Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
MAYKI
Мнения: 412
Регистриран на: Сря 25 май 2011 11:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот MAYKI » Пет 10 май 2013 20:26


tonhc77 написа:Здравей колега ,колегата е прав за оригиналната броня тия ментета седят като подарени а относно рамката твоята става с рязане и преправяне а и от джета стой много добре . Поздрави


Слагай от Комби/Gtили както казва колегата от Jetta обаче намирането на този Face е меко казано трудно тук в България,а на запад решетката струва някви колосални кинти,ако намериш алтернатива на това което написах по горе кажи ми,защото на мен ми писна да търся и се отказах




Потребителски аватар
hooligan_6683
Мнения: 348
Регистриран на: Пет 24 юли 2009 17:47
Автомобил: Passat b6
Двигател: BWA
Местоположение: Сапарева баня

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот hooligan_6683 » Съб 11 май 2013 1:33


MAYKI написа:Тези брони (афтермаркет) седят като подарени

Само оригинал ,но оригиналната броня от голф 5 гти не става на очиларката от дизел

Декоративните решетки оригинално са без допълнителен цвят само бронята

Цвета на твоята кола най- вероятно е "LC9Z"

И имаш доста рядко изпълнение на автомобила,ако е този от снимката

очиларка от GT става на дизел и тогава може да се сложи и гти бронята


axus
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 30 яну 2013 13:12
Автомобил: VW Golf 5 2005 2.0 TDI DSG
Двигател:

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот axus » Съб 11 май 2013 8:11


на кое викате очиларка? имам един приятел който има дизел като моя но от завода си е с ГТИ броня и решетка, ако я сваля примерно и няма ли да може да се монтира на моя? Другите брони и решетки от ГД и комбито не ми харесват изобщо.


Потребителски аватар
MAYKI
Мнения: 412
Регистриран на: Сря 25 май 2011 11:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот MAYKI » Съб 11 май 2013 9:55


hooligan_6683 написа:
MAYKI написа:Тези брони (афтермаркет) седят като подарени

Само оригинал ,но оригиналната броня от голф 5 гти не става на очиларката от дизел

Декоративните решетки оригинално са без допълнителен цвят само бронята

Цвета на твоята кола най- вероятно е "LC9Z"

И имаш доста рядко изпълнение на автомобила,ако е този от снимката

очиларка от GT става на дизел и тогава може да се сложи и гти бронята


Аз не те разбрах


Потребителски аватар
hooligan_6683
Мнения: 348
Регистриран на: Пет 24 юли 2009 17:47
Автомобил: Passat b6
Двигател: BWA
Местоположение: Сапарева баня

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот hooligan_6683 » Съб 11 май 2013 12:09


имах предвид че очиларката от голф 5 гт ако си намери после без никакви проблеми ще си сложи другата броня


axus
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 30 яну 2013 13:12
Автомобил: VW Golf 5 2005 2.0 TDI DSG
Двигател:

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот axus » Съб 11 май 2013 15:16


аз не виждам разлика във фаровете, представях си, че просто свалям моята решетка и броня и слагам някоя от ГТИ, но явно не е толкова просто :)


Потребителски аватар
hooligan_6683
Мнения: 348
Регистриран на: Пет 24 юли 2009 17:47
Автомобил: Passat b6
Двигател: BWA
Местоположение: Сапарева баня

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот hooligan_6683 » Нед 12 май 2013 18:01


Няма разлика във фаровете има разлика в очиларката ( тя държи фаровете радиатори щуротии ;) )


axus
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 30 яну 2013 13:12
Автомобил: VW Golf 5 2005 2.0 TDI DSG
Двигател:

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот axus » Нед 12 май 2013 20:40


аа сега разбрах, много сложно ми звучи, ще следя форума ако някой колега го направи, да даде съвет кое как да действам.

Благодаря за съдействието!


axus
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 30 яну 2013 13:12
Автомобил: VW Golf 5 2005 2.0 TDI DSG
Двигател:

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот axus » Пон 20 май 2013 18:30


Писах на хората от саита на bktuning.bg, дали може да се сложи тази броня на обикновен Голф 5 и ми отговориха , че пасва без проблем, даже ми предлагат в техен сервиз да я боядисат и монтират с/у 150лв. което ми се струва приемливо :)


Потребителски аватар
Wrofeel_VR6
Мнения: 1670
Регистриран на: Съб 14 апр 2012 20:39
Автомобил: Passat 3B2 1.8T 20V
Двигател: AEB
Местоположение: Видин

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот Wrofeel_VR6 » Пон 20 май 2013 18:35


