ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
anrus
Мнения: 909
Регистриран на: Вто 13 ное 2007 18:08
Автомобил: Golf2 10Millionen и Golf2 Country
Двигател: RF-1988 и 1P-1991
Местоположение: Горна Оряховица

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот anrus » Пон 06 мар 2017 16:21


vucata написа:Викаш да заемем една кола място, щото на теб не ти харесва? Аз пък такива хора като тебе не мога да ги разбера? По твоята логика и каращите колело трябва да се редят в колоната и да заемат ценното място в трафика, щото на теб така ти е по-удобно?
Егото ли ти пропада, като някой застане с мотор пред теб? :screwy :Mr Green Fun


Чудна логика!? Аз също имам мотор, който карам от време на време, но и през ум не ми е минавало да нарушавам правилата и да се провирам между колите на кръстовище.




Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот muns61 » Пон 06 мар 2017 17:08


Миналата година на "Тракия", около отбивката за Нова Загора. Карам в лявата лента с около 130 и настигам 2 коли, каращи в дясната. Изпреварвам първата и в момента, когато се изравних с втората, между нас профуча един донор на мотоциклет. Предполагам, че си е доставил солидна доза адреналин. И ми е интересно дали още е жив...


gugun4u
Мнения: 531
Регистриран на: Сря 21 авг 2013 11:16
Автомобил: VW Golf 5
Двигател: 1.9 TDI 2007
Местоположение: София

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот gugun4u » Пон 06 мар 2017 17:22


Проблемат на "донорите" независимо на колко колела са, не е за тях самите. Те явно са се прежалили. Лошото е, че затриват една камара хора със себе си, лошо е и за близките им естествено. Е сега чета новина, някакъв се треснал в рейс, да убил се , ама е убил и двамата, които са пътували с него и е поставил в шок пътуващите в автобуса. Една камара почернени семейства и шокирани хора, защото един човек, неможе да си обуздае нагоните.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот vucata » Пон 06 мар 2017 17:30


Като бях у швабско, нямах мотор, но не веднъж са минавали пред мен, заобикаляйки ме! Вие в Италия, Испания ходили ли сте да видите какво чудо от мотори, скутери и мотопеди е? Да сте видели някой от тях да седи зад коля? Моля Ви се чак ми е смешно като започнете да ги пишете тия работи!!! Кой знае какво чак толкова е станало, че да се хващате точно за мотористите, на които не им се седи на 40 градуса пек в колона от 1 километър коли. Качете се на мотор, и застанете на отсечката между Университета и Орлов мост зад някой автобус, и тогава пак ще си говорим колко е ЯКО да дишаш смрад от изпърдени коли, автобуси и така нататък! На 90% от пишещите тука даже катализаторите Ви ги няма, ама иначе сте голеееми философи, кой как кара!!! Това ли Ви е проблема на Вас сега като почва сезона, мотористите които застават пред Вас? Направо се плаша с каква нагласа ставате и се качвате по колите си, сериозен съм! То бива бива такова скотство, ама Вашето наистина вече ще мине всякакви граници!!! И не Ви ги пиша тия неща, щото виж ти карам мотор, пиша Ви ги за да загърбите това положение, в което сте в момента! Има колеги в тоя форум, каращи и мотори, поне тях уважавайте малко от малко!


golfmk1
Low rider
Мнения: 5546
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот golfmk1 » Пон 06 мар 2017 17:40


Не, че нещо ама мотористите сами не се пазите, а искате другите да ви пазят.Е това не го разбирам.Винаги съм се съобразявал и съм правил път на летящи мотористи мислещи се за безсмъртни.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот vucata » Пон 06 мар 2017 17:45


Не, че нещо ама мотористите караме и коли! Айде стига с това ограничено мислене, то вече не се издържа от простотията Ви!!!
Тоя по-карач ли е от някой моторист ми кажи ?
17191015_1863816650564433_6414193186956705580_n.jpg
16864928_1863816657231099_5823832085859890484_n.jpg


Във всяко стадо си има мърши колкото искаш! Аз претендирам, че се пазя именно от такъв тип олигофрени като тоя, дето се е опитал да влезе с висока скорост в разклона за Цариградско Шосе! Оня ден се нагледах и на голфаджии без грам мозък, и на баничарки и на бусове и на какво ли още не на 4 колела!
В България манталитета е от най-селските и простите на света, в Русия карат по-добре от нас!!! И не го казвам да обидя някой от Форума или който и да е било, казвам го, защото съм се нагледал точно на такива идиоти и пишкодръпци по пътищата!!! Дали караш кола или мотор, е без значение когато умствения ти багаж е по-малък от на щраус мозъка! Това искам да Ви обясня, за да го разберете! Никой от Вас не прави разликата между моторист и олигофрен без мозък, качил се на скутер или мотор!
Човек, който някога е карал мотор, ама КАРАЛ, не качил се за едно кръгче, ще разбере за какво говоря! Там вниманието е десетки пъти на по-високо ниво, от това когато си в колата на седалката, да си пушиш цигарката и да си слушаш музиката до дупка! Качете се и покарайте, сами ще се убедите какво напрежение е както психически така и физически, да караш в БЪЛГАРИЯ мотор!
Прикачени файлове
17191015_1863816650564433_6414193186956705580_n.jpg

