Moята Jetta GT 16V

Раздел за най-стойностните и цялостни проекти!
Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Moята Jetta GT 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 06 дек 2009 17:57


Всичко започна през вече далечната 1999г,малко преди да взема шофьорска книжка от механо-техникума в който завърших специалност Автомобили и Кари.Още тогава бях голям почитател на германските автомобили и най-вече на иконата GTI във всичките й разновидности.Eстествено исках и бъдещата ми кола да е такава,но поради редица фактори като най-вече неопитност с баща ми решихме да вземем доста по-практичната и непретенциозна Jetta модел 1987,туко-що внесена от Белгия с малкия мотор 1,3 карбуратор и скромните 55 коня,но напълно достатъчни за начинаещ шофьор.Изпълнение то й беше TX - нещо като малко GT или GTX и за разликата от останалите версии с малък мотор имаше заводско 14" джанти,цветни стъкла,вежди на калниците,кожено табло,GT волан,тапицерия на карета,задна седалка с подлакътник и ски сак - общо взето много прилична всекидневна кола с излъчване на GT.Oткакто е купена полагам доста добри грижи за нея - винаги в гараж,сервизна книжка,сезонни пастирания на боята и пране на тапицерията,абсолютна забрана за пушене вътре,качествените резервни части макар и по-скъпи винаги са били предпочитани.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Колата се караше всекидневно,не бях мислил да я развивам, докато през 2004 не открих интернет пространството и по-специално Форума на Българския VW Клуб :) Под тяхно влияние започна да се заражда голямо желание за развитие на колата към GTI,продажба и купуване на друга не ми допадаше като идея,исках да направя всичко сам,по мой вкус и виждане а имах не лоша основа в лицето на Jetta-a.
Първото нещо което купих бяха разбира се лети джанти 15",марката Borbet модел R:

Изображение

Скоро разбрах че джантите вървят задължително с по-ниско окачване и реших да пробвам с четири спортни пружини на нормалните маслени амортисьори Kayaba.Koлата стана доста по-ниска,возията по стегната,което ми хареса страшно много.В градски условия всичко беше добре,но извън града с по-висока скорост и неравности нещата не ми харесаха - трябваше да се търси цяло спортно окачване...
През лятото на 2006 реших да пребоядисам колата,но можех да си позволя само нормална акрилна боя.Разглобих всичко сам за около седмица без предното и задното стъкло,колата беше боядисана в камера и си я взех след около четири дни,след това още седмица сглобяване(за съжаление тогава нямах цифров апарат и не можах да документирам процеса).Тогава реших да си направя решетка без емблема която монтирах след боядисването.Сложих накрайник от пасат,антена на покрива,халогени и най-вече стикер на клуба,толкова се радвах на резултата,че отидох да я снимам в близкото фото mhihi :

Изображение

Изображение

Изображение

Последна промяна от Жоро Делчев на Нед 18 яну 2015 23:49, променено общо 4 пъти.




Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V KR

Мнениеот Жоро Делчев » Чет 15 апр 2010 20:47


След доста размисли на къде да поеме развитието реших да заложа на олд скуул GTI излъчването.Намерих широк нож отпред oт GTI 16V и спойлер на багажника от Jetta GT - две доста ценни неща.Премахнах и задните емблеми заради предната решетка.След това се насочих към нещата който всеки начинаещ може да промени с малко средства а резултата за съжаление не е от най-добрите - реших че решетката без емблема ще си ходи с вежда над фаровете добавих и такава с лоша изработка тъй като оригинални се намираха трудно,затъмних и всички мигачи че оранжевото не ми харесваше и боядисах спирачките червени mhihi :

Изображение

Изображение

Изображение

Един ден в един сервиз срещнах човек с доста пипнато Vento,който не беше доволен от спортното окачване и искаше да го размени за нормално,точно това търсих и за късмет окачването беше койловер FK.Вече имах истинско окачване,и можех да нагласям височината :)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

След това реших да се заиграя със стоповете и да ги преближа до любимия ми стоп за Jetta Mk2 - затъмнена Hella - използвах спрей Dupli Color и безцветен лак,след няколко дена ефекта премина и се матираха...въпреки това ми харесваше как стоят на колата:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Първата фотосесия сред природата:

Изображение

Изображение

Изображение

Последваха червените кантове - харектерен елемент за второто поколение GTI,използвах фолио от рекламно студио:

Изображение

Изображение

Последна промяна от Жоро Делчев на Нед 21 авг 2011 16:20, променено общо 4 пъти.