В момента правим един Голф 5 1.9 TDI, сложихме му GTI броня халогени с лупи пръскалки за фарове и GTI решетка и фарове, всичко си пасна перфектно(Всичко беше OEM).
Колега ако мислиш да купуваш някой китайски и тн брони по-добре недей, ще береш големи ядове докато се напасне всичко. :beer


mantga440
Мнения: 23
Регистриран на: Съб 09 юли 2011 17:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bulgaria

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот mantga440 » Пон 20 май 2013 19:02


аз в петък поръчах същата броня от proparts.bg и нали по принцип трябва да се обадят за да потвърдиш , пък на мен никои не се обади днес, ама щом казвате че не става да пробваме от това OEM , само че неможах да разбера това саит ли е или нещо друго


Потребителски аватар
MAYKI
Мнения: 412
Регистриран на: Сря 25 май 2011 11:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот MAYKI » Пон 20 май 2013 20:28


Абе оригинална броня без рязане не става на маските на ТДИ


axus
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 30 яну 2013 13:12
Автомобил: VW Golf 5 2005 2.0 TDI DSG
Двигател:

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот axus » Пон 20 май 2013 21:36


Wrofeel_VR6 написа:В момента правим един Голф 5 1.9 TDI, сложихме му GTI броня халогени с лупи пръскалки за фарове и GTI решетка и фарове, всичко си пасна перфектно(Всичко беше OEM).
Колега ако мислиш да купуваш някой китайски и тн брони по-добре недей, ще береш големи ядове докато се напасне всичко. :beer


Аз не искам да сменям фарове халогенки и тн имам си ги тези неща и пръскалки включително, просто искам да махна моята броня и решетка и да сложа от GTI. Пичовете от www.bktuning.bg казаха, че нямало проблем но мненията по форума са различни... преди да дам пари и да поръчам ми се иска да съм сигурен, че ще стане добре.


Потребителски аватар
MAYKI
Мнения: 412
Регистриран на: Сря 25 май 2011 11:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот MAYKI » Пон 20 май 2013 21:59


axus написа:
Wrofeel_VR6 написа:В момента правим един Голф 5 1.9 TDI, сложихме му GTI броня халогени с лупи пръскалки за фарове и GTI решетка и фарове, всичко си пасна перфектно(Всичко беше OEM).
Колега ако мислиш да купуваш някой китайски и тн брони по-добре недей, ще береш големи ядове докато се напасне всичко. :beer


Аз не искам да сменям фарове халогенки и тн имам си ги тези неща и пръскалки включително, просто искам да махна моята броня и решетка и да сложа от GTI. Пичовете от www.bktuning.bg казаха, че нямало проблем но мненията по форума са различни... преди да дам пари и да поръчам ми се иска да съм сигурен, че ще стане добре.


Еми 90% от тези дето ти пишат тук не са и виждали сигурно такава броня,това е скапан китайски меко казано боклук,като толкова искаш слагаш и не питаш никой и после като си погледнеш колата все едно е претърпяла доволна катастрофа просто няма как да застане защото китаеца е направил комплект броня с халогени и решетки за 50лв щото толкова струва в Китай какво качество и пасване искаш за тия пари а това ,че тука я продават комплекта за 500лв.Иначе седи малко по зле от на тази девойка така модерната броня R32 Style http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=83&t=337610 :mhihi

По принцип освен твоите пръскалки нищо друго не става нито капачки халогени и т.н.

Другия вариант е отиваш във VW и си поръчваш пакета който е слаган там на някакви бройки на дизели с GTI пакет

Само грубо ще ти кажа някой цени 197лв брой халоген(без лупа) твоите не стават по друг начин се захващат гола броня беше към 400лв не помня точно има решетка имаш емблема към 60лв има поставка за номера към 80/90лв и е така със хиляда и панч лева имаш само една GTI броня и нищо друго,ако толкова те интересуват оригиналните моята е с такъв пакет и мога да ти дам оригинални номера на частите който са слагани на ТДИ/GTI пакетите

Пак казвам или я прави както трябва цялата или си карай и така хубавата ти кола поне за мен


axus
Мнения: 67
Регистриран на: Сря 30 яну 2013 13:12
Автомобил: VW Golf 5 2005 2.0 TDI DSG
Двигател:

Re: Голф 5 с броня от Голф 5 ГТИ

Мнениеот axus » Вто 21 май 2013 7:45


Голд 4-ката на мацката е ХИТ във Форума :)

Но наистина ме разубеди да се занимавам с ГТИ пакет, не искам колата ми да прилича на раздрънканите е36ци които са с "М" пакет. :bowdown



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта