Откраднати автомобили.

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
didich
Мнения: 219
Регистриран на: Пон 06 сеп 2010 17:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот didich » Пон 14 мар 2016 11:06


Откраднаха и моя голф днес 14.03.2016 г.

Сребрист голф 4 с 4 врати рег.н. СО7130АН, колата е открадната от кв. Люлин.
Мотора е 1.6SR с газов инжекцион.
Колата е със затъмнени задни стъкла, оригинални лети джанти петолъчка без капачки, че и тях откраднаха, със зимни гуми, леко ожулена в дясно предна броня.

тел за контакт 0882-103-430, благодаря предварително.




nanobanano
Мнения: 367
Регистриран на: Нед 29 апр 2012 20:30
Автомобил: Vento 1.9TDI Smart 600cc 1999
Двигател: AHU 1997
Местоположение: Asenovgrad,Plovdiv

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот nanobanano » Пон 14 мар 2016 23:13


Зрелищен арест на автокрадци в София


http://m.btvnovinite.bg/gallery/krimina ... nimki.html


didich
Мнения: 219
Регистриран на: Пон 06 сеп 2010 17:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот didich » Пон 14 мар 2016 23:23


За съжаление тия същите след някой и друг ден ще са пак на улицата и пак ще изпищи някой човечец като мен, който е броил пари за да се сдобие с автомобил.


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13417
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот kris11 » Сря 16 мар 2016 22:29


Имам съмнения за евентуално откраднат автомобил.
Голф3 тъмносин , 4 врати,2 секционни фарове, без предна решетка,на заден капак има вдлъбнатина от като тръба.
РВ 7527МК .От повече от 4 седмици не е мърдан, не е имало и човек да се го отключва ,прави нещо. / по думите на продавачки от 2 магазина наблизо/
Намира се във Варна , на ул Русе 59.Минаха доста дни със обилен дyжд и силни ветрове - няма реакция на евентуален собственик.
При интерес мога да направя снимки и ги кача.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 17 мар 2016 10:34


Звънни в полицията да го проверят, тука снимки няма смисъл


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6043
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот DoH_KuXoT » Чет 17 мар 2016 10:36


подай сигнал на 112


Liminat
Мнения: 422
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот Liminat » Чет 17 мар 2016 11:52


Eдва ли ще е краден. Доста кранти гледам из града, заложени в заложни къщи, с месеци не ги пипат за нищо.


flipicha
Мнения: 92
Регистриран на: Вто 11 мар 2008 12:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот flipicha » Чет 17 мар 2016 13:08


31 страници с коментари за откраднати коли :eek
Какво става в тая Държава? А полицаите продължават да си протестират, че са им ниски заплатите...


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 17 мар 2016 13:39


Тебе какво ти пречи че протестират полицаите че не разбрах и защо точно това намеси в тая тема?


Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13417
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот kris11 » Пет 25 мар 2016 15:36


К.Одаджийски написа:Звънни в полицията да го проверят, тука снимки няма смисъл


Oще по-лесно - минаваше 1 патрулка, спрях и им го посочих. Казаха,че ще го пуснат за проверка


galdim
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 22:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот galdim » Пет 29 апр 2016 12:46


Включвам се и аз в темата. В понеделник ми откраднаха Polo от 2013г. в Дианабад. Колата беше лизингова. До сега си мислех, че лизинговите коли не ги пипат, защото знаят, че винаги имат каско и застрахователите ще ги бият, но се оказва, че нещата не стоят по този начин.

Освен това винаги съм си мислел, че никой не краде 3 годишно Polo, защото нито е достатъчно старо за да се търсят масово части за него, нито е достатъчно скъпо за да го продават цяло някъде. Очевидно съм живял в заблуда. Съветвам ви да не подценявате всякакви защити по колите. Мен в Порше София Юг ме убеждаваха, че дистанционното на това поло е страхотно и го описаха като three-way handshake подобно на ssl сертификатите, така че не съм слагал нищо допълнително освен фабричната аларма.
Откраднаха го от паркинга пред вкъщи, където паркирам от 3 години. До сега не си давах сметка, че е по-добре да паркирам на улицата където има някакво движение от колкото на паркинг, където нощем никой не минава и виндизелите имат време да бърникат.
Още по-тъпото е, че го откраднаха в нощта, в която каското се подновява така че ще взема по-ниската застрахователна стойност. Поради това подозирам застрахователи/порше лизинг, но нямам никакви доказателства освен, че не вярвам в случайности.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6043
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот DoH_KuXoT » Пет 29 апр 2016 13:48


лизинга за колко години е бил ? При твоята ситуация ми мирише на инфо от вътрешен човек за изтичаща полица и евентуалното й неподновяване , или смяна на компанията...


galdim
Мнения: 3
Регистриран на: Вто 08 дек 2009 22:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот galdim » Пет 29 апр 2016 14:19


Лизинга беше за 4 години и оставаше още една. Няма как да има пропуск в плащането, защото Порше лизинг го подновяват по-рано и месец по-късно само изпращат фактурата към лизингополучателя.


Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот polovera_9n3 » Пет 29 апр 2016 14:30


Лошо колега. На никого не пожелавам да му откраднат колата. Усетих един път чувството какво е... излизам на терасата и гледам на мястото където бях паркирал полото- опел :eek . Тъкмо да се обадя в полицията- телефона звъни- сестра ми- брат, взех ти колата за 2 часа ми трябва-садистични мисли ми минаха през главата, ама и камък ми падна от сърцето- беше на 5 годинки половерчето.... Ама при тебе не е фалшива тревога и щом е 3 годишна кола, значи не са аматьори и се съмнявам колата да се намери. Дано поне парите, които вземеш от застраховката ти покрият покупката на кола идентична на твоята без да добавяш.....


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Откраднати автомобили.

Мнениеот hooligan_sk » Пет 29 апр 2016 19:35


galdim написа:Включвам се и аз в темата. В понеделник ми откраднаха Polo от 2013г. в Дианабад. Колата беше лизингова. До сега си мислех, че лизинговите коли не ги пипат, защото знаят, че винаги имат каско и застрахователите ще ги бият, но се оказва, че нещата не стоят по този начин.

Освен това винаги съм си мислел, че никой не краде 3 годишно Polo, защото нито е достатъчно старо за да се търсят масово части за него, нито е достатъчно скъпо за да го продават цяло някъде. Очевидно съм живял в заблуда. Съветвам ви да не подценявате всякакви защити по колите. Мен в Порше София Юг ме убеждаваха, че дистанционното на това поло е страхотно и го описаха като three-way handshake подобно на ssl сертификатите, така че не съм слагал нищо допълнително освен фабричната аларма.
Откраднаха го от паркинга пред вкъщи, където паркирам от 3 години. До сега не си давах сметка, че е по-добре да паркирам на улицата където има някакво движение от колкото на паркинг, където нощем никой не минава и виндизелите имат време да бърникат.
Още по-тъпото е, че го откраднаха в нощта, в която каското се подновява така че ще взема по-ниската застрахователна стойност. Поради това подозирам застрахователи/порше лизинг, но нямам никакви доказателства освен, че не вярвам в случайности.


Доста съмнително, няколко часа след автоматичнoто подновяване и преоценка... кой е застрахователя? Иначе го погледни от хубавата страна, тъкмо е почнала да ти омръзва колата и ще имаш вариант да вземеш нещо различно. :th_up



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта