1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
perzik
Мнения: 20
Регистриран на: Чет 04 фев 2010 12:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот perzik » Пон 11 мар 2013 19:15


Единствената кола заради която влизам в този форум!

Преди следях кабриото, сега тази , така както е ме изпълва максимално. Не намирам начин да стане по яка от както е сега :stumm
Никакви чае'шукарие тъпотии или пък позьорски снимки не трябват :bowdown дано мине гтп и кат така както е!




Потребителски аватар
Weezy
Мнения: 1352
Регистриран на: Съб 14 мар 2009 23:08
Автомобил: VW Golf mk2 1987
Двигател: JP
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот Weezy » Пон 11 мар 2013 19:29


420, повярвай ми, интерес има и то голям!
Просто в теми като тази, няма смисъл от безброй цветя и похвали. Тя безупречната работа и професионализма, с който работиш си личи отдалеч, и ти го знаеш, затова и не са нужни хиляди мнения и всеки да ти повтаря едва ли не колко ти е яка колата :wink А не мисля, че правиш всичко това заради някакви мнения в някакъв форум, нали така?
Не е ли по-добре, човек като влезе в дадена тема, да прочете на един дъх тонове интересна информация, за марката и модела на които се възхищава, отколкото да се лута с часове из темата и да търси къде е писал автора какво се случва с колата му, измежду хилядите коментари като "баси яката кола" и пр.
Успех с проекта, следя го изкъсо и тук и в хууд форума, макар че там по-рядко се включваш! :wink


Потребителски аватар
albena_sladurana
Мнения: 622
Регистриран на: Нед 14 фев 2010 14:02
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: PB
Местоположение: София---в голфа

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот albena_sladurana » Вто 12 мар 2013 22:24


Макар и в този вид днес не успях да и се накефя :wink Малко папарашки снимки ако колегата позволи :th_up
Прикачени файлове
1.jpg
2.jpg
3.jpg


Потребителски аватар
420
R.I.P. High Roller
Мнения: 341
Регистриран на: Сря 11 юли 2007 22:55
Автомобил: Golf Mk1
Двигател: DX
Местоположение: София

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот 420 » Пет 15 мар 2013 4:19


albena_sladurana написа: ...ако колегата позволи :th_up

Крадец на души такъв. :mhihi :icon_lol

Напротив, даже ти благодаря понеже аз явно не правя нищо по въпроса със снимките. Вместо това се занимавам с треви и конопи, буквално - седалките на колата не са пълни с дунапрен, а с пружини и треволяк, а в салона вече има и около 200 грама индийски коноп.
Стана така, че биримирската кобра, спЕщият с тигри, джамджията-отшелник, вратарят от Шаолин, ураганът Ел Ниньо Ел Милен ме обзаведе с няколко конопени чувала от кафе. Всеки от тях е с етикет "made in India" - 100% индийски коноп. Един стигна за почти целия таван, оставих голо над предните седалки за да не ми влиза канабис в очите докато карам. :twisted :icon_lol


Потребителски аватар
Adrian-AAA
Мнения: 1319
Регистриран на: Съб 10 мар 2007 21:07
Автомобил: Golf 2 and 3
Двигател: AAA and AFN
Местоположение: София(BG)/Lübeck(DE)

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот Adrian-AAA » Пет 15 мар 2013 8:40


420 написа:
albena_sladurana написа: ...ако колегата позволи :th_up

Крадец на души такъв. :mhihi :icon_lol

Напротив, даже ти благодаря понеже аз явно не правя нищо по въпроса със снимките. Вместо това се занимавам с треви и конопи, буквално - седалките на колата не са пълни с дунапрен, а с пружини и треволяк, а в салона вече има и около 200 грама индийски коноп.
Стана така, че биримирската кобра, спЕщият с тигри, джамджията-отшелник, вратарят от Шаолин, ураганът Ел Ниньо Ел Милен ме обзаведе с няколко конопени чувала от кафе. Всеки от тях е с етикет "made in India" - 100% индийски коноп. Един стигна за почти целия таван, оставих голо над предните седалки за да не ми влиза канабис в очите докато карам. :twisted :icon_lol


:bowdown Развесели ме яко, :mhihi мерси и продължавай в същия дух,тва с чувалите звучи яко :th_up


Потребителски аватар
420
R.I.P. High Roller
Мнения: 341
Регистриран на: Сря 11 юли 2007 22:55
Автомобил: Golf Mk1
Двигател: DX
Местоположение: София

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот 420 » Съб 16 мар 2013 11:39


Вчера и сложих и последните детайли и общо взето колата е готова. Имам още идеи в главата, но за ще ми тях трябва малко повече време.

Изображение

Ключов фотос
Изображение

Снощи пийнах малко повече, след което сънувах, че с един приятел сме в Нови Искър и ще караме колата към изложението, но на ход. Изкарах колата от двора, спрях я с двете задни гуми на банкета, предните на асфалта - леко под наклон. Отивам да заключа, връщам се - колата се сгънала и увиснала. И ужас, драма, как сега ще отидем до Експото...
Повече няма да пия, днес... докато е светло.


Потребителски аватар
onazi
Мнения: 1160
Регистриран на: Пет 27 апр 2012 1:53
Автомобил: Golf IV
Двигател: 1.9 TDI
Местоположение: София

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот onazi » Съб 16 мар 2013 15:14


Обстойно я разгледах :12


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот radi_nrj » Съб 16 мар 2013 21:54


Много готино изглежда на живо, но беше на най-отвратителното място за снимки...
Изображение


Потребителски аватар
GOLF_SB_1991
Мнения: 387
Регистриран на: Пет 18 юни 2010 16:41
Автомобил: VW JETTA MK2
Двигател: JP
Местоположение: troyan

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот GOLF_SB_1991 » Нед 17 мар 2013 18:49


Мога само да кажа евала колега нямам думи вчера видях колата на живо невероятна е ще следя с интерес развитието и :bowdown :bowdown :bowdown :th_up


Потребителски аватар
sando_jilata
Мнения: 197
Регистриран на: Пет 25 мар 2011 1:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: vraca

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот sando_jilata » Нед 17 мар 2013 20:42


Ивооо,интерес имам към темата и към колата,но нямам време да влезна да видя до къде си стигнал с тоя красавец или красавица (не знам как си я кръстил).Сега видя разликата на бравите,точно както исках да видях :th_up ,а със седалките мога да ти помогна :mhihi .Чакам твойте снимки от феста :th_up


Потребителски аватар
Kirocco
Мнения: 202
Регистриран на: Нед 22 юни 2008 17:57
Автомобил: VW Scirocco Scala
Двигател: EX
Местоположение: София

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот Kirocco » Чет 21 мар 2013 16:01


Разгледах "извънземното" на феста. :Yoda :n035 :love.vw На живо найстина изглежда доста.... ако кажа впечатляващо това няма да е подходящата дума за него. Даже се върнах два пъти за да видя номера от зад, защото дадох своя вот за манията. Защо ли? Защото в него има душа! Когато се превърне в трансформърс робот боец най-добре си личи от коя планета е! :newsm66 :twisted :Mr Green Fun :c020 ATS Classic е точната джанта! :th_up Пожелавам ти да продължаваш да радваш всички нас винаги с нещо нестандартно. Имено то е най-интересно на заклетите... :screwy :vwknee

PS. Най-важното е да радва теб самия... :c020


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот Stefan » Чет 21 мар 2013 17:21


420 написа:Снощи пийнах малко повече, след което сънувах, че с един приятел сме в Нови Искър и ще караме колата към изложението, но на ход. Изкарах колата от двора, спрях я с двете задни гуми на банкета, предните на асфалта - леко под наклон. Отивам да заключа, връщам се - колата се сгънала и увиснала. И ужас, драма, как сега ще отидем до Експото...
Повече няма да пия, днес... докато е светло.


Всеки фен на Rat Style е имал подобен сън, аз също :mhihi


Потребителски аватар
420
R.I.P. High Roller
Мнения: 341
Регистриран на: Сря 11 юли 2007 22:55
Автомобил: Golf Mk1
Двигател: DX
Местоположение: София

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот 420 » Съб 23 мар 2013 23:59


Все още не мога да вляза в час с живота извън прахта. :Mr Green Fun
Едно бързо "Преди и след":

Изображение

Сега е моментът да благодаря на приятелите, които ми помогнаха да възкреся това сладурче и с които трябва да заформим една метъл-банда:

Човекът-часовник (alpinejr) - китара
Биримирската Кобра (gas) - бас
Първата пица на София (hose) - втори бас, вокали
Вежливият лос (pesho_gti) - перкусии
Визо и Чефо - беквокали

Момчета, без вас нямаше да успея, наистина. Нямаше да разбера за колата, нямаше да мога да я събера, нямаше да се справя навреме за Феста и нямаше да я докарам в този блестящ, шоуруум вид. :icon_lol
Благодаря, че във всеки един момент проявявахте разбиране и бяхте готови да ми помогнете. На няколко пъти пиша и трия, не съм по суперлативите и хвалбите, но дано и с малко думи стане ясно, че съм ви изключително благодарен.
:iloveu_all_bitches.gif
:love.vwclub


Потребителски аватар
Weezy
Мнения: 1352
Регистриран на: Съб 14 мар 2009 23:08
Автомобил: VW Golf mk2 1987
Двигател: JP
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот Weezy » Нед 24 мар 2013 0:04


Преди к'ва готина е била, а ся глей к'ви ръжди, к'ви чудесии...нямаш пари за боя ли :icon_lol
Оглеждах се за тебе на феста, ама кат' не знаех к'ва ти е физиономията :mhihi Ще ходиш ли на Крушуна?


blinder
Мнения: 2758
Регистриран на: Съб 05 яну 2008 12:54
Автомобил:
Двигател:

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот blinder » Нед 24 мар 2013 0:33


Weezy написа:...Оглеждах се за тебе на феста, ама кат' не знаех к'ва ти е физиономията :mhihi Ще ходиш ли на Крушуна?

Хахахахха, че пак да се оглеждаш ли ?



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта