Vw Golf Mk4

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
butterfly85
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 15 авг 2011 15:35
Автомобил: vw golf
Двигател: 1.6 SR 1998
Местоположение: plovdiv

Re: Vw Golf Mk4

Мнениеот butterfly85 » Съб 24 авг 2013 9:10


Georgi^Gyorev написа:Не съм от високите блокове просто работя там иначе съм от 1-цата :mhihi Относно светлините... това го гледах и наистина не ми харесва имах предвид няква лека светлина ОТ ДОЛО под колата леко беличко или от сорта.И колкото и да е все може да се намерят още варианти да стане по-добро другата ми идея е някакъв готин интериор нещо подобно >
Изображение
Също така обмислям варианта за навигация трябва да разуча по колко варират


недей слага светлини отдолу под колата, все пак е кола не космически кораб на пътя :mhihi и то от някой фантастичен филм :twisted поне според мен де :redface това с интериора ако тръгнеш да го правиш освен таблото и седалките имаш да сменяш и мокети :icon_sad , моята четворка специално се търсеше със светъл салон точно поради тази причина :wink скоро ще ви я покажа надявам се :redface




Потребителски аватар
DaNicHeLi
Мнения: 213
Регистриран на: Чет 20 ное 2008 11:52
Автомобил: Golf IV
Двигател: AGU 1999
Местоположение: София

Re: Vw Golf Mk4

Мнениеот DaNicHeLi » Съб 24 авг 2013 12:59


Здравей колега.
Първо да ти е честита новата придобивка.
Понеже гледам, че си ново регистриран, моят съвет е да прегледаш основно всички теми и проекти, не само на Голф 4, и много внимателно да помислиш преди да предприемаш каквото и да е по колата(включително и темата за твоята кола в www.clubgti-bg.com). Според мен всеки човек се стреми към това , което ти притежаваш. Искам да кажа, че колата ти е направена с вкус и не трябва да тръгваш в обратната посока. Аз също се присъединявам към мнението на колегите над мен - да не и посягаш :mhihi .
Успех за напред :th_up


Georgi^Gyorev
Мнения: 14
Регистриран на: Пет 14 юни 2013 2:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Vw Golf Mk4

Мнениеот Georgi^Gyorev » Съб 24 авг 2013 13:29


Добре колеги просто исках да добавя нещо още в нея не да я развалям... но благодаря за мненията :th_up


kas10
Мнения: 134
Регистриран на: Чет 11 юли 2013 21:02
Автомобил: GOLF 4 1.6
Двигател:
Местоположение: Sliven

Re: Vw Golf Mk4

Мнениеот kas10 » Съб 24 авг 2013 16:58


аз искам да попитам за циферблата на таблото ти ли го слага и колко пари е



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта