Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
restless
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот restless » Пет 21 сеп 2012 15:27


след месец щели да пуснат в продажба 3 нови за бг модела - седана С30, по-новия СУВ Н6 и мини-сув(ала-Киа Соул)




Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1631
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот MMX » Пет 21 сеп 2012 15:46


Цитат на "горд" собственик:

"Не знам кой колко я е карал тази кола, но аз имам досега 10 000км.и по този модел има още много да се доосъвършенства.1 предните врати не са добре уплатнени и от тях вятъра свири както при отворено прозорче на жигула, Няма поне една поставка за чаша кафе,радиото няма RDS, чистачките и пръскалките са под всякаква критика, двата задни стопа не са монтирани симетрично,обезопасителните колани още на втория ден се превъртяха в закопчалките,когато искам да изпреварвам изключвам климатика за да набере колата и т.н."


Потребителски аватар
feikot
Мнения: 3659
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 16:37
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN AVG
Местоположение: Казанлък/София

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот feikot » Пет 21 сеп 2012 16:21


ММХ Абе я ми прати един линк,да прочета за това мнение,че нещо ново ми се вижда...Уж съм модератор в ония форум,пък как така да не съм го прочел....
Защо сте такива злобари,защо сте такива изроди,несретници...какво ви бърка каква е колата и какво и има :banghead: Печелите ли от това,не финансово,душевно ли се успокоявате...Вместо да се радвате,вие плюете труда на хората.Или ей сега ще кажеш,че трябваше да построим Белене...Как спите...даже и хора не мога да ви нарека. Потресен съм !

restless Няма да е сега,евентуално от нова година ще е,на панаира в Пловдив ще им е презентацията


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1631
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот MMX » Пет 21 сеп 2012 16:48


"ТОЙ" от коментаторите:

http://autobild.bg/?go=articles&p=detai ... cleId=1170

Бих бил склонен да вярвам на човек, който има кола, а не който я е пробвал за 20 мин. Естествено може и да лъже, но ми се струва, че не лъже.


Потребителски аватар
feikot
Мнения: 3659
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 16:37
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN AVG
Местоположение: Казанлък/София

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот feikot » Пет 21 сеп 2012 16:54


Как можеш да повярваш на някакъв драскач на някаква статия...Тоя сто процента е някой бесен ямболски циганин,който кара 318IS лилава и не му е по джоба и най-евтината кола на пазара Волекс...Ама кво се учудвам,то на телефонните измамници се връзват хората...

Влез във форума ни,има и мнения не от светлия социализъм-всичко да му е наред на тая кола или колко е невероятна,дори повече от Бентли,просто са обективни и конкретни мненията на СОБСТВЕНИЦИ на Волекс.

http://forums.gwm-bg.com/ Заповядай.


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот веселин » Пет 21 сеп 2012 17:37


Приятни впечатления от Steed
издържа безпроблемно 8000 км. служебно каране mhihi :oops: , без никакви ядове
сервизно съгласно експлоатационните норми и "отпушиха" пауъра / че до 8000 км. нещо е ограничена откъм мощност ... за да се разработела уж :talk: :roll: /
както и да е - сега вече си ускорява като за 150 к.с дизел :applause:
при все , че ме дразни турбодупката , като скоча на педала , но иначе после си дърпа доволно , като за такъв тежък пикап
уникално добра заводска музика :bowdown
климатикът е на 6 отвсякъде ..... чакам да застудее по-яко за да видя колко бързо идва топлото :roll:
друса ужасно като е празен , но това си е така при повечето пикапи предполагам
Не знам как ще е родното качество на сглобката - този си е китаец .... :talk:


Потребителски аватар
feikot
Мнения: 3659
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 16:37
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN AVG
Местоположение: Казанлък/София

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот feikot » Пет 21 сеп 2012 17:59


Стийд няма да се произвежда тук 90%.Може да се произвежда следващото поколение,който е с едни големи квадратни фарове (ала Ф150 на Форд).Общо взето,от тия старите модели,само С10 се произвежда,всичко,което ще започва сега е нов модел.

ПС Нов за света,иначе в Китай се предлагат от няколко години за да изчистят детските болести.И после как да кажеш,че не мислят тия хора...


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1631
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот MMX » Пон 24 сеп 2012 9:55


feikot написа:Как можеш да повярваш на някакъв драскач на някаква статия...Тоя сто процента е някой бесен ямболски циганин,който кара 318IS лилава и не му е по джоба и най-евтината кола на пазара Волекс...Ама кво се учудвам,то на телефонните измамници се връзват хората...

Влез във форума ни,има и мнения не от светлия социализъм-всичко да му е наред на тая кола или колко е невероятна,дори повече от Бентли,просто са обективни и конкретни мненията на СОБСТВЕНИЦИ на Волекс.

http://forums.gwm-bg.com/ Заповядай.

