1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
silas1
Мнения: 48
Регистриран на: Нед 22 апр 2012 16:13
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: AEK
Местоположение: София

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот silas1 » Чет 16 юли 2015 21:03


Колега, а ще се боядиса ли тази 1-чка или forever ще е ръживко.




Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот vucata » Пет 17 юли 2015 0:34


Тъп ли си ?

Последна промяна от Spas на Пон 27 юли 2015 13:20, променено общо 1 път.
Причина: Без обиди и ненужни коментари.


chochone_bg
Мнения: 7
Регистриран на: Чет 05 авг 2010 23:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: plovdiv

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот chochone_bg » Пон 16 ное 2015 20:25


здравейте интересува ме американския голф,какво се случва с него защото имам един такъв и аз и ми трябват някой части,благодаря предварително(може да пишете на лично)


Потребителски аватар
420
R.I.P. High Roller
Мнения: 341
Регистриран на: Сря 11 юли 2007 22:55
Автомобил: Golf Mk1
Двигател: DX
Местоположение: София

Re: 1975 Mk1 Golf LS - "Rustaman Vibration"

Мнениеот 420 » Вто 16 авг 2016 12:43


С колегата с въпроса за американския голф се свързахме отдавна, но той няма интерес. Ако някой иска части от американски голф, имам странични габарити и големи метални брони. Предните габарити са изгорели и не стават, но задните - по-характерните, са здрави. Всичко за 150 лв.
Също така ръждивкото от темата се продава. Колата е адски ценна, произведена е април 1975-та и VIN-а и започва със 175. Има много работа по нея, но с още едно купе за донор ще стане страхотна. Аз обаче няма да се занимавам защото не ме бива в намирането на реставратори. Колкото и да се старая, все попадам на разни ненормалници и реших да не се занимавам повече.
В момента колата е с чисто нови регулируеми амортисьори, джанти 14-ки тип "снежинки", окомплектована с врати и прозорци, хубав салон и разни други части, които могат да се добавят или махнат. Документите и са редовни, но има вариант двигателят да е сменен и новият да не е вписан в талона. Документите не са при мен сега, а не помня много добре.
Цената е между 1500 и 2000 лв. в зависимост от чарковете, с които ще я дам. Има доста неща, може дори да я направя във вида от феста, но за целта ще трябва купувачът да има някакъв бюджет. Не искам да продам колата на някое хлапе и след няколко сезона да отиде за скрап. Имам много от необходимите части това нещо пак да бъде пълноценна кола, нужен е само един ентусиаст.
Който има интерес може да ми пише лично съобщение.



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта