ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
helikamov
Мнения: 286
Регистриран на: Сря 10 дек 2008 10:18
Автомобил: TOYOTA AVENSIS
Двигател: 2WW 2017
Местоположение: Велико Търново

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот helikamov » Вто 16 авг 2016 16:40


Всеки 3-годишен хлапак мож да седне в колата и да натиска педала на гаста и тя да върви колко може и да навлиза в лентата за насрещното. За 20-годишните ко да кажем ..............
Ама не всеки може да седне в колата и да не натиска до край тоз педал .................
Граматиката настрана ..............




petur_82_vw
Мнения: 14
Регистриран на: Пон 15 авг 2016 15:24
Автомобил:
Двигател:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот petur_82_vw » Пет 02 сеп 2016 10:01


Поредното безумие за мен... Гражданска отговорност срещу човешки живот.Нямам думи... https://www.actualno.com/lovech/100-200 ... 60147.html


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот инжектопляктор » Пон 12 сеп 2016 23:14


Катастрофа на светофара на град Каблешково. Лек автомобил и микробус на куриерска фирма се блъснали. Някой пак не е гледал светофара и поради факта, че микробусът на спиди беше се блъснал в пилона на светофара, докато леката кола беше смачкана челно, говори че най-вероятно втората е блъснала буса, който се е опитал да избегне удара.


Потребителски аватар
JoroHondata
Мнения: 134
Регистриран на: Пон 09 мар 2009 13:56
Автомобил: Honda Legend KB1 V6
Двигател: J35A8 от 2007
Местоположение: Сердика
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот JoroHondata » Съб 17 дек 2016 19:31


Здравейте
Днес по бул. Цар Борис (идвайки от Владая) ме засече някакво момче с VW Passat с регистрация PK..... Изпревари автомобила от лявото платно (от мен) от дясно и по този начин ме засече. Показа ми и колко е надарен- беше с някаква мацка- все едно аз съм виновен...
Такива неща се случват сигурно всеки ден- къде е Културата на шофиране...
Поздрави


Потребителски аватар
joritoto
Мнения: 89
Регистриран на: Съб 07 авг 2010 14:37
Автомобил: VW PASSAT 5.5
Двигател: AVF 2001
Местоположение: sofia

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот joritoto » Нед 29 яну 2017 15:32


20170127_142311.jpg

Вчера по пробива на Гешов този Мерцедес с две руси чалгарки вероятно си шпореше с летни гуми :beat_butt2 :beat_butt2


gugun4u
Мнения: 531
Регистриран на: Сря 21 авг 2013 11:16
Автомобил: VW Golf 5
Двигател: 1.9 TDI 2007
Местоположение: София

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот gugun4u » Пон 06 мар 2017 11:38


Вчера на прибиране от Самоков, се бяха размазали челно Фокус и Поло, точно на изхода/входа на завой. Което ще рече, че едната от 2 - те коли е изпреварвала на късмет и я е карал някой "бързащ". Слава Богу въпреки ужасяващата гледка (полото беше така разамазано, че хорицата вътре ги бях отписал, колата беше сплескана на половина а волана влезанл до средата на купето) явно някак всички са оцелели, макар и доста ранени. На фона на всичко това, един лепнат на бронята ми олигофрен, (тъй като беше с Голф - 3 -ка - току виж влиза във форума и може да се разпознае, натъртвам пич, ти си олигофрен) реши да ме изпреварва в завой има няма километър след размазаните. После направи същото с останалите в колоната, в която се движехме, а само на 2-3 км по натам си има няколко прави, относително безопасни за целта. Наистина това вече ми беше извън моята реалност. Виждат кретените до какво водят тези маневри, и продължават да ги правят.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот vucata » Пон 06 мар 2017 13:47


Е оня ден в Искърско дефиле, един олигофрен с ML се беше залепил зад мен( аз с мотора) и по завоите си беше повярвал много. удобно ускорих на една от правите до 200, за да се отърва от тоя неграмотник. Няколко пъти нарочно не ускорявах за да ме изпревари, ама явно искаше да си прави гаргари с мен!


Liminat
Мнения: 422
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот Liminat » Пон 06 мар 2017 14:46


gugun4u написа:... На фона на всичко това, един лепнат на бронята ми олигофрен, (тъй като беше с Голф - 3 -ка - току виж влиза във форума и може да се разпознае, натъртвам пич, ти си олигофрен) реши да ме изпреварва в завой има няма километър след размазаните...

Мисля, че голфаджиите, от тия, които свалят престижа на модела не са от тия, дето влизат във форум. А още по-големи олигофрени са тия, които мислят всички с VW Golf за голфаджии.
Не може една марка и по-точно неин модел да има престиж по целия свят, а в една България, с около 6-7 млн българи, от които половината чернокраки, да смятат, че е обидно да си с нещо наложило се по цял свят. Така, както в Германия - една част от тия с БМВ-тата са баби и дядовци със златни очилца :)


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот vucata » Пон 06 мар 2017 14:53


Напротив има и такива посещаващи форума. По оня ден когато карахме за Кресна, един олигофрен с Голф 4 син цвят 2/3 врати изпреварваше като ненормален на непрекъсната линия, даже на завоя преди камерата на Ситроен. Правеше се на моторист явно, като видя групата ни, и всякак се опитваше да ни догонва! Стикери на клуба на всички прозорци беше налепил. А движението беше отвратително, много трафик имаше и ние с моторите едвам се провирахме пред някоя кола, когато можехме да изпреварваме. На няколко пъти същия индивид, щеше да се набие челно в насрещно движещата се кола! Та навсякъде си има идиоти, било с Голф, било с Мерцедес или БМВ.


gugun4u
Мнения: 531
Регистриран на: Сря 21 авг 2013 11:16
Автомобил: VW Golf 5
Двигател: 1.9 TDI 2007
Местоположение: София

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот gugun4u » Пон 06 мар 2017 15:34


Liminat написа:
gugun4u написа:... На фона на всичко това, един лепнат на бронята ми олигофрен, (тъй като беше с Голф - 3 -ка - току виж влиза във форума и може да се разпознае, натъртвам пич, ти си олигофрен) реши да ме изпреварва в завой има няма километър след размазаните...

Мисля, че голфаджиите, от тия, които свалят престижа на модела не са от тия, дето влизат във форум. А още по-големи олигофрени са тия, които мислят всички с VW Golf за голфаджии.
Не може една марка и по-точно неин модел да има престиж по целия свят, а в една България, с около 6-7 млн българи, от които половината чернокраки, да смятат, че е обидно да си с нещо наложило се по цял свят. Така, както в Германия - една част от тия с БМВ-тата са баби и дядовци със златни очилца :)

Ако мислиш, че имам нещо против към хората каращи Голф, значи съм разбран грешно. Просто този малоумник точно, караше Голф 3. Аз лично от 5-6 години насам карам Голф... Кретените карат всякакви коли така или иначе. От 30 годишни неподдържани барутници до чисто нови всякаякви марки. Това, което е общо за всичките е, че си мислят, че другите се блъскат защото немогат да карат, а те са най - големите карачи и на тях неможе да им се случи. Чувал съм и за такива, които разчитат, че колата им е по - нова/голяма и няма да им стане нищо :screwy Без да мислят, че може да убият хората на среща, или че по пътищата вървят и тирове все пак :death а да и всичките винаги "много бързат" и имат "основатена причина" :banghead :thumb_down :censored2


golfmk1
Low rider
Мнения: 5546
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот golfmk1 » Пон 06 мар 2017 15:37


А мен винаги ме е дразнило как мотористите се провират между колите и застават най-отпред на светофара.След като са участници в движението значи трябва да се наредят подобаващо.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот vucata » Пон 06 мар 2017 15:47


Викаш да заемем една кола място, щото на теб не ти харесва? Аз пък такива хора като тебе не мога да ги разбера? По твоята логика и каращите колело трябва да се редят в колоната и да заемат ценното място в трафика, щото на теб така ти е по-удобно?
Егото ли ти пропада, като някой застане с мотор пред теб? :screwy :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Благовест
Мнения: 2117
Регистриран на: Нед 02 яну 2011 22:38
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот Благовест » Пон 06 мар 2017 15:53


Мен лично това не ме дразни.Като могат да се мушат-да се мушат.По-дразнещи са ми призивите и кампаниите от сорта на:"Пази моториста","Пази тези с ко`оло","Пази пешеходеца".ОК,пазим!Това означавали ли,че разни донори могат да хвърчат около мен с 200 км/ч?Означава ли,че всеки може да пресича където си иска и да блее?


golfmk1
Low rider
Мнения: 5546
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот golfmk1 » Пон 06 мар 2017 16:05


vucata написа:Викаш да заемем една кола място, щото на теб не ти харесва? Аз пък такива хора като тебе не мога да ги разбера? По твоята логика и каращите колело трябва да се редят в колоната и да заемат ценното място в трафика, щото на теб така ти е по-удобно?
Егото ли ти пропада, като някой застане с мотор пред теб? :screwy :Mr Green Fun

Нищо не ми пропада.Зарежи моята логика.Ти като кара категория А така ли те учиха да правиш или след като взе книжката ти порасна чурката :gruebel

Последна промяна от golfmk1 на Пон 06 мар 2017 16:10, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот icoico » Пон 06 мар 2017 16:07


vucata написа:Викаш да заемем една кола място, щото на теб не ти харесва? ...


Ама като беше у швабско дали минаваше най- отпред с моторетката? Битието определя съзнанието :c020



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: gopa80, smurf и 88 госта