Договор за покупко-продажба?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
heteric
Мнения: 8
Регистриран на: Пон 18 юли 2005 13:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Договор за покупко-продажба?

Мнениеот heteric » Вто 24 яну 2006 23:49


Моля някой запознат да ме информира какъв е срока за регистрация на автомобила в КАТ след подписване на договор.? Моят случай е следният: Юни 2003 придобивам с договор автомобил (произв. 1984) и заради неизправности и отвратителен външен вид, не го регистрирам в КАТ. Въпреки това го записвам в общината и му плащам данъците. Мога ли сега да го продам само на база на този договор или трябва да го минавам първо на КАТ. Благодаря предварително.




Потребителски аватар
tyo
Мнения: 1884
Регистриран на: Вто 01 фев 2005 23:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: в покрайнините на EU
Контакти:

Re: Договор за покупко-продажба?

Мнениеот tyo » Сря 25 яну 2006 0:10


heteric написа:Моля някой запознат да ме информира какъв е срока за регистрация на автомобила в КАТ след подписване на договор.? Моят случай е следният: Юни 2003 придобивам с договор автомобил (произв. 1984) и заради неизправности и отвратителен външен вид, не го регистрирам в КАТ. Въпреки това го записвам в общината и му плащам данъците. Мога ли сега да го продам само на база на този договор или трябва да го минавам първо на КАТ. Благодаря предварително.


Ще ти кажа аз какво направих.Моят случай е подобен на твоя.
През юни 2004 придобих с договор автомобил, веднага го регистрирах в данъчното отидох и до КАТ и като ми казаха, че трябва и Екотакса да платя и им :f_ckyou: и си заминах.През януари отидох пак до КАТ (екотаксата вече беше отпаднала) говорих с някъкъв майор(обясних му :cry: че седмица след покупката) съм "блокирал" двигателя и до края на декември не съм имал пари да го оправя.И така ми смениха талона за 25~30 лв. и после ahoy



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта