Най - добрата автомивка?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
oSViRePql
Мнения: 1735
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 9:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот oSViRePql » Пон 02 фев 2009 12:51


http://pics.data.bg/zoom/shared/e89cf49 ... 6/original

В Белите брези точно до канала има една малка автомивка(не си спомням как се казва). Ходил съм около 5-6 пъти и винаги съм оставал доволен! Преди около месец комплексното за лек автомобил беше 14лв. не мисля че сега е по-различно. Собственика е много точен и момчетата си вършат работата ;)
Има кафе, безалкохолни, бира... :lol:




Потребителски аватар
Supawiza
Мнения: 996
Регистриран на: Съб 17 юни 2006 8:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Стара Загора

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Supawiza » Вто 03 фев 2009 22:49


Аз мога да кажа за Стара Загора автомивка "Ирида" съм доволен от цена и качество.

10 лв. вътре и вън. :да:


Потребителски аватар
nurv
Мнения: 1664
Регистриран на: Пон 04 фев 2008 10:13
Автомобил: Audi A6
Двигател: ALF
Местоположение: София, Младост 3

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот nurv » Пет 01 май 2009 19:34


Още един глас за Софавто - Авангард в Студентски град. За 48 лв изпраха седалките. За още 16 лева, което се води външно и вътрешно измиване (обикновенно) ми направиха голфарата като нова. Освен миенето, всички прозорци отвън, отвътре вътре с препарати таблото, уплътненията ми бяха намазани, гумите също. Да не споменавам, че две други автомивки не успяха да ми свалят феродото от BBS-a, а сега джантите са като новички. Накрая ми сложиха стелките, че си бяха мокрички на найлон в багажника, дадоха ми техни хартиени стелки и обвивки за седалките, понеже си бяга влажни след прането. Оценката ми е повече от перфектна! Малко се комплексирах, че освен мен нямаше друга кола, която да е под 40 000 лева. И те така.

П.С. Друго нещо, което много ми хареса е че не видях бай Мангал да работи вътре. Пичовете са много приветливи и любезни. Забелязах и че имат контрол, което отделно ме респектира!


Потребителски аватар
Luper
Мнения: 903
Регистриран на: Пет 16 яну 2009 8:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Luper » Пет 01 май 2009 20:18


тая седмица ходих на една от тия автоматичните ОМВ автомивки - голем купон, "за пръв път ми беше" :lol: е верно не мие добре, ама за сметка на тва пък е интересно :talk:


Потребителски аватар
Svetilio
Мнения: 376
Регистриран на: Чет 04 май 2006 20:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Svetilio » Чет 07 май 2009 23:54


dobrin написа:Ами да, опашката е принципно за самообслужването, но там мият и техните служители.
Плащаш на касата 10.40, даваш му бележката и сядаш да си пиеш кафето или там каквото ти е кеф, четеш си вестник, форумче нещо, ако носиш лаптоп и така.

само моля имайте впредвид че ОМV служителите си оставят ръцете - зимата редовно си мия колата сам в ОМV , нагледах се на фрапантни случай -клиент остава ключовете, пичовете докато чакат опашката, обикалят колата с по една гъба намокрена с вода , както си е суха и удрят едно бързо търкане - колкото да падне калта и камъчетата - търкат се джантите и броните. После вкарват колата - пускат левче, намокрят каквото намокрят - пак яко търкане с същите мръсни гъби - още 1 левче - изплакнат, пак поизтъркат изпуснати места и евентуално още с 1 левче плакнат. После подсушават и доизтрият разтеклата се мръсотия и сте готови. Аз НИКОГА не бих си оставил колата да ми мажат пясъка по боята - няколко преки впечатления от ОМV в Младост до Мото Пфое - мислех да ги снимам на климпче дори!
Иначе по темата - мивката до Шел в младост е ОК - добри впечатления.
Негативи за тази в Дружба - до OMV - при гумаджийницата на AUTO TYRES GROUP - може да съм нацелил кофти смяна , но първо се мотаха много, отделно трябваше да им дишам в врата за прахосмукачката в багажника , праговете на колата , а като за 19.20 лв :shock , джантите си бяха направо неизмити....


Потребителски аватар
Sanq_Belov
Мнения: 187
Регистриран на: Чет 23 апр 2009 3:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Свиленград

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Sanq_Belov » Пет 08 май 2009 1:33


В София съм пробвал само Маями на Цариградско и съм доволен от обслужването. Иначе в Свиленград на Паяка автомивката си е най-добре. Взимат ми 10 лв. вътре+вън, и ми мажат гумите. Даже няколко пъти засичам шефа да минава по "фугите" на колата с компресора да не остава никаде влага. И най-важното: нищо до сега не ми е изчезнало от колата. Оставял съм стотинки навсякаде, падали са ми от джоба-никой не ти ги пипа. Обикновенно ги оставят в джоба на вратата или под CD-то. :applause:


Потребителски аватар
Rakarov
един обикновен Голфаджия
Мнения: 386
Регистриран на: Съб 08 юли 2006 14:07
Автомобил: Polo GTI
Двигател: 1.8 Turbo
Местоположение: София
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Rakarov » Нед 10 май 2009 13:19


Колеги най-добрата мивка в София е Фреш... на хладилника се намира ;) Работил съм и във фреш и във Софавто и смея да твърдя, че Фреша наистина е 6+ ! Софавто също не отстъпват но за мен Фреша е отличника. Някой път си я измийте там и ще видите за какво говоря.


Потребителски аватар
brabus
R-циклопедист на VW
R-циклопедист на VW
Мнения: 11160
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 8:17
Автомобил: Golf II GTI PB A4 Avant 1.8 TQ
Двигател: 1991 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот brabus » Нед 10 май 2009 13:26


Rakarov написа:Колеги най-добрата мивка в София е Фреш...

Аз мия или на Фреш, или на Софавто Студенски град. Според мен обаче Студенски град е по-добрата. Явно зависи и на кой ще попаднеш.
А и на Фреш-а като пийна и едно кафе от 3 лв. mhihi
Но като цяло си прав - от опита ми с автомивки мога да кажа, че това са добрите!


Потребителски аватар
Rakarov
един обикновен Голфаджия
Мнения: 386
Регистриран на: Съб 08 юли 2006 14:07
Автомобил: Polo GTI
Двигател: 1.8 Turbo
Местоположение: София
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот Rakarov » Чет 25 юни 2009 8:54


brabus написа:
Rakarov написа:Колеги най-добрата мивка в София е Фреш...

Аз мия или на Фреш, или на Софавто Студенски град. Според мен обаче Студенски град е по-добрата. Явно зависи и на кой ще попаднеш.
А и на Фреш-а като пийна и едно кафе от 3 лв. mhihi
Но като цяло си прав - от опита ми с автомивки мога да кажа, че това са добрите!


...Затова, с цигарката и отстрани :shock mhihi
Иначе на фреша наистина има значение кой ще ти я измие, което е малко неприемливо но...Не че мият гадно, а просто "Ивчо" бачка от страшно много време там и той е 7+ :bowdown Най-добрия е от тамошните тигри.Софавто и те са отличници.И може би ще се съглася с теб за Софавто понеже всички мият наистина перфектно и еднакво.Няма единия мие-другия не толкова...
А принципно страшно рядко някой ми мие колата по простите причини: 16-20лв. ти излиза всичко :deal и другата причина е че винаги ще има какво да желаеш още...от тука не е минал...от там не е минал...и затова си я мия сам по 2-3 часа и съм аз mhihi
Поздрави :beer


Потребителски аватар
BastunSelski
Мнения: 600
Регистриран на: Вто 20 мар 2007 10:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Сеат Ибиза 1.4 АЕХ у Софето
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот BastunSelski » Пон 29 юни 2009 16:34


А бе на вилата с маркучето и с ибизата се чипкаме и си играеме,а тя си изпуска сапунчето палавницата...


Потребителски аватар
velinsl
Мнения: 4208
Регистриран на: Нед 11 май 2008 12:59
Автомобил: B3 ---B4
Двигател: ABS --- 1Z

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот velinsl » Пон 29 юни 2009 20:45


Сори за спама, колега ама пиши, че е за София. Вярно че 90% от всички във форума сте в София, но ако вземе да пише всеки за неговия град... луда работа ще настане.


Потребителски аватар
theraven
Мнения: 2358
Регистриран на: Сря 05 мар 2008 15:56
Автомобил: Golf Mk4 Sport Edition
Двигател: SDI
Местоположение: Нова Загора/София/Лондон
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот theraven » Вто 30 юни 2009 2:08


velinsl написа:Сори за спама, колега ама пиши, че е за София. Вярно че 90% от всички във форума сте в София, но ако вземе да пише всеки за неговия град... луда работа ще настане.


Много си прав брат... знаеш ли каква суматоха ше настане като кажа, че за мен най-добрата автомивка си остава в родната ми Нова Загора до Платикана, където за 4 лв едно мургаво момче (не казвам цигане щото тоя е по-кадърен от много мои познати) ми мие колата с по-голямо старание, отколкото аз бих си я измил (бакшиша отделно - а такъв ВИНАГИ има). Кафето от машината - 20 стотинки (казвам го, понеже стана дума малко по-горе). А за София наистина в СофАвто като че ли най ми харесва засега, жалко, че ми е далече...


Потребителски аватар
eos
Мнения: 1670
Регистриран на: Пон 09 юли 2007 17:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот eos » Пет 10 юли 2009 19:11


brabus написа:
Rakarov написа:Колеги най-добрата мивка в София е Фреш...

Аз мия или на Фреш, или на Софавто Студенски град. Според мен обаче Студенски град е по-добрата. Явно зависи и на кой ще попаднеш.
А и на Фреш-а като пийна и едно кафе от 3 лв. mhihi
Но като цяло си прав - от опита ми с автомивки мога да кажа, че това са добрите!


И само външно е 13лв :shock
не виждам с какво е по-добра от онази за 6-7-8лв


DonVito_
Мнения: 71
Регистриран на: Нед 27 яну 2008 13:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот DonVito_ » Нед 21 фев 2010 14:57


За Софавто сам съгласен,че си разбират от работата.За автомивката на City Car на кръговото на четвърти км.обаче само лошо мога да споделя.Два часа и половина ми загубиха и колата не приличаше на нищо.За едно външно и вътрешно почистване ми взеха 18 лв. и като бонус колата ми беше пълна с пясък,който не беше там когато отидох да я мия.Малоумника които я мил не забелязал,че шофиорското стъкло е леко отворено и представете си какаъв е резултата(4 кубика вода в купето).Сега чакам да видя кога ше засмърди на мухал.


BPFC
Мнения: 71
Регистриран на: Пон 22 юни 2009 18:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Най - добрата автомивка?

Мнениеот BPFC » Пон 22 фев 2010 3:12


За Пловдив Автомивка "Блясък" на ул.Арх.Камен Петков"1 до Автото зад хотел Империал.10 лева е пълното и съм много доволен,а за фирми и хора с повече от 2 коли има отстъпка ;)



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: MSNbot Media и 114 госта