The Garage project Mk1 + Mk3

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
AE86
Мнения: 1076
Регистриран на: Вто 27 окт 2009 12:22
Автомобил: Jetta mkII
Двигател: PN 1989
Местоположение: Русе

Re: The Garage project Mk1 + Mk3

Мнениеот AE86 » Пон 10 юни 2013 23:20


И да смениш джантите,че тия са отвратителни :)Ама ти си знаеш.Иначе си е много яка 1-цата.За 3-ката няма да говоря.че тя от 3 години е в процес на боя и още не е влязла :) Несериозник.И аз те обичам :18b




Потребителски аватар
adr3nalinchy
Мнения: 342
Регистриран на: Съб 26 мар 2011 10:52
Автомобил: Volkswagen Golf MK4
Двигател: AGU
Местоположение: Tърговище

Re: The Garage project Mk1 + Mk3

Мнениеот adr3nalinchy » Пон 10 юни 2013 23:48


Изглежда свежа 1'цата :th_up
Кога е събора в Разград ?


Потребителски аватар
penka
Мнения: 162
Регистриран на: Нед 09 авг 2009 16:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: rs

Re: The Garage project Mk1 + Mk3

Мнениеот penka » Вто 11 юни 2013 7:50


Незнам мисля че е юли месец незнам трябва да се пита Добри...

1-ката има леки детайли за доизкусоряване: хромирани дръжки, полиране, джанти и т.н. Надявам се че ще мога да намеря и едни BBS Lm 15` или 16` но всичко с времето си. Пацо а относно 3-ката полек полек се подготвя и дай боже до началото на юли ще е подготвена за боя :)


Потребителски аватар
penka
Мнения: 162
Регистриран на: Нед 09 авг 2009 16:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: rs

Re: The Garage project Mk1 + Mk3

Мнениеот penka » Вто 03 юли 2018 14:48


Здравейте,

хехехе не бях влизал в този форум може би вече 6 години, но това не е от голямо значение според мен. Та докато се рових за части видях ,че преди време съм пускал тема за 1-вият проект с това мое любимо МК1. Голф Мк3-ката си замина подобаващо при нов собственик. Та да се върна на основната тема. през последните 2 години и половина усилията ми бяха насочени изцялов върху тази ЕДИНИЦА :). Крайният ефект за мен е задоволителен и бих казал, че хваща окото :) Септември месец обмислям вариант да и сложа въздух, че в момента е с един Техникс и си е направо приключение по българските пътища. Прикачвам няколко снимки от подготовката и процеса на работа ;)


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
[URL=https://imageshack.com/i/pm0S1baij]Изображение

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


И след това се почна. Нови брони + нови основи за тях. Нови джанти + гуми 175/50/15. Нови подкалници. Нова ЕЛ инсталация + изолиране на всичко в коша и купето.
Всички щипки по кори, лайстни, брони, решетки, двигател, багажник и сие подменено с ново. Претапицирване на шумоизолиращото на предния капак + част от корите в купето. Нарязани дискове + накладки Brembo. Цялата предница сменена ( носачи , втулки, шарнири, тампони, макферсони, гарнитури + масло ( Classic Car 70` ). Регулируеми амортисьори ТА-Тechnics + Strut Bar. На есен ще се слага въздуха на койловете. :11 :11 :11 Нов челен прозорец + голяма част от уплътненията са сменени. Газовото е махнато понеже си имаше още от ехеее 2010 година ;).


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Обиколихме 1-2 събития на платформа. Нямах смелоста да изляза някъде с нея камо ли да я паркирам на някой паркинг след като я полирахме. :scare3 :scare3
Но така и дойде и времето да пропътува първите си 750 км Русе - Пловдив / Пловдив - Русе. Изживяването беше уникално поне за мен и за всички които ме срещнаха по пътя и се радваха на автомобила. Та така пристигнахме в Пловдив успешно и се щтракнахме веднага :)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Ще направя и други снимки, но фотографа е заети и ме отсвирва :) Обмислям и варианта в който се сменя мотора с 1.8Т, ноооо за момента остава така. Между другото се търсят доста дребни части за подмяна по интериора, ако някой може да помогне да драсне едно съобщение и ще му кажа какво търся.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: The Garage project Mk1 + Mk3

Мнениеот Spas » Вто 03 юли 2018 15:03


Прекрасен автомобил. Дръж ни в течение и качвай снимки. Браво


Потребителски аватар
hi4umir4uu
Мнения: 181
Регистриран на: Вто 23 юни 2009 13:28
Автомобил: Passat b7
Двигател: EcoFuel
Местоположение: София

Re: The Garage project Mk1 + Mk3

Мнениеот hi4umir4uu » Вто 03 юли 2018 15:07


Колата е страхотна, чакаме още снимки


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6043
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: The Garage project Mk1 + Mk3

Мнениеот DoH_KuXoT » Вто 03 юли 2018 15:08


Браво за усилията, ако решиш да махаш предните амове бих се радвал да драснеш едно ЛС, че имам едно Caddy mk1 което си търси предни амове :)


Потребителски аватар
penka
Мнения: 162
Регистриран на: Нед 09 авг 2009 16:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: rs

Re: The Garage project Mk1 + Mk3

Мнениеот penka » Вто 03 юли 2018 15:22


Ще ги използвам за въздуха. Но ще ми останат пружините, ако ще са ти от полза пиши.



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта