Мнения VW Golf 2 1.6 TD

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Franklin
Мнения: 29
Регистриран на: Сря 08 юни 2005 16:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнения VW Golf 2 1.6 TD

Мнениеот Franklin » Сря 23 ное 2005 17:32


Попаднах на следната обява : http://mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu= ... f1=details интересува ме, някакви отзиви за дизеловите двигатели на Г2? Интересува ме и според вас Дизел или Бензин+газ е по-икономично като пари и удачно за зимата? Освен това се интересувам от всякъкви предложения за бартер с Г2 '89. 1.6 75 hp CL, с газ, има козметични забележки, или кола до 2 300 - 2 400 лв. Поздрави.




Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Сря 23 ное 2005 17:43


Гледах я тая обява но до обаждане не стигнах.
Определено с моментните цени на горивата е по-икономично на нафта.
Иначе за моторите, ако попаднеш на читав дизел ще разбереш какво е кола.


Потребителски аватар
Franklin
Мнения: 29
Регистриран на: Сря 08 юни 2005 16:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Franklin » Сря 23 ное 2005 17:46


Точно си мислих че ти ще отговориш първи :) абе и един авер си зе GTD незнам каква кубатура, ама е доволен, а иначе сички ми разправят, че зимата е абсурд с дизел, не палил, незнам какво си. А иначе за съжаление и-мейла не съществува, на телефона никой не вдига :( Много слабо. Поздрави.


Потребителски аватар
ACCELERATOR
Мнения: 2979
Регистриран на: Съб 23 окт 2004 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Враца
Контакти:

Мнениеот ACCELERATOR » Сря 23 ное 2005 18:00


На мен ми се струва евтино 2500лв за ТД, би трябвало да са от 3000++
А ако е запазен и повече.
Това за паленето през зимата - ако колата е читава - няма да имаш проблем дори и на -20 и ти гарантирам, че ще пали много по-лесно от бензин с газова. Имал съм 2 коли на газ, и дори като паля на бензин,пак беше по-трудно, в сравнение с дизела.


Потребителски аватар
Li4o
Аватар:
Мнения: 2800
Регистриран на: Вто 31 авг 2004 18:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Мнениеот Li4o » Сря 23 ное 2005 18:38


ACCELERATOR написа:.................Това за паленето през зимата - ако колата е читава - няма да имаш проблем дори и на -20 и ти гарантирам, че ще пали много по-лесно от бензин с газова. Имал съм 2 коли на газ, и дори като паля на бензин,пак беше по-трудно, в сравнение с дизела.

Зависи от колата и от АГУ-то, защото моята вече три зими съм я палил само на газ и пали без никакви ядове - даже на бензин в студено време пали по-трудно ;)


Потребителски аватар
L&R
Мнения: 9371
Регистриран на: Чет 09 юни 2005 15:19
Автомобил: CCC
Двигател:
Местоположение: coffeeforums.bg
Контакти:

Мнениеот L&R » Сря 23 ное 2005 19:10


Добре си се насочил, но за тия пари след 90г. не ми вдъхват много доверие , но всичко е въпрос на късмет.


Потребителски аватар
ACCELERATOR
Мнения: 2979
Регистриран на: Съб 23 окт 2004 19:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Враца
Контакти:

Мнениеот ACCELERATOR » Чет 24 ное 2005 11:48


Li4o написа:
ACCELERATOR написа:.................Това за паленето през зимата - ако колата е читава - няма да имаш проблем дори и на -20 и ти гарантирам, че ще пали много по-лесно от бензин с газова. Имал съм 2 коли на газ, и дори като паля на бензин,пак беше по-трудно, в сравнение с дизела.

Зависи от колата и от АГУ-то, защото моята вече три зими съм я палил само на газ и пали без никакви ядове - даже на бензин в студено време пали по-трудно ;)

Така де.. и аз палех само на газ, защото по-лесно. Обаче първо че е лошо за колата (така са ми казвали) и второ, че едната след време спря да пали на газ (палеше, ама с проблеми), а на бензин по принцип палеше с много мъки (откакто сложих газовото).
Най-добре ако е газ, да е газов инжекцион, само това признавам, ама за тия пари... :?


Потребителски аватар
stop
Мнения: 182
Регистриран на: Вто 29 ное 2005 21:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София-Дупница

Мнениеот stop » Сря 30 ное 2005 18:47


Тези данни са добриДанни:
пробег - 000
година на производство - април 1990 г.,
цвят - Тъмно син мет.

Особености:
2(3) Врати
Аларма
Дизел
Ел. Стъкла
Застраховка
Имобилайзер
Лети джанти
Металик
Стерео уредба
Халогенни фарове
Центр. заключване

Допълнителна информация:
Голф 2 1. 6 ТД 1990г. Ел. Стъкла. Каско. Лети джанти. Централно. 2 врати. Перфектно състояние.
но колата също си я бива но не съм я карал за да я видя по добре а мнението ми за нея е:ми добра е тази кола по снимките си личи че е запазена друго нищо не мога да кажа за нея :wink:


Потребителски аватар
SnowMaster
Мнения: 699
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 12:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот SnowMaster » Сря 30 ное 2005 19:45


за втори път давам мнение за таз кола.колата изглежда чудесно.но за цена от 2500 не вдъхва доверие.иначе най много ремонтни бутала със сигменти да трябва да вземеш(или ризи със сегменти),пък може би и турбо.а на дизел ако всичко му е наред пали по лесно от кола с газ. а на личо мога да кажа-сложи си 36 а/ ч акумулатор с които е колата оригинално пак да видим как ша палиш на газ


Потребителски аватар
Jerom
Мнения: 2703
Регистриран на: Пон 29 ное 2004 10:45
Автомобил: Golf II
Двигател: RF
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Jerom » Сря 30 ное 2005 19:58


Въпреки малкото ми каране на такава 2ка(1.6GTD) мога да кажа само хубави работи :D вървеше страшно прилично и доста малко гореше...



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 247 госта