Daihatsu номер едно в Германия

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
houzeboy
Мнения: 349
Регистриран на: Пет 03 окт 2008 18:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот houzeboy » Пет 26 юни 2009 4:41


Кой каквато кола иска, такава да си купи. Коя е по-по-най може да се спори до безкрай !
Дайхатсу-то обаче не е никак лош автомобил ! Специално за джипки =)




Потребителски аватар
alexx
Мнения: 1295
Регистриран на: Пон 11 апр 2005 22:26
Автомобил: SantaFe
Двигател:
Местоположение: София

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот alexx » Пет 26 юни 2009 19:32


Дайхацу няма да си купя никога, ако ще да е най-продаваното у целата Вселена и кой ще да ми го пробутва.
Но, всъщност, и Фолксваген май повече няма да си купя... mhihi

аз пък съм притежавал и при първа възможност ще си взема пак !
докато за VW се замислям дали ще взема


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот forski » Съб 27 юни 2009 20:20


Колега alexx ти поне се замисляш :lol: аз вече НЕ.
Тоя филм VW oсобенно пък Голф не мисля да го гледам повече,особенно след появата на ГОЛФ 6,не Дайхацу ами онези индийските чикий ТАТА ще са преди VW. :063: :063:


Потребителски аватар
stoqn_g60
Мнения: 4380
Регистриран на: Чет 31 май 2007 14:13
Автомобил: Audi 80
Двигател: ADA
Местоположение: у Софията

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот stoqn_g60 » Съб 27 юни 2009 21:06


Аз не бих заложил на някаква псевдо марка автомобили,за мен не са и автомобили а ...Голями хейтари се извъдихте бре,ако тръгнем да правим сравнителни тестове на VW и дайхатсу,май ще си затворите устенцата.Аз смятам,че за всяка марка и модел си има фенове.

Последна промяна от stoqn_g60 на Съб 27 юни 2009 21:52, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот forski » Съб 27 юни 2009 21:49


Не сме хейтъри бре колега(поне аз не съм),но не може вечно да се лежи на стари лаври !!!


Потребителски аватар
soxy__
Мнения: 425
Регистриран на: Нед 03 май 2009 10:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bg

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот soxy__ » Съб 27 юни 2009 22:03


тая класация ако я направат в българия сред таксиджиите, пак дайхатцу ще са номер едно. Ама ми е много интересно дайхатцу предлагат ли лимозини и големи джипове. Все пак да не забравяме че винаги кола на година е някое рено клио или форд фиеста, не съм видял S класа или 7 серия да са кола на годината. Пожелавам хубави мигове на притежателите на дайхатци в страхотните им автомобили :D


Потребителски аватар
stoqn_g60
Мнения: 4380
Регистриран на: Чет 31 май 2007 14:13
Автомобил: Audi 80
Двигател: ADA
Местоположение: у Софията

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот stoqn_g60 » Съб 27 юни 2009 22:23


soxy__ написа:тая класация ако я направат в българия сред таксиджиите, пак дайхатцу ще са номер едно

Е тука бъркаш,Хюндай ще водят класацията,после Опел ,Шевролет.Аз лично Дайхатцу такси не съм виждал.Не е там работата,аз много много на анкети не вярвам.Като сте се спряли на Дайхатцу та Дайхатцу.Айде дайде един читав модел...Cuore с невероятната гама мотори-0.8 42 коня и 1.0 с 58 коня,в което като екстра се предлага АБС :screwy .Скоро гледах тестове на DEKRA,и там дават най-много дефекти в класа си.По тази логика що не харесвате и LAND WIND ...Как може да се произвеждат подобни автомобили,китайски и корейски ментета :screwy :screwy :screwy .Правят жалки копия на утвърдени модели автомобили,ако не се лъжа наскоро бяха пуснали ухг дзан джук mhihi Х5 ,копие на BMW Х5 и баварците ги осъдиха за копиране на главни черти от модела им :063: .Дано ги забранят жалките имитации


Потребителски аватар
soxy__
Мнения: 425
Регистриран на: Нед 03 май 2009 10:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bg

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот soxy__ » Съб 27 юни 2009 22:54


Мерцедеса след Дайхатцу, сигурен съм че повечето 124 и голф2 който се движат в момента по пътищата ще надживеят последните Дайхатцу-та :D Тая класация сигурно са я пуснали във форума на Дайхатцу в Германия :D


Потребителски аватар
houzeboy
Мнения: 349
Регистриран на: Пет 03 окт 2008 18:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот houzeboy » Нед 28 юни 2009 5:33


Колега Стоян, не знам дали знаеш ама Дайхатсу е made in japan
Хората просто си произвеждат само компактни автомобили и това е!
М/у другото карал ли си някой съвременен корейски автомобил ?
Стига с тия сектантски писаници... =)


Потребителски аватар
Layman
Мнения: 148
Регистриран на: Пет 26 дек 2008 14:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Търново

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот Layman » Нед 28 юни 2009 9:05


soxy__ написа:Мерцедеса след Дайхатцу, сигурен съм че повечето 124 и голф2 който се движат в момента по пътищата ще надживеят последните Дайхатцу-та :D Тая класация сигурно са я пуснали във форума на Дайхатцу в Германия :D

Да, прав си че, новите коли не са на качеството на Г2, Б3, ауди80 и 124 (мерцедес)и Терецела (тойота)при това на доста солени покупни цени и особено цена на поддръжка и ремонт.
Но да ти призная вече е доста трудно да се подържат и старите машини в перфектно състояние - скъпи резервни части и трудност при доставянето им. Съответно настъпват едни дилеми и чуденки.
Ако сега тойота пуснат в производство старият терцел или vw b4/abs с ламарина на b3, веднага бих скочил. Веднага! Но истината е че фолксвагените вече не са народни коли :(


Потребителски аватар
amikus
Мнения: 828
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 10:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот amikus » Пон 29 юни 2009 19:10


Тая статистика сигурно е правена в предградията и гетата за социално слаби в Германия.Сега като им залеем пазара с китайски коруби сглобени в България в новата статистика наще коруби ще са номер 1. :twisted:Дайхацу не са ли касетофони някакви ?WV отдавна не е народен автомобил а по-скоро към престижните марки спада лошото е само че вече не са и толкова здрави ако имах парите бих си взел чисто нов VW веднага 20-30000 евро за Германия не е голяма сума просто и тях ги е налегнала кризата.


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот AmW » Пон 29 юни 2009 19:21


В гетата май не карат много чисто нови автомобили....
А VW, че не е народен автомобил е ясно но и не мисля, че е в класата на престижните марки mhihi. Има още да се поработи докато стигне до там :D


Потребителски аватар
amikus
Мнения: 828
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 10:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот amikus » Пон 29 юни 2009 21:40


Извинявам се а файтона в класа на трабантите ли го считаш?Май доста са поработили върху него.


jordanpar
Мнения: 840
Регистриран на: Вто 20 фев 2007 15:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот jordanpar » Пон 29 юни 2009 23:08


И аз ти се извинявам,но от коя социална прослойка фаетона е признат като луксозна лимузина???????
Хората с възможности си купуват А8,мерцедес S-клас,БМВ 7 серия,но странно защо никой не купува по-евтиния фаетон.
Самото словообразуване на марката Фолксваген е производно на думите `´народен´´ и ´´кола´´.Това че те отдавна се размиха ценово от това понятие,но като лукс и изработка са далеч от скъпите марки,си е за тяхна сметка.


Потребителски аватар
forski
Мнения: 4160
Регистриран на: Пет 07 мар 2008 22:10
Автомобил: SUZUKI SX4 S-CROSS Boosterjet
Двигател:
Местоположение: Сенник/Севлиево
Контакти:

Re: Daihatsu номер едно в Германия

Мнениеот forski » Вто 30 юни 2009 11:09


:да: просто няма база за сравненое,VW никога или поне в близко бъдеще няма да бъде BMW за Mercedes да не говорим!
Поледно се возих в една Е46-ца 320i,разлика има и то голяма но не е в полза на VW.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 197 госта