Много яка реклама на AUDI :)

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
dready
Мнения: 1844
Регистриран на: Сря 25 май 2005 19:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Много яка реклама на AUDI :)

Мнениеот dready » Съб 28 яну 2006 2:14


Лично на мен много ми хареса

http://video.kefche.com/play/picture/68/




Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9875
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Мнениеот group® » Съб 28 яну 2006 9:18


Наистина е много готина рекламата ;)


П.С. абе пуснете някоя готина реклама и на vw - станахме ауди форум вече :lol:


Потребителски аватар
POLO PAVLETI
Мнения: 1675
Регистриран на: Съб 13 авг 2005 20:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Airport Sofia (SOF / LB SF)

Мнениеот POLO PAVLETI » Съб 28 яну 2006 10:13


Много стара реклама, но пък е перфектно измислена :D


Потребителски аватар
zemon_C4455XP
Мнения: 1171
Регистриран на: Вто 23 авг 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот zemon_C4455XP » Съб 28 яну 2006 11:15


много ме изкефи,обаче като гледам че присъстват емблемите на БМВ и Мерцедес много не ме кефи че се гаврят точно с тея две марки дето са доста по напред от Ауди :twisted:


Потребителски аватар
lowrider
Мнения: 2300
Регистриран на: Пет 13 авг 2004 11:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен/София/Berlin
Контакти:

Мнениеот lowrider » Съб 28 яну 2006 11:20


cool :lol:


Потребителски аватар
Wizi
Мнения: 329
Регистриран на: Нед 06 мар 2005 16:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Wizi » Съб 28 яну 2006 15:00


zemon_CA9977AA написа:много не ме кефи че се гаврят точно с тея две марки дето са доста по напред от Ауди :twisted:


С кое са по-напред? Имат по-осъвършенствани пръскачки на фаровете ли? :D

.... не се излагай! 3те марки са едни от водещите в цялото автомобилно строение. Въпрос на вкус коя повече ти харесва или евентуално каква кола кара тати - и двете са в графа "важи" като отговор, има и алтернативи разбира се, но няма да правим списък точно сега. Ноооо да кажеш, че като цяло една от тези фирми, независимо коя точно, е мноооо' назад с мат'ряла....... няма да ти казвам какво означава, че може и да се засегнеш :)


Потребителски аватар
zemon_C4455XP
Мнения: 1171
Регистриран на: Вто 23 авг 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот zemon_C4455XP » Съб 28 яну 2006 15:27


Wizi написа:
zemon_CA9977AA написа:много не ме кефи че се гаврят точно с тея две марки дето са доста по напред от Ауди :twisted:


С кое са по-напред? Имат по-осъвършенствани пръскачки на фаровете ли? :D

.... не се излагай! 3те марки са едни от водещите в цялото автомобилно строение. Въпрос на вкус коя повече ти харесва или евентуално каква кола кара тати - и двете са в графа "важи" като отговор, има и алтернативи разбира се, но няма да правим списък точно сега. Ноооо да кажеш, че като цяло една от тези фирми, независимо коя точно, е мноооо' назад с мат'ряла....... няма да ти казвам какво означава, че може и да се засегнеш :)

неможе да ми сравняваш Ауди със Марцедес или БМВ та каквото щеш ми говори,сравни ги само по цена на която се продават оделните класове от трите фирми и сам ще се убедиш какво говоря,пък да не говорим за качеството на самите автомобили при положение че марцедес и майбах се правят на една място,не казвам че Ауди са лоши коли нали все пак са VW group но нямат нищо общо с тези две фирми :wink:


Потребителски аватар
Wizi
Мнения: 329
Регистриран на: Нед 06 мар 2005 16:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Wizi » Съб 28 яну 2006 16:01


От думите ти оставям единствено с впечатлението, че си виждал Ауди от вътре, което е било произведено около 90те, но не и по-рано :D Същото очевидно важи и за останалите 2 фирми :)

Виж, да спорим без факти е възможно най-глyпавото нещо, което може да направи някой в който и да е форум, не конкретно автомобилен :) Не ми гледай колко поста имам и кога съм регистриран, трупам опит на други места :)

Така че или излез с КОНКРЕТНО становище по този въпрос или просто замълчи! :wink:

... и една молба: престани да ме quote-ваш когато отговаряш директно след мен.

