подобно,нужно ли е да им спамим в темите и да им казваме колко е тъпо да не си пазят труда и автомобилите при всяка възможност.Преди години и аз се увличах по лекия тунинг, но с времето си промених вижданията към реставрация и оригинален вид,колата такава каквато е.Не виждам защо е тази злоба към заводския вид,реставрирането,BBS джантите...

Последна промяна от Жоро Делчев на Съб 08 мар 2014 16:36, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
pavkomk2
Мнения: 428
Регистриран на: Съб 15 ное 2008 13:38
Автомобил: Jetta mk2
Двигател: 112 PB -- 139 KR
Местоположение: Севлиево

Re: Jetta MK2 Coupe GTI 8V...

Мнениеот pavkomk2 » Съб 08 мар 2014 16:09


bagera написа:По добре е, но понякога има случаи на отклоняване.
За мненията на Калоян Крумов и alpine :bowdown

Pavkomk2 извинявай за спама
поздрав от мен като се кефи на клипа и припева :mhihi


Благодаря ти братле клипа е страхотен... :beer



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 167 госта