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V KR

Мнениеот Жоро Делчев » Вто 25 май 2010 19:28


Външния вид и стойката започнаха доста да ми харесват,малкия мотор не се вписваше в тях.Тогава започнах и по-добра и платена работа. Първото нещо което исках да направя бе да реализирам една голяма мечта а именно - да монтирам любимия ми GTI двигател под предния капак,а той е култовия за мен KR.Благодарение на форума намерих точно това което търсих - пълен комплект от ударен GTI 16V '91.Tой включваше- напълно оборудван двигател КR,скорости 2У,полуоски и карета,тампони на двигателя,двигателна инсталация,табло 260/8000,двете бензинови помпи,изпускателен колектор с първото гърне,радиатор от най-големите,скоростен лост и щангички,жила на скоростомера и съединителя :

Изображение

Изображение

Изображение

Следва обикаляне по сервизите и пълен отказ на всички да извършат смяната.Тук на помощ се притекоха двамата братя Вальо и Красимир с малък сервиз който се съгласиха да извършат размяната :bowdown
Няколко дена преди да започнем смяната изникна проблем за който не бях подготвен - двигателната инсталация.Оказа се че са два вида преди и след '88г...инсталацията на новия мотор нямаше как да се свърже с тази на колата която е от старите и с различни букси.Ходих при ел.техник който ми каза че за да се монтира новата инсталация трябва да се смени и останалата по цялата кола.Варианта беше неприемлив и скъп,освен това още не разбирах нищо от ел.схеми и нямах материали за двигателната инсталация.Тогава реших да се свърже само запалителната система на новия мотор и да го газифицирам,колата вече имаше газова уредба,трябваше ми само по голям изпарител и плочка за механична инжекция- колкото и да не исках нямах избор...Самата смяна продължи около три дни.През първия ден откачихме всички маркучи и кабели по мотора,демонтирахме полуоските,изпускателния колектор,радиатора,скоростния механизъм,газовата уредба,предния капак.Мотора заедно със скоростната кутия при мен бяха извадени нагоре с помоща на лебедка и нямаше нужда да се размонтира предната част на колата.На втория ден беше монтиран новия мотор предварително събран със скоростната кутия.Следваха полуоските с каретата(шлиците на външните карета са еднакви с тези на главините и те нямаше нужда да се сменят),изпускателния колектор (доста трудно),въздушния филтър,маркучи за водата,скоростния механизъм и лостовата система.На третия ден свързах запалителната система, и закарахме колата с дърпане до сервиз за авто газови уредби:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

За мое голямо учудване мотора заработи много добре на синьото гориво.Динамиката беше страхотна,нищо общо с предишния мотор,развърташе се много добре след 4000 1/мин,чуството беше невероятно,цяла нощ не бях спал от вълнение :)
Нищо по инжекциона не беше свързано,от новото табло взех само километража до 260,защото то беше с една букса и не исках да преправям кабелите.Общо взето бях много доволен от вървеж и разход.
Първата фотосесия след смяната:


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Последна промяна от Жоро Делчев на Нед 21 авг 2011 16:21, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V KR

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 17 юли 2011 15:00


Големия мотор вече позволяваше и по големи джанти,15"-те Borbet R не се вписваха в ретро стила на колата.За Golf/Jetta Мк2 има няколко уникални модела джанти,сред тях определено е Borbet A.Намерих случайно точно такива и то в култовия размер 7,5/9J Х 16",за съжаление бяха в лошо състояние и с колегата ilia8505 решихме да ги възтановим с пясъкоструйка и прахово боядисване,тогава освежихме и предните койловъри с нова боя и гайки :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Всичко изглеждаше добре,но след праховото боядисване джантите станаха много зле - нищо общо с оригиналния цвят,капачките бяха правени, в комбинация с гумите 205/45/16 който стояха ужасно грубо отпред,също така задните опираха в веждите до толкова че едвам прибрах колата в гаража...

