Бензиностанции Еко - НЕкоректен партньор - update 2023

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19688
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот Vlad777 » Пон 18 май 2015 11:02


Такава е отстъпката.

Вчера заредих газ на ЕКО-то срещу Балканстар в София при цена от 90 ст. за литър след отстъпката.




Потребителски аватар
agumba
Мнения: 826
Регистриран на: Пон 07 мар 2011 20:34
Автомобил: Honda Civic 7ма генерация
Двигател: 1600 VTEC 110 hp
Местоположение: Ст.Загора

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот agumba » Пон 18 май 2015 11:14


Колко е отстъпката, че не ми се отвори линка, да видя?


Потребителски аватар
georgebonev
Мнения: 3098
Регистриран на: Пет 10 май 2013 10:04
Автомобил: Golf 3 Variant
Двигател: 1.9 TD AAZ 1994
Местоположение: Търговище
Контакти:

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот georgebonev » Пон 18 май 2015 13:45


Изображение


Vasil_kn
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 05 юни 2015 23:30
Автомобил: vw golf 3
Двигател:

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот Vasil_kn » Съб 06 юни 2015 14:29


:love.vwclub :flag_bulgaria :flag_bulgaria :flag_bulgaria


Потребителски аватар
hidalgo
Мнения: 937
Регистриран на: Вто 13 май 2008 9:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот hidalgo » Пет 10 юли 2015 8:12


Някой да е ползвал този новия авио дизел на ЕКО?


ant1ni
Мнения: 189
Регистриран на: Сря 25 авг 2010 18:21
Автомобил: Passat
Двигател: AVF

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот ant1ni » Пет 10 юли 2015 9:46


и на мен ми стана интересно за този дизел. Моля някой да сподели мнения. А иначе като цяло съм доволен от горивата в Еко...струват ми се доста добри.


Потребителски аватар
g-man
Мнения: 60
Регистриран на: Пон 05 ное 2012 15:53
Автомобил: VW Passat Variant 1.9TDI 04.2000
Двигател: ATJ
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот g-man » Чет 30 юли 2015 12:57


Ползвах го преди 2 седмици. Карах на лампа до последно за да сипя на чисто само от него :mhihi
Нищо съществено, не намерих разлика с Економи-то, освен в цената...


Потребителски аватар
agumba
Мнения: 826
Регистриран на: Пон 07 мар 2011 20:34
Автомобил: Honda Civic 7ма генерация
Двигател: 1600 VTEC 110 hp
Местоположение: Ст.Загора

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот agumba » Пет 31 юли 2015 8:54


Боже, какви ли не похвати за балъци се ползват вече - авиодизел :mhihi ! Някой да е чул самолет да лети с нафта :icon_lol ! И на никой ли не му хрумна, че просто всяка верига си измисля някакви добавки към имената на горивата, за да привлече повече клиентела? На Петрол са "блуфорс", на Шел са "ви-пауър", на Лукойл беше друга дивотия, не я помня вече.. Е, не съм чул някой да е "литнал", все още, всичко е търговски трик! От собствен опит мога да кажа само, че газта на Петрол, е една идея по-добра от другите, но не винаги, но пък почти винаги, за компенсация, ми дава по-голям разход! И пак от собствен опит, от поне 6-7 години насам, мога да кажа, че има едно място в България, където бих зареждал винаги, ако можех - Лукойл, на 36ти километър на АМ Тракия, посока към София! Зареждал съм много пъти там, и предишната си кола даже, и винаги съм приятно изненадван, от вървежа, динамиката и разхода, който ми дава!


Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4414
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот Pet_rov » Пет 31 юли 2015 16:07


Екто е на Лукойл. За Петролската си прав :th_up


Потребителски аватар
venci&vento
Мнения: 165
Регистриран на: Пон 18 фев 2008 20:44
Автомобил: VENTO
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: София

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот venci&vento » Нед 02 авг 2015 22:01


agumba написа:Боже, какви ли не похвати за балъци се ползват вече - авиодизел :mhihi ! Някой да е чул самолет да лети с нафта :icon_lol ! И на никой ли не му хрумна, че просто всяка верига си измисля някакви добавки към имената на горивата, за да привлече повече клиентела? На Петрол са "блуфорс", на Шел са "ви-пауър", на Лукойл беше друга дивотия, не я помня вече.. Е, не съм чул някой да е "литнал", все още, всичко е търговски трик! От собствен опит мога да кажа само, че газта на Петрол, е една идея по-добра от другите, но не винаги, но пък почти винаги, за компенсация, ми дава по-голям разход! И пак от собствен опит, от поне 6-7 години насам, мога да кажа, че има едно място в България, където бих зареждал винаги, ако можех - Лукойл, на 36ти километър на АМ Тракия, посока към София! Зареждал съм много пъти там, и предишната си кола даже, и винаги съм приятно изненадван, от вървежа, динамиката и разхода, който ми дава!



Наскоро щяха да литнат едни след зареждане на газ :scare3 , но надали този ефект са търсили
Сега по темата - газта на Петрол е с някаква гняс(блуфорс), която задръства не само филтъра,бутилката ами и изпарителя, иначе колата ми вървеше и даде икономия. В Лукойл и ОМВ от празна бутилка ми зареждат с около литър повече газ, при едно и също налягане на колонката, просто факири :beat_butt2
Търговските трикове нямат край - карти с отстъпки, точки за заредено гориво с последваща "промоция" при покупка на стока, обаче не искат да свалят цената на горивото двойно.


Потребителски аватар
icokr
Мнения: 1129
Регистриран на: Пет 23 апр 2010 16:27
Автомобил: GOLF 3 GTI 16V
Двигател:
Местоположение: София

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот icokr » Чет 20 авг 2015 11:34


vasstop написа:Всичко е наред, не е вирус или зловреден софтуер.
От Еко си водят статистика за картите, които ползваме.
Просто по този начин потвърждаваш, че данните, които си посочил за контакт са валидни.
Дори и да не е валидирана карта, то тя пак дава посочените отстъпки.


Потребителски аватар
agumba
Мнения: 826
Регистриран на: Пон 07 мар 2011 20:34
Автомобил: Honda Civic 7ма генерация
Двигател: 1600 VTEC 110 hp
Местоположение: Ст.Загора

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот agumba » Съб 22 авг 2015 12:35


И още един момент в рекламата на Еко за "авиодизела" им ме изкефи максимално! Освен, че е "авио", ами се и "филтрирал" от Еко?! Интересно, къде? Рафинерия ли имат Еко, или специални, "авиофилтри", в задните дворове на бензиностанциите си? Ама и онзи чук от рекламата им, направо кърти мифки, особено с тая монализовска усмивчица, когато се кани да "литва" с колата си :mhihi ! Явно, рекламата не е най-силната страна на Еко, първо онази, с "гарантираното" количество, сега и тази! "Гарантираното" количество, означава, най-малкото, че досега са лъгали, иначе, не мога да си го обясня, малко, като в приказката - гузен, негонен бяга! И там не разбрах, защо веригата трябва да наема фирма, за да гарантира, получава се силогизъм, щом им плаща, те ще направят това, за което им е платено, а то никога няма да е в ущърб на този, който плаща! Друг е въпросът, доколко всичко е истинско!


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19688
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот Vlad777 » Съб 22 авг 2015 14:12


Зареждай на ЛукОйл тогава и пълни гушите на братушките. Няма нужда да пишеш тъпотии в темата. icon_idea

Аз зареждам на ЕКО бензин, газ и дизел и нямам оплаквания.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот vucata » Съб 22 авг 2015 16:33


Зареждаш на ЕКО, защото не искаш да пълниш гушите на братушките, или защото си доволен от горивата им?
Аз заредих и от Авио-то и от Економи-то (навъртях 2000км с горива от ЕКО, от общо 6000км с горива от БГ ) и разлика спрямо ШЕЛ и ОМВ не съм намерил- никаква. И на 3те бензиностанции горивата не струват, спрямо горивата на тези от които зареждах в Германия и Австрия. Колата ми в България тресеше в диапазона 50-60км/ч на 5та предавка, глъхнеше и искаше по-ниска предавка, докато този филм сега като се прибирах и заредих фулл на ОМВ в Австрия, вече го няма. Колата си реагира моментално, не се замисля и не тресе както правеше с зарежданията в България.


Потребителски аватар
дърт милиционер
Мнения: 732
Регистриран на: Пет 24 май 2013 6:33
Автомобил: WV Polo 2F 1993
Двигател: 1.4 DIESEL
Местоположение: София

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Eco

Мнениеот дърт милиционер » Съб 22 авг 2015 16:54


Познавам една от директорките на Лукоил - попитах я от коя бензиностанция да си сипвам нафта.......учуди ме , че не каза от Лукоил......а от Еко. Обясни ми , че гръцката рафинерия била на много високо ниво , и затова горивата им били качественни , освен това контрола по бензиностанциите им бил завишен. Това се отнасяло обаче само за Софийски регион - до Петрич . Другите региони на Еко били зареждани пак от рафинерията в Бургас.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 195 госта