Като гледам още малко трябва и собствениците на китайски кошници ще гледат надменно хората с мерцедеси и други подобни. Очакваме китайско копие на Порше и Ягуар. Слагаш си имитация на Ролекс, в джоба китайски iPhone клонинг, влизаш в подобието на Порше и си мангал #1 в града. Естествено се чудиш какви идиоти дават маса пари за да имат същите неща наистина.


Потребителски аватар
VWGT
Мнения: 6155
Регистриран на: Пет 09 дек 2005 10:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот VWGT » Пон 24 сеп 2012 10:19


понеже в бг няма практика да съществуват потребителски организации, или други независими сдружение с достатъчно реноме в дадена сфера, българинът е свикнал да чете "специализирани" издания, като вестници и списани, и да вярва на написаното. За съжаление, особено в момент на криза, ако аз реша да направя ивент, събирам няколко писачи в подобни сайтчета и срещу 200-300 лева на калпак мога да наговоря всякакви глупости, които после ще се появят от тяхно име в нета. Мнението ми за повечето от тях е, че нито имат капацитет в половината от темите, за които пишат, нито че си проверяват в дълбочина нещата. Това го казвам попринцип, защото то може да важи както в подкрепа на конкретната тема, така да бъде и в нейн ущърб. Ако имаш въпроси, отиваш на място където можеш да събереш впечатления от поне 100-200-300 реални консуматори на дадената стока, а не на "компетентен драскач", който с това си изкарва парите. Това е предимството на лесния достъп до информация в днешно време, не е необходимо да гледаш и слушаш света през очите на 1-2, напрвим го през 100-200.

Примери бол, включително и autobild.de, ама там поне си имат ADAC, а и не само ...


restless
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто 03 окт 2006 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот restless » Вто 25 сеп 2012 10:10


MMX написа:
feikot написа:Как можеш да повярваш на някакъв драскач на някаква статия...Тоя сто процента е някой бесен ямболски циганин,който кара 318IS лилава и не му е по джоба и най-евтината кола на пазара Волекс...Ама кво се учудвам,то на телефонните измамници се връзват хората...

Влез във форума ни,има и мнения не от светлия социализъм-всичко да му е наред на тая кола или колко е невероятна,дори повече от Бентли,просто са обективни и конкретни мненията на СОБСТВЕНИЦИ на Волекс.

http://forums.gwm-bg.com/ Заповядай.

Като гледам още малко трябва и собствениците на китайски кошници ще гледат надменно хората с мерцедеси и други подобни. Очакваме китайско копие на Порше и Ягуар. Слагаш си имитация на Ролекс, в джоба китайски iPhone клонинг, влизаш в подобието на Порше и си мангал #1 в града. Естествено се чудиш какви идиоти дават маса пари за да имат същите неща наистина.

нищо лично, ама по твоята логика - отиваме на http://www.automedia.bg/ търсим мнение което ни отърва и ... "доказваме" каквото ни е нужно
Най-малкото коментарите в тези сайтове са анонимни.


Потребителски аватар
420
R.I.P. High Roller
Мнения: 341
Регистриран на: Сря 11 юли 2007 22:55
Автомобил: Golf Mk1
Двигател: DX
Местоположение: София

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот 420 » Сря 26 сеп 2012 17:20


feikot написа:... Защо сте такива злобари,защо сте такива изроди,несретници ... даже и хора не мога да ви нарека. ...


Господин модератор, как сте с нервите? Смятате ли, че такова поведение ви отива? Това ли е тонът във вашия форум и ако отговорът е "да", наистина ли смятате за нужно да го пренасяте тук?
Засрамете се!


Потребителски аватар
feikot
Мнения: 3659
Регистриран на: Сря 25 фев 2009 16:37
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN AVG
Местоположение: Казанлък/София

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот feikot » Сря 26 сеп 2012 23:40


Изчервих се ! Ако вие,г-н 420,погледнете назад,колко човека се чудят как да оплюят каквото и да е и вие така ще реагирате.Засрамете се !


Потребителски аватар
Sunny
Дезертьор
Мнения: 3605
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот Sunny » Чет 27 сеп 2012 8:58


Престанете!


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1631
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот MMX » Пет 28 сеп 2012 10:25


feikot написа:Изчервих се ! Ако вие,г-н 420,погледнете назад,колко човека се чудят как да оплюят каквото и да е и вие така ще реагирате.Засрамете се !

Защо така не търпиш критични мнения? Някой използвал ли е такива доводи като твоите "сте такива изроди,несретници..."? Колите не са български, а китайски - това трябва да се промени в заглавието. А качествата им ще оценим след 4-5 г. така че сега да ми ги хвали някой е точно толкова правилно, колкото аз да кажа че гарантирано са боклуци.


ludiq_max
Мнения: 14
Регистриран на: Сря 28 мар 2012 21:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Чухте ли че февруари 2011 първите бълг. коли са на пазара?

Мнениеот ludiq_max » Съб 29 сеп 2012 16:04


Те сега нали почнаха да произвеждат вече тук коли. Представяли са и 3 премиерни модела на Пловдивския панаир така че има време тепърва да се доказват като стабилна марка.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 221 госта