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Бързо ги разкарах и си сложих старите 15" Borbet R на който полирах бордовете:

Изображение

Изображение

Изображение

Междувременно реших да сменя собственоръчно правената решетка без емблема с качествена FK:

Изображение

Изображение

Изображение

Последна промяна от Жоро Делчев на Нед 21 авг 2011 16:22, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Пет 19 авг 2011 22:25


Желанието за по-голям размер и по-класни джанти беше голямо.Исках джанта съобразена с формите на колата.Тук ми помогна колегата alpine който намери една от любимите ми джанти - култовите Azev A.Гумите който взех бяха 195/45/16.Тогава получих и подарък от Илко и Митачето от Асеновград – вежда над фаровете реплика на kamei :) :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

След месец сестра ми взе книжка и под мое влияние си взе чудесен Golf 2 GTD:

Изображение

Втора кола в семейството означаваше по-голяма свобода в развитието на Jetta-a и излизане от рамките "всекидневна кола".До тогава около 4 месеца и 2000км мотора беше каран на синьото гориво,крайно време беше да разкарам уредбата която нямаше вече място в колата.Реших сам да си направя инсталацията по мотора и започнах да търся ел.схеми в интернет пространството.Също така почти цялата инжекция трябваше да бъде сменена.Малката помпа в резервоара беше заминала и използвах такава от мотор RP,която ми подари Митачето :bowdown ,голямата я бях продал преди време заради страх да не изсъхне докато намеря схеми,тук отново ми помогна alpine с комплект помпа и кутия 50мм от РL и четири дюзи,смених бензиновия фълтър и тръбопровода за обратния бензин защото оригиналния беше с по-малък диаметър,другия тръбопровод си остана той беше с голям диаметър заводско.След като монтирах бензиновите помпи вече бях намерил подробни схеми и ги свързах както си е заводско - с оригинално реле и управление от компютъра на запалването.Запалих на бензин,в началото мотора прекъсваше под 2000 1/мин,открих че не стига бензин до третата дюза и дозатор-разпределителя трябваше да бъде сменен,намерих същия от форума,монтирах го и колата заработи страхотно.След това свързах системата за студен старт и системата за стабилизация на празния ход,мотора заработи без прекъсване,във високите разликата беше потресаваща:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 21 авг 2011 16:24


Колата се развиваше все по-добре.Реших да се набляга на детайлите и оттук нататък да се стремя всичко сложено по нея да е оригинално и ценно,без преправяния и имитации.
Докато търсих части видях обявена за продаване в автокъща не особено добре изглеждаща Jetta с изключително редките и ценни стопове - затъмнена Hella - нямаше начин да пропусна възможноста да станат мои :) :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Липсата на хидравлика на волана се усети особено с 16" джанти.Намерих такава от GTI PB-мотор,която след смяна на шайбите на хидравличната помпа и тази на двигателя заработи много добре.Реших и да освежа интериора с широките лостчета след '88,тогава обаче с тях оригиналния волан взе да изглежда още по голям и монтирах един от любимите ми а именно от Мк3 GTI/Corrado:

Изображение

Изображение

Изображение

Последва смяна на изпускателната система,след първото гърне тя си беше старата на 40мм и спъваше иначе пъргавия мотор.Намерих средно и задно гърне от Мк3 GTI с права тръба преди тях и накрайници от Passat.Moтора се поотпуши доста след тази интервенция:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 21 авг 2011 16:24


Следващото подобрение беше задължителнoто за всяко GTI табло с борд компютър,благодарение на форума успях да намеря много рядко такова от KR/PL преди '89 с две букси и лостчета с бутон за MFA,датчик за температурата на маслото двигателя си имаше от преди а датчик за температурата на околния въздух имах от оригиналната инсталация на мотора.Свързах всичко сам - добавят се няколко нови кабела към буксите на таблото.Също така намерих и топка за скоростния лост от Audi B4:

