Препоръки и сервиз София оптичен тунинг Голф 3 комби

Теми свързани с промени по външния вид и интериора на автомобила
Потребителски аватар
kopeletosuszaleza
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 06 авг 2008 23:55
Автомобил: VW Jetta Mk6 2TDI DSG6
Двигател:
Местоположение: София

Препоръки и сервиз София оптичен тунинг Голф 3 комби

Мнениеот kopeletosuszaleza » Пет 15 дек 2017 18:36


Здравейте и прощавайте, ако информацията съществува, а аз не съм я намерил...
Имало едно време един бял Голф 3 Комби, по прякор - Белия Лебед, който се родил в Германия през далечния месец март на 1999-а година сл. Хр. Той се представял отлично технически и като разходи и така отлагал намеренията на собственика му да го смени с по-нов автомобил. Но с течение на годините липсата на определени "екстри" ставала все по-осезаема. И така, собстеникът му решил леко да освежи и подобри някои неща, в името на безопасността и комфорта:

- ксенон: вече всички други имат и много го заслепяват нощем и той трудно вижда само с фабричните къси
- фарове с лупи: пак тук бях чел, че ако ще е ксенон, по-добре да е с лупи, че иначе никой отсреща или отпред не вижда и той нищо
- плазмен циферблат: да се вижда по-добре и вътре
- диодни мигачи в бронята, защо не и с фарове за мъгла: ако е ксенон, да се виждат и мигачите, които аз много ползвам
- диодни мигачи на калниците - пак, да се виждат по-добре

Въпросът е - къде в София има професионалисти, от които да закупя гореизброените неща и които да ми ги монтират, надявам се с гаранция.

Като фарове съм се спрял на тези:

Изображение,
но не знам дали на бяло комби тези няма да са по-добре:

Изображение.

Принципно, иска ми се да има и DLR, но ми се струва твърде скъп и не ми харесва много как изглежда.

Благодаря предварително за всякаква помощ и много безаварийни километри на всички!




Върни се в “Оптичен тунинг”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта