Golf mk4 - xenon

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
stoqn_zubev
Мнения: 14
Регистриран на: Вто 22 апр 2014 10:44
Автомобил:
Двигател:

Golf mk4 - xenon

Мнениеот stoqn_zubev » Пон 18 май 2015 12:51


колеги искам да ви питам за ксенонче средна хубост,какви пари е...... марки ала бала,нещо препоръчително?




Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Golf mk4 - xenon

Мнениеот zografski » Пон 18 май 2015 14:09


Предпоръчително най-много да си отнесеш проблеми, не знам дали знаеш, но допълнително вграден ксенон може да ти довлече много ядове в БГ и извън! За тук не знам много дали следят, но за в чужбина ще те харесат със сигурност с едни 500 еврака глоба! Има много случаи извън страната в която направо те спират от движение или ти дават преписка да отидеш в 1вия сервиз да си сложиш оригиналните светлини и ти намаляват глобите! Прочети малко инфо и си прецени дали ще пътуваш извън БГ с тази кола! Защото ако да, по-добре не си слагай :mhihi


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: Golf mk4 - xenon

Мнениеот radi_nrj » Чет 21 май 2015 22:27


Ако колата не е оборудвана с подходящи фарове за монтиране на ксенон недей да ставаш поредния пе****ст дето вади очите на хората.


Потребителски аватар
brazy
Мнения: 227
Регистриран на: Сря 08 фев 2012 20:43
Автомобил: Passat B3
Двигател: 1.9TD AAZ 1993
Местоположение: София /Горубляне
Контакти:

Re: Golf mk4 - xenon

Мнениеот brazy » Съб 23 май 2015 22:50


препоръчително е да си вземеш фарове с лупи или да вградиш ,а не както колегата над мен е казал да вадиш очите. Или ако слагаш само ксенон крушки да се направи качествен реглаж така че да не заслепява не на теб да ти е кеф че виждаш 30 метра улица от край до край на късите


Потребителски аватар
anonym0us
Мнения: 1721
Регистриран на: Нед 01 яну 2012 22:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: ηετρϰζ

Re: Golf mk4 - xenon

Мнениеот anonym0us » Нед 24 май 2015 11:57


Послушай колегите над мен! Преди няма и 2 дни пътувах извън града към 12 часа вечерта и зад мен имаше Голф 4-ка с ксенон на обикновени фарове! Човек, идваше ми да си прибера и страничните огледала в движение, иначе ме убиваше с тоя ксенон. Намалям за да ме изпревари (а няма трафик) и той намаля и не ме изпреварва. Накрая се наложи да спра за да ме изпревари, и след като мина пред мен, го освирих до дупкаа, сложих му и дългите, ама уви никаква реакция. Явно на него не го бърка, това дали го заслепяваш или не! Просто нямам думи, какви хора обитават милата ни родина! НЕ го прави това, че някъде може да напипаш някой с тънки нерви и да ти скочи! Без лоши чувства, но това са важни неща! :c020


Потребителски аватар
Koko95
Мнения: 290
Регистриран на: Пон 28 фев 2011 21:27
Автомобил: MK4 TDI
Двигател: ATD
Местоположение: Видин/Fuengirola

Re: Golf mk4 - xenon

Мнениеот Koko95 » Пон 25 май 2015 4:28


Или си търси Бош фарове или китайските с лупи и тогава слагай ксенон въпреки че едни реставрирани фарове с хубави крушки светят много повече от китайче с ксенон :th_up



Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 123 госта