Изображение

Изображение

Изображение

След три месечно събиране на части дойде ред и на спирачния ъпгрейд.Спрях се на предни 280мм апарати и дискове за G60,задни дискови спирачки от GTI,голямо серво и 22,2мм помпа от Passat.Четирите спирачни диска бяха купени нови заедно с нови жила на ръчната,нова спирачна течност,нови лагери отзад,нови 19мм шарнири,спирачни маркучи и разбира се нови накладки.Спирачните апарати са от Мк3 GTI а предните главини от Passat,oтзад оси за дискови спирачки от Мк2.Предните спирачни дискове се намериха на промоционална цена отново благодарение на колегата alpine :bowdown :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 21 авг 2011 16:25


В автоморгата от която пазарувам,изведнъж се появи ударено 8-клапаново мк2 GTI,най-ценното в него беше дигитално табло.Разбира се го купих на мига заедно с цялата инсталация по таблото,ръчки с MFA,планки,бутончетата за часа и датчика за скорост.Инсталацията на колата от която свалих таблото беше преди '89г - като моята - и първо пробвах с директна смяна на инсталацията по таблото - уви,не стана по този начин,пиновете на буксите които влизат в бушониерата бяха подредени различно от мойте.Тогава намерих схеми и описание на кабелите от интернет и свързах всичко сам.Доста работа беше в комбинация с адската жега през лятото,но резултата си заслужаваше :


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Таблото беше голяма мания,особено вечер.За съжаление след два дни започна да премигва и спря да отчита километрите.Проблема с премигването се оказа от студена спойка зад дисплея.При опит да я поправя счупих ъгълчето на дисплея и таблото вече ставаше само за резервни части....с голяма мъка трябваше да върна стрелковото.Но счупеното носи щастие както ще се разбере по нататък.


Един летен ден реших да премахна червения кант,тъй като беше от фолио,стоеше зле от близо и се разбираше че не е оригинален:

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 21 авг 2011 16:25


През лятната отпуска реших да освежа окачването.Смених предните койлове с втора ръка KW и направих нови гайки на задните който бяха спекли от както съм ги взел и неможех да регулирам височината отзад.Боядисах собственоръчно пружините и гайките първо с грунд след това автоемайл лак...(после се сетих че трябваше да ги дам на прахово боядисване но вече беше късно) а амортисьорите със спрей за джанти.Раздвижването на задните койлове означаваше само едно - още по нисък автомобил.Тогава смених и страничните мигачи с оригинално затъмнени Depo:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 21 авг 2011 16:26


Нещо не ми харесваше под предния капак - мотор от 91г с периферия от 87г.Реших да освежа двигателния отсек.Купих казанчета за охлаждаща течност и за чистачките от новия вид след 90г,боядисах генератора,с термоустойчив спрей,боядисах също предната част на блока на мотора,бобината на запалването,сервото на спирачките,кожуха и вентилатора на радиатора,стойката на генератора.Също така смених цвета на надписа на колектора и боядисах корите над чистачките със спрей с структура.Преди време монтирах и кора под двигателя за да не отиде труда напразно :) :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Решетката без емблема беше доста лъскава а трябваше да е по-матова.Точно такава ми подари колегата и приятел sashobas :bowdown :bowdown :bowdown Стоеше доста по- добре и истински от старата:

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 21 авг 2011 16:26


Модела на джантите беше култов,но не и размера...Oтново благодарение на колегата и приятел alpine,украсихме колата с дългомечтания комплект 7,5/9J 16" джанти АТЕV Тype А,с ЕТ20 отпред и ЕТ15 отзад.Джантите бяха 4х108 но след намеса на опитен фрезист с координатна фреза станаха 4х100/4х108,гумите останаха старите четири броя АVON ZV3 195/45/16 които с доста труд се разпънаха много добре отзад.Колата беше повдигната с 30мм заради новите джанти.