Последна промяна от vucata на Пон 06 мар 2017 17:49, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот polovera_9n3 » Пон 06 мар 2017 17:47


Vucata за тези из града дето заобикалят колите няма проблем- с мотор са, могат, ще заобикалят колите в задръстването, дори им правя място колкото мога да минават. Проблема е, когато карам извънградско в колнона движеща се със 80 90 км/ч, разминаваме се с колона движеща се и тя с толкова, а по осевата линия лети мотор с над 150км/ч- това ако не е олигофрен здраве му кажи, виждал съм ги неведнъж такива, доста от които на обзорския проход- бургас- варна. Дори един ме беше афектирал баш на обзорския проход- искаше да ми рита колата от мотора, щото не съм гледал в огледалото на почти обратен завой разминавайки се с тир, на непрекъсната линия опита се да мине между мен и камиона..... незнам какво ме спря да не кривна волана с 2та пръста и да го пратя под камиона....... :stumm на такива като тоя мога да пожелая на бавна смърт- поне да даде някой орган на някой който си цени живота. Със здраве :beer

Последна промяна от polovera_9n3 на Пон 06 мар 2017 17:52, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот vucata » Пон 06 мар 2017 17:51


Половера братко, аз съм го виждал това, само дето ОЛИГОФРЕНА го направи пред очите ми и ми счупи огледалото,с колата си изпреварваше КОЛОНА СРЕЩУ МЕН и още един колега с мотор, а зад нас имаше и автомобил! Значи той си направи 3та средна лента, без никакво притеснение!!! Това се опитвам да обясня и няма смисъл от този спор, защото темата ще се заключи и много от нас ще имат предупреждения!!! Не си заслужава да се дръгнем за простотии и за неща, които сами не можем да променим!


golfmk1
Low rider
Мнения: 5546
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот golfmk1 » Пон 06 мар 2017 17:56


Ти от кога стана моторист?


Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот polovera_9n3 » Пон 06 мар 2017 17:59


:th_up
И все пак- времето се оправи, идват балове, започват "изпълненията". Нека бъдем малко по-внимателни към "лудите картуни". Като те не се пазят, поне ние да бъдем малко по-предпазливи, белким нашето внимание опази и тях и нас. Със здраве и умната :love.vwclub


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот vucata » Пон 06 мар 2017 18:00


Отдавна... Може би от 12 години вече в главата са ми били само моторите! На 13 и 14 годишна възраст съм строшил 3 скутера! Постоянно съм бил на задната седалка на някой познат. Преди 8 години имах една ЦБР 600, продадох я след 6-7 месеца, и миналата година си взех Сузукито. Това е в общи линии накратко !


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот icoico » Пон 06 мар 2017 19:50


vucata написа:... Качете се на мотор, и застанете на отсечката между Университета и Орлов мост ...


А, благодарско, навремето се бях запалил, но накрая реших да се захвана с къде- къде по- безопасния парашутизъм :mhihi


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот vucata » Пон 06 мар 2017 20:18


Същото е бре, само по-голям памперс ти трябва да караш малко по-бързичко :)


Потребителски аватар
ssssl
Мнения: 923
Регистриран на: Вто 12 май 2009 17:47
Автомобил:
Двигател: CJXC
Местоположение: Sofia

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот ssssl » Пон 06 мар 2017 22:36


Мотористите, съобразявайте се че в по-острите завои повечето 4-колесни са по-бързи от вас.


Потребителски аватар
Traytor
Мнения: 1657
Регистриран на: Пон 24 авг 2009 3:09
Автомобил: Audi A4 B6 Avant Quattro
Двигател: AKE 2004
Местоположение: София

Re: ЗАМИСЛЕТЕ СЕ!!!

Мнениеот Traytor » Пон 06 мар 2017 22:50


Всеки трябва да се съобразява.... Толерантност на пътя колеги.
Въпреки че и аз се дразня на лепенките "Пази моториста", всеки нормален човек обръщащ внимание на обстановката ще ги забележи и няма да ги засече... Тия които не внимават, ще засекат и четириколесните....
Имам приятели мотористи, виждам мотористи по пътя и честно казано.... Повечето нямат нужда от кола която да ги засече, рано или късно карайки толкова безотговорно....
В петък около 2-3:00 през нощта си карам на Владимир Вазов и изкача един моторист, който се изравни с мен и почна да ми демонстрира форсажи и да ми маха да се дърпаме... 2 минути едно и също и не схвана че не ми се занимава с лапешки истории.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 59 госта