Corrado Kompressor

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
svetoslavstoev
Мнения: 43
Регистриран на: Нед 01 мар 2009 12:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот svetoslavstoev » Нед 10 апр 2011 21:43


С две ръце за черно Корадо. И аз търсих черно но нямаше тогава. Като дойде време викай да търкаме на вода и да пием бира докато го пръскат :)

черно - рекетьорско




Потребителски аватар
Te4eto
Мнения: 109
Регистриран на: Чет 18 сеп 2008 20:50
Автомобил: VW Corrado
Двигател: KR
Местоположение: Стара Загора

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот Te4eto » Нед 10 апр 2011 22:13


Еми трябва да видим прогнозата, да видим кога го дават да вали и улавяме шкурките и бирите и почваме :mrgreen: :drunk


shanadjiqta
Мнения: 748
Регистриран на: Пет 04 сеп 2009 22:24
Автомобил: Audi 80 B4
Двигател: 1994 1z
Местоположение: Стара Загора

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот shanadjiqta » Вто 12 апр 2011 18:40


евала бе маниак :) айде вкарвай я в пътя вече че ми се кара :wink:


maxpower16v
Мнения: 72
Регистриран на: Чет 24 фев 2011 1:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: shumen

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот maxpower16v » Сря 13 апр 2011 13:04


здрасти колега черен металик ли ще е или акрил, не знам избрал ли си номер...ако успея да отида до сервиза днес ще ти пратя един номер на боя, черен на голф 3 се води много е хубав.Той е черен акрил , боядисвах една тунингована тройка и стана готино...като ти го пратя трябва да отидеш и да видиш на каталог дали ще ти хареса,а най добре е да ти забърка продавача от тази боя и да пръснеш някъде за да видиш,така най добре се проверява цвят за красота...само дано да остане време да отида,че се занимавам с едни странични работи сега.


Потребителски аватар
mupk0
Мнения: 3822
Регистриран на: Вто 03 фев 2009 11:35
Автомобил: Mercedes Benz S202
Двигател: C200 Kompressor
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот mupk0 » Сря 13 апр 2011 13:24


Браво :) Няколко пъти минавам покрай колата докато си и вдигнал капака ( червеният г2 2551 ;) ) и виждам че с ентусиазъм си я правиш.Айде да я разбръмчаваш по-скоро,че се застоя там :D


Потребителски аватар
Te4eto
Мнения: 109
Регистриран на: Чет 18 сеп 2008 20:50
Автомобил: VW Corrado
Двигател: KR
Местоположение: Стара Загора

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот Te4eto » Сря 13 апр 2011 18:05


maxpower16v написа:здрасти колега черен металик ли ще е или акрил, не знам избрал ли си номер...ако успея да отида до сервиза днес ще ти пратя един номер на боя, черен на голф 3 се води много е хубав.Той е черен акрил , боядисвах една тунингована тройка и стана готино...като ти го пратя трябва да отидеш и да видиш на каталог дали ще ти хареса,а най добре е да ти забърка продавача от тази боя и да пръснеш някъде за да видиш,така най добре се проверява цвят за красота...само дано да остане време да отида,че се занимавам с едни странични работи сега.

Ами колега, боята вече е приготвена, общо взето не съм я избирал, един приятел отново който е тенекиджия имаше купена за някаква кола ама нещо пропаднала работата да я прави и ми я предложи на по ниска цена, така реших да я взема и направо да ми я пръсне той. Металик ще е боята все още не знам как ще изглежда пръсната, ама на мен черното си ми е слабост и мисля че ще ми хареса какъвто и да е резулатата. Мерси все пак колега радвам се че се опитваш да помогнеш :да:
Мирко, аз ония ден те видях тъкмо като заминаваше, очаквах да спреш да се отбиеш даже, другия път поспри да се видим ако не бързаш.


Потребителски аватар
mupk0
Мнения: 3822
Регистриран на: Вто 03 фев 2009 11:35
Автомобил: Mercedes Benz S202
Двигател: C200 Kompressor
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот mupk0 » Сря 13 апр 2011 19:35


Te4eto написа:
maxpower16v написа:здрасти колега черен металик ли ще е или акрил, не знам избрал ли си номер...ако успея да отида до сервиза днес ще ти пратя един номер на боя, черен на голф 3 се води много е хубав.Той е черен акрил , боядисвах една тунингована тройка и стана готино...като ти го пратя трябва да отидеш и да видиш на каталог дали ще ти хареса,а най добре е да ти забърка продавача от тази боя и да пръснеш някъде за да видиш,така най добре се проверява цвят за красота...само дано да остане време да отида,че се занимавам с едни странични работи сега.

Ами колега, боята вече е приготвена, общо взето не съм я избирал, един приятел отново който е тенекиджия имаше купена за някаква кола ама нещо пропаднала работата да я прави и ми я предложи на по ниска цена, така реших да я взема и направо да ми я пръсне той. Металик ще е боята все още не знам как ще изглежда пръсната, ама на мен черното си ми е слабост и мисля че ще ми хареса какъвто и да е резулатата. Мерси все пак колега радвам се че се опитваш да помогнеш :да:
Мирко, аз ония ден те видях тъкмо като заминаваше, очаквах да спреш да се отбиеш даже, другия път поспри да се видим ако не бързаш.