Изображение

Изображение

Изображение

Не издържах да гледам колата по висока отколкото беше и реших да подготвя веждите за по-широките джанти.Ръбовете им бяха отрязани и обработени с Body 999,също така пласмасовите вежди бяха изправени без никакъв ръб,регулирах окачването и постигнах желаната височина:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Колата отново стана приятно ниска :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 21 авг 2011 16:27


Реших да използвам хубавото време преди зимата за да полирам бордовете.За целта джантите бяха свалени и гумите демонтирани,лака по борда беше премахнат с Body 700 спрей,останалата част облепена с хартиено тиксо,използвах водна шкурка от 180 до 2500 и за късмет намерих от руската паста за полиране и малцово киче(благодарение на спеца по джанти ilia8505).Отне ми много време и труд но пък резултата си заслужава.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 21 авг 2011 16:29


Благодарение на приятелите sashobas,kasidi и peyu се сдобих със супер ценно дигитално табло от 16V :bowdown :bowdown :bowdown Колко съм мечтал за такова не е истина :)
Доста поработих по инсталацията му за да стане прилично и понеже ми омръзна да пренареждам букси за дигитално и стрелово я направих универсална с четири :) :


По-ценни от злато:

Изображение

Изображение

Изображение

Малък тест :

Изображение

Работата по инсталацията:

Изображение

Изображение

Тук е готова с изолирбанд за кабелни снопове:

Изображение

Изображение

Монтирана на колата:

Изображение

Дигиталното табло работещо в 20ч вечерта:

Изображение

Изображение

Изображение

Работата по таблото беше около три дни като не съм бързал и се наслаждавах на целия процес :D

Винаги ми е харесвала комбинацията дигитално табло-марков спортен волан.Точно такъв ми донесе Дядо Мраз(в ролята Еконт Експрес) oтново благодарение на колегата и приятел Sashobas :bowdown Волана е 300мм Raid с фланец за широк шлиц,изключително удобен и добре изглеждащ :)


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Направих му и надписче Dino:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 21 авг 2011 16:30


Понеже колата не се кара зимата,реших малко да се заиграя с най-хубавата част на двигателя - всмукателния колектор.Свалих го и заедно с капака на клапаните реших да ги полирам доколкото може в домашни условия.Купих си нова бормашина,пили,сухи и водни шкурки а малцово киче и от руската паста за полиране взех от колегата ilia8505.Работата беше адски много и я разделих на части,като най-трудната беше грубото заглаждане на колектора,като се премахнаха всички ръбове с пила и после с едра суха шкурка.Започнах с Р60,Р100,Р150 и след това водна от 180 до 2000.След много труд резултата е налице и напълно ме устройва,днес мислех да ги монтирам но времето се развали и го отложих за през седмицата :)

Грубо заглаждане:

Изображение

Изображение

След заглаждането с водна шкурка:

Изображение

Изображение

Полиране:

Изображение

Изображение

Резултата:

Изображение

Изображение

Изображение

Монтиран на колата с малко промени по моторния отсек - скрити кабели на свещите,нов цвят на динамото и нови вакуумни маркучета:


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Потребителски аватар
Жоро Делчев
BBS Collector
Мнения: 2964
Регистриран на: Нед 19 сеп 2004 17:10
Автомобил: Golf GTI16V
Двигател: ABF 1994

Re: White Jetta 16V

Мнениеот Жоро Делчев » Нед 21 авг 2011 16:31


Съвсем случайно попаднах на дълбоко RECARO в изключително добро състояние и нямаше начин да го изпусна :) Салона е от Mk3 GTI за продаване,туко-що изперан на автомивка и за мой късмет се познавам с продавача който се съгласи да ми го продаде много изгодно :bowdown
Много се радвам,въпреки че има доста работа докато заеме мястото си в колата и тапицерията малко се разминава с идеята на проекта но не мога да имам претенции когато става въпрос за нещо толкова ценно и дълго търсено :D :


Изображение

Изображение

След доста труд салона монтиран на колата,заедно с черни кори,черен мокет и черна кора зад задната седалка :) :

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение



Върни се в “Цялостни проекти”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта