Табелка Golf GT-как да я върна в прилежен вид.

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Табелка Golf GT-как да я върна в прилежен вид.

Мнениеот hegemon » Пон 08 дек 2014 7:46


Добър ден колеги.На колата имам отзад табелка Golf GT,но е охлузена оттук-оттам и това от скоро време много ме дразни.На нараненото място се показва някакъв черен цвят,който си мисля,че е основа или нещо такова.Въпроса ми е със какво е пръскана заводско тази табелка и как мога да я върна пак към този заводски вид.Със сив спрей мислих да я напръскам,но няма да го има блясъка като на фабричната.Кажете с кое,как,какво и защо да правя :c020




Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Табелка Golf GT-как да я върна в прилежен вид.

Мнениеот polovera_9n3 » Пон 08 дек 2014 7:55


Трудна работа... по добре намери "нова" и я смени- тоя заводския блясък дето го има покритието трудно ще го постигнеш. Виждал съм опити за възстановяване на надписи :scare3 обикновено се получава циганско лъскаво, което не е вариант. по добре намери нова табелка- фабрична-запазена и я смени


Потребителски аватар
bbboiko2004
Мнения: 4190
Регистриран на: Пон 20 фев 2006 21:19
Автомобил: VW Polo 2f
Двигател: 3f - 1993

Re: Табелка Golf GT-как да я върна в прилежен вид.

Мнениеот bbboiko2004 » Сря 10 дек 2014 12:58


Може да я реновираш с фолио, малко играчка е но става. Чисто нова няма да коментирам цените :) нова 2 ра ръка може и да намериш на добри цени


Потребителски аватар
hegemon
Мнения: 86
Регистриран на: Чет 18 юли 2013 21:16
Автомобил: Golf MK3
Двигател:
Местоположение: Троян

Re: Табелка Golf GT-как да я върна в прилежен вид.

Мнениеот hegemon » Сря 10 дек 2014 23:32


Нова табелка търся,но не намирам,а за 2ра ръка следя тук в обявите аджаба отнякъде да излезе нещо на прилична цена,но за момента удрям на камък.Колега казваш със фолио-какво фолио по точно. :)


golf_td
Мнения: 716
Регистриран на: Пон 27 дек 2010 13:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pomorie

Re: Табелка Golf GT-как да я върна в прилежен вид.

Мнениеот golf_td » Сря 10 дек 2014 23:40


Колега , не искам да те разубеждавам да пробваш с фолио, но според мен няма как да се изреже с такава точност фолио за толкова дребна , малка и неправилна форма.Освен този цвят "хром" има и черна пластмаса като контур - нея как ще я отсечем? Аз също се бях захванал с такива неща , които наистина дразнят, но реших да направя както казва колегата в началото - и така си намерих много читави емблеми.Ама си иска търпение и упорито чакане - аз имах нужда от надпис "golf_cl" , както и само "cl" - 2 броя , които се слагат на предните калници , вместо мигачи отстрани - голямо чакане падна , но след около година някъде съвсем неочаквано се появиха в продавалника и се сдобих на много народна цена с комплекта емблеми.Или ти самия пусни обява , че търсиш такива - и това е вариант.


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8114
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Табелка Golf GT-как да я върна в прилежен вид.

Мнениеот Bai Sando » Сря 10 дек 2014 23:51


Става перфектно с алуминиево фолио дето го продават на ленти и от долу е самозалепващо.
Един приятел си прави надписа ВР6 с такова и ако не ми беше казал,нямаше да позная.Обаче е доста играчка докато се изреже правилно по буквичките и ти трябва остър нож.На пролет ще направя и аз моя надпис ГТИ,че е взел да става черен.



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 130 госта