Няма дерт.Като те видя.Аз този петък/събота пак съм там.Работя при Антон и Михо,сега имат клетка преди дограмите в новите халета :)


Потребителски аватар
Te4eto
Мнения: 109
Регистриран на: Чет 18 сеп 2008 20:50
Автомобил: VW Corrado
Двигател: KR
Местоположение: Стара Загора

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот Te4eto » Сря 13 апр 2011 22:10


Еми дай боже да я чуеш да завие тази събота, ако не се обърка нещо трябва да паля :)


shanadjiqta
Мнения: 748
Регистриран на: Пет 04 сеп 2009 22:24
Автомобил: Audi 80 B4
Двигател: 1994 1z
Местоположение: Стара Загора

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот shanadjiqta » Чет 14 апр 2011 12:10


всички стискаме палци :wink:


Потребителски аватар
svetoslavstoev
Мнения: 43
Регистриран на: Нед 01 мар 2009 12:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот svetoslavstoev » Чет 14 апр 2011 17:21


Да идваме да помагаме? Ако незапалиш ще те вържа да те разходя из града.Поне да си покаркаш :) И ако запалиш да се събираме на иедини и пийни ?

:drunk :drunk :drunk :beer :drunk :drinking:


Потребителски аватар
Te4eto
Мнения: 109
Регистриран на: Чет 18 сеп 2008 20:50
Автомобил: VW Corrado
Двигател: KR
Местоположение: Стара Загора

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот Te4eto » Чет 14 апр 2011 18:16


Е тва вече ще е атракция :lol: , Корадо да дърпа Корадо, такова нещо не съм виждал :screwy интересно ще е ама да се надваме да не се стига дотам :D . Ами още не знам иначе какво ще става, в събота го дават да вали и няма да става за отвън, трябва да говоря с шефа да си изкара неговия проект да може да работя вътре, и всичко е под въпрос до този момент.


shanadjiqta
Мнения: 748
Регистриран на: Пет 04 сеп 2009 22:24
Автомобил: Audi 80 B4
Двигател: 1994 1z
Местоположение: Стара Загора

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот shanadjiqta » Чет 21 апр 2011 19:50


аре бе,палиш ли вече;)


Потребителски аватар
vw__fen
Мнения: 262
Регистриран на: Сря 24 ное 2010 16:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: burgas

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот vw__fen » Пет 22 апр 2011 3:52


да е колега кво стана ... и на мене ми е много интересно :да:


Потребителски аватар
Te4eto
Мнения: 109
Регистриран на: Чет 18 сеп 2008 20:50
Автомобил: VW Corrado
Двигател: KR
Местоположение: Стара Загора

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот Te4eto » Пет 22 апр 2011 11:55


Стана някакъв чуден филм. Колата запали миналата събота, ама на 3 цилиндъра и когато си иска идва 4-тия, почна се оглеждане кабели свещи проби размени нищо пак както си иска работи. Премерихме компресия, компресомера може да не е верен но все пак 5-6 на другите цилиндри и 2,5 на този който го няма. Отворих капака на клапаните да видим щоцовете как са всичко нормално, и се стигна до решение че може би е счупен сегмент при смяната им и така преди 2 дена след работа отворихме двигателя с един приятел. Хубаво щеше да е да има какво да се направи да има проблем и да го отстраним. Ама извадихме буталото на проблемния 3ти цилиндър перфектно със здрави сегменти и те перфектни, цилиндъра перфектен, главата я въртяхме свалена и клапаните са префектни отварят, затварят и около 1 час седим и се чудим какво да правим, изникна и идея за износване на цилиндъра ама 1во проблема не беше във 2ри цилиндър кадето с4упих бутало, а беше в 3ти и до тогава колата си вървеше повече от добре и така наляхме нафта в цилиндъра да видим дали ще я държи и на главата също на клапаните и държи си нафтата и в циолиндъра и в главата, нямаше какво друго да правим освен да събираме мотора. Събрахме запалихме и пак си е така 3-4, 3-4 както си иска работи, забелязахме 4е както е на 3 като подадем газ на около 2000 оборота задържим малко и идва 4-тия, поработи на 4 и пак си почва на 3 на 4. И така на тоя етап съм, мн хубави неща ми се случват, а и като я палих чвия път налях си антифризче и ми протека водната помпа, оная вечер като я палихме и налях вода и сега не тече. Някой ако има идеи да споделя всяко мнение е в помощ. А в момента последните останали малко вероятни варианти са да е за смяна някой щоц въпреки че се натискат всичко е нормално видимо, или някоя дюза, незнам и аз вече.


Потребителски аватар
exroro
Мнения: 80
Регистриран на: Съб 17 юни 2006 15:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Corrado G60 Стара Загора

Мнениеот exroro » Пет 22 апр 2011 12:05


Колега имахме такъв проблем на астра ц20хе единият цилиндър идваше когато си поиска свалихме главата и се оказаха счупени талерки на клапаните



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 120 госта