Последна промяна от Wizi на Съб 28 яну 2006 16:11, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
zemon_C4455XP
Мнения: 1171
Регистриран на: Вто 23 авг 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот zemon_C4455XP » Съб 28 яну 2006 16:09


верно е глураво да спорим,се тая ни ти ни аз имаме такива коли,казвам го защото работя със луксозни коли и ми е направило впечатление :D Beer


Потребителски аватар
Varbona
El Presidente
Мнения: 7655
Регистриран на: Пон 28 юни 2004 14:31
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Varbona » Съб 28 яну 2006 16:11


Wizi Wiziev, 3,272 мнения respect


Потребителски аватар
L&R
Мнения: 9371
Регистриран на: Чет 09 юни 2005 15:19
Автомобил: CCC
Двигател:
Местоположение: coffeeforums.bg
Контакти:

Мнениеот L&R » Съб 28 яну 2006 16:13


Като модератор на АФ и аз нямаше да се давам :да:
Така и така сме офаа аз винаги съм имал чувството , че MB са измислили автомобилите и всички други са копия :lol:.


Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнениеот madcap » Съб 28 яну 2006 16:46


Ей стига сте спамили темата :wink:

сега не моем да намерим реклама на VW , ама на тва клипче всичките фенки могат да направят с краката си емблемата на VW , а от тва по голяма реклама :maaad: :maaad: :maaad:

http://www.dumpalink.com/media/11332586 ... _Beach_USA

banana banana banana


Потребителски аватар
niikoo_1
Мнения: 3308
Регистриран на: Вто 22 ное 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот niikoo_1 » Съб 28 яну 2006 16:49


Ауди като качество в момента са едни от най-добрите. Някой от автомобилите им надминават тези на БМВ и МБ по качество.
=> А4, А6 > С, Е; 3, 5
Също така в последните години МБ и БМВ занижиха качестовото на някой от по евтините си модели (3, С-клас, МЛ на МБ), причини те са много една от тях е гадната глобализация.
Интериора на А4 се води за един от най-ергономичните и качествените в този клас -> вярвай ми чел съм доста тестове на различни списания и всички са на едно исъщо мнение за качеството на АУДИ.
Също така много харесвам и МБ и БМВ, но първите в последните години направиха доста издънки.
Ако не си чувал в Ауди има хора който миришат отделните отделните компоненти на интериора след като е сглобен.
Лично за мен, ако птрябва да иабирам м/у МБ, Ауди и БМВ бих и избрал Ауди, защото за мен те предлагат най-добрия пакет и баланс.
Единственото, което ме дразни е предното предаване на повече от автомобилите.

За цените купи си едно италианско списание и отвори на последните страници и виж, че цените на трите марки са индентични с разлики от порядъка на 500-700Евро.
Ако не вярваш мога да ти цитирам две страници с цени.


Потребителски аватар
Wizi
Мнения: 329
Регистриран на: Нед 06 мар 2005 16:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот Wizi » Съб 28 яну 2006 16:55


Това с отдела, където миришат, пипат и пр. всякакви мат'ряли го има при всички по-големи фирми производители на коли, далеч не само при Ауди :wink: При Фолксваген съм чел е спецялно строг контрола и изискванията... за това и си купих VW :D

А Ауди имат над 2 милиона продадени коли с quattro, което е лек към всякакви болки като недозавиване или пре-завиване (обикновенно страдат малко повечко от недозавиване, но... като че ли още няма перфектен авомобил). Също така всички Passat-и имат 1:1 система за 4х4 като Ауди, демек с истински среден диференцял, а не Халдекс като при Голф, ТТ, А3 и всички с напречно разположен двигател.

Уффф, пак мноо' почнах да филосовствам. Те така се правят над 3000 поста, на някой ако не му е ясно. Сори! :?


Потребителски аватар
madcap
Кенанския лъв
Мнения: 6685
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 11:56
Автомобил: 1990 VW Golf 2
Двигател: APP turbo
Местоположение: Хасково
Контакти:

Мнениеот madcap » Съб 28 яну 2006 16:57


А де , ето една рекламка на GTI , не бях я гледал до сега :wink:
http://www.dumpalink.com/media/11249646 ... commercial



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 254 госта