Най - добрата автомивка?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Най - добрата автомивка?

Мнениеот Kuncavia » Нед 25 яну 2009 11:05


Коя е най-добрата автомивка според вас?

За мен най-добрата (за София) е на Софавто в Студентски Град, не помня колко взимаха 12 или 16 лв, но отделят доста време по колата и миянт перфектно. Отнема около 40 минути има си и кафе кадето да седнеш гледал съм ги как мият, просто ти пълнят душата.




Потребителски аватар
bad_look
Мнения: 352
Регистриран на: Нед 08 юли 2007 20:56
Автомобил: vw golf 2 GTI
Двигател: PB
Местоположение: София

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот bad_look » Нед 25 яну 2009 11:08


най добрата автомивка е като си я измия сам :lol:


Потребителски аватар
IvanMan
джедай
джедай
Мнения: 10401
Регистриран на: Пон 23 май 2005 15:12
Автомобил: Golf 7 TDI Estate BlueMotion
Двигател: CRLB
Местоположение: София

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот IvanMan » Нед 25 яну 2009 11:09


bad_look написа:най добрата автомивка е като си я измия сам :lol:

вярно е, стига да имаш условия за това.


Потребителски аватар
freestyler911
Мнения: 2609
Регистриран на: Съб 29 мар 2008 14:20
Автомобил: VW polo
Двигател: AEX 1996
Местоположение: София

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот freestyler911 » Нед 25 яну 2009 11:12


на софавто познавам повечето момчета дето работят там (аз работех на флора бургер на пазарчето на зимния, и всички ядат там...) , плащат им добре, и следят за качеството, иначе си е класа тая мивка, имат и козметика, доколкото знам , там козметичните процедури са от 40-50 до към 300 лева .... и правят и полиране двигател, джанти , пране и освежаване, таван тапицеря , мокет и незнам още какви щуротии !!!

с една дума, добри са !


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Kuncavia » Нед 25 яну 2009 11:21


Дам наистина имат доста услуги и за доста пари де :да:

OFF: Не знам защо но всеки път като се направя на пастет в Студентски отивам във Флора да ям :drunk


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Ivailo » Нед 25 яну 2009 11:28


Kuncavia написа:OFF: Не знам защо но всеки път като се направя на пастет в Студентски отивам във Флора да ям :drunk

Всички го правим, не си единствен :drunk
По темата:
Смятам, че е хубава тема, ще е добре и още хора да споделят мненията си.
Аз не разбрах точно къде се намира тая мивка.. И 12 лв ли е или 16.. И това какво включва? Вътре+вън?

Имам и още един въпрос към колегите, които обичат да мият колите си на мивките за самообслужване - на сайта на OMV бях гледал, че има такива мивки с четки.. Някой пробвал ли е някаква подобна?

честно казано ме мързи да обикалям със струйката :oops:


Потребителски аватар
ABSOLUT
Мнения: 4426
Регистриран на: Пет 20 яну 2006 1:14
Автомобил: Passat B4+B7+Golf Mk1+Mk2 Country
Двигател: 1Z + CFGC + JB + 1P
Местоположение: София
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот ABSOLUT » Нед 25 яну 2009 11:30


В Софавто не съм ходил, но имам много добри впечатления от автомивка Енигма в Овча Купел, близо до Банята. Мият много внимателно, шефа им нахлузва гащиризона и е сред колите които се мият, като следи непрекъснато как действат момчетата. И там предлагат козметика и пране на салон. Даже мисля на пролет да закарам Пасата да му изперат салона, цялата услуга струва 150лв. със сваляне на седалки и мокет.


Потребителски аватар
lyubeto
Мнения: 120
Регистриран на: Нед 27 авг 2006 15:28
Автомобил:
Двигател:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот lyubeto » Нед 25 яну 2009 11:39


да дам и аз скромното си смнение след като си я миех дълго време сам лятото в гаража и понякога за собствен кеф на 5 минути в хаджи димитър (всички я знаете предполагам), когато искам хубаво да бъде измита и почистена ходя на автомивката която е на опълческа зад МОЛ-а (както наскоро чух да го наричат МОЛАТА) се пада правят технически прегледи там и на армеец огледи. Мивката е много добра повечето момчета са старателни и си знаят работата :)


Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Мнения: 3360
Регистриран на: Чет 25 яну 2007 13:00
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Местоположение: LZ1LFC
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Kuncavia » Нед 25 яну 2009 12:01


@ISRalien Вътре и Вън ... и даже май мажеха гумите с нещо.. Събота трябва да прескоча, че колата си смени цвета нещо :Mr Green Fun


Потребителски аватар
Jovani
Мнения: 145
Регистриран на: Пон 28 апр 2008 15:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Jovani » Нед 25 яну 2009 12:12


lyubeto написа: ... когато искам хубаво да бъде измита и почистена ходя на автомивката която е на опълческа зад МОЛ-а (както наскоро чух да го наричат МОЛАТА) се пада правят технически прегледи там и на армеец огледи. Мивката е много добра повечето момчета са старателни и си знаят работата :)


И ние си миеме служебните коли там (на мивката зад МОЛ-а), давам един глас за тази мивка, момчетата са старателни и ползват хубави препарати.
Иначе мойта кола предпочитам да си я измия сам, имам си водоструйка и гараж с течаща вода - никой неможе да я измие така както си я мия аз, а и ми е кеф да си я гледам после излъскана и да знам че аз съм я направил такава :bowdown :)
Все пак като ме домързи я карам там.
16лв е цената за вътрешно и външно.


Потребителски аватар
GRUEL
Мнения: 541
Регистриран на: Пет 24 авг 2007 17:18
Автомобил: 1995 Golf III GT
Двигател: AEK
Местоположение: София

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот GRUEL » Нед 25 яну 2009 12:21


Още един глас за софавто. Намира се между зимния дворец и магазин денси, по една рампа и слизаш под земята...Комплексното почистване е 16 лв като се пригответе да почакате поне час, час и половина докато я измият. На моменти ми се струва че чак се вманиачават в почистването. Шефчето, дето е там оглежда всяка кола, преди да я предаде на клиента, и ако нещо не му хареса я връща на момчетата и почват пак да чиастят. Веднъж моята кола я върна 3 пъти за прахосмукачка, щото нещо не му хареса как са я изчистили...Лошото е, че ако отидете с МНОГО мръсна кола има вариянт да откажат да измият за 16 лв и да ви предложат по-скъпа услуга.
Иначе комплексното за 16 лв включва външно и вътрешно почистване, като отвън колата се подсушава цялата с парцали. разни мазила за таблото, гумите, броните, джантите. Черните пластмаси ако са избелели ги мажат с нещо и стават като нови. Бъркат с едни четки в духалките на парното, избощо първия път когато отидох там останах :shock


Потребителски аватар
petarkolev
Мнения: 1702
Регистриран на: Пет 10 ное 2006 10:16
Автомобил: Jetta II 1.8
Двигател: RP
Местоположение: София

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот petarkolev » Нед 25 яну 2009 13:23


ABSOLUT написа:В Софавто не съм ходил, но имам много добри впечатления от автомивка Енигма в Овча Купел, близо до Банята. Мият много внимателно, шефа им нахлузва гащиризона и е сред колите които се мият, като следи непрекъснато как действат момчетата. И там предлагат козметика и пране на салон. Даже мисля на пролет да закарам Пасата да му изперат салона, цялата услуга струва 150лв. със сваляне на седалки и мокет.

:arrow:
Абсолютно съгласен с колеегата, другата е до 2-ро училище между Суворов и локалното на Цар Борис много хубаво работят момчетата, даже предварително записване е нужно до се вредиш.


Потребителски аватар
Rad3v
Мнения: 520
Регистриран на: Нед 19 окт 2008 16:41
Автомобил: Vw Golf 4 TDI
Двигател: ARL 2000g
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Rad3v » Нед 25 яну 2009 13:27


bad_look написа:най добрата автомивка е като си я измия сам :lol:

Ей тва е точния отговор ! :)


Потребителски аватар
saiman
Мнения: 678
Регистриран на: Нед 04 фев 2007 20:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе!

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот saiman » Нед 25 яну 2009 14:10


16лв вътрешно+външно :shock :shock :shock Яко ви брулят в Софето.В Русе вътре + вънка=4.50лв


Потребителски аватар
stoqn_g60
Мнения: 4380
Регистриран на: Чет 31 май 2007 14:13
Автомобил: Audi 80
Двигател: ADA
Местоположение: у Софията

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот stoqn_g60 » Нед 25 яну 2009 14:10


Kuncavia написа:Коя е най-добрата автомивка според вас?

За мен най-добрата (за София) е на Софавто в Студентски Град, не помня колко взимаха 12 или 16 лв, но отделят доста време по колата и миянт перфектно. Отнема около 40 минути има си и кафе кадето да седнеш гледал съм ги как мият, просто ти пълнят душата.

Еми аз работих там и смея да твърдя,че е водеща работи се доста качествено.Не искам да и правя реклама,а казвам истината.АЗ лично искам аз сам да я измия,освен ако не ме мързи или ако все още се вижда цвета на колата :lol: Kъм Kuncavia, a а не ти ли пълнят душата колите ,които са там :twisted: Също и тази автомивка на 4 -ти км Сити Кар е дотса добра 8)

Последна промяна от stoqn_g60 на Нед 25 яну 2009 15:27, променено общо 1 път.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kamaza11 и 119 госта