Бензиностанции Еко - НЕкоректен партньор - update 2023

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
ma_in
Мнения: 147
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:27
Автомобил: Passat B2 _ Passat B5 _ Octavia 2
Двигател: JN _ ACK _ BMM
Местоположение: София

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Economy

Мнениеот ma_in » Пон 30 апр 2018 12:07


Дизел от Еко не съм зареждал, но мога да споделя за газта на бензиностанцията в Княжево. Три пъти заредих и трите пъти колата започна да се опитва да гасне на празен ход и осезаемо да не върви както с друга газ. От бензина там не мога да се оплача, не виждам разлика, но превантивно спрях да зареждам всякакви горива от Еко. Преди 7-8 години си спомням, че карах маололитражка на газ и специално на бензиностанцията на Орион газта беше сташна, колата вървеше най-добре с нея (55кс. усеща се), може би има разлика от бензиностанция до бензиностанция, но не ми се играе на настъпи мина.




Потребителски аватар
Pet_rov
Мнения: 4412
Регистриран на: Сря 08 май 2013 16:16
Автомобил: Passat Variant B4
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Шумен

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Economy

Мнениеот Pet_rov » Пон 30 апр 2018 12:19


От поне 4 години(не ми се рови колко точно), имам клубна карта и зареждам в Еко с идеята, че подпомагам, макар и скромно клуба. Изминавам поне 1000 км месечно. Напоследък ми прави впечатление, че не изминавам едно и също количество километри с една бутилка - 22л и 400 гр грубо. Преди минавах 200 км редовно, сега едва 176. Настройки не съм пипал, маршрутът ми е почти един и същ. Има нещо гнило.


Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Economy

Мнениеот zzzzzzz » Вто 22 май 2018 7:37


MMX написа:
zzzzzzz написа:Обикновената нафта на ЕКО няма зимна добавка.

Дали има друга бензиностанция, която продава подобно нещо през зимата? И не съм сигурен дали нямаше знак снежинка и на обикновения им дизел. Или предполагат, че много рядко има температури под 0 градуса.

Ами тука на село всички бензиностанции продават обикновената нафта БЕЗ добавки зимата (само за Газпром не знам, щото те там не познават парите и често продават с 10 ст по-скъпо от останалите). От личен опит го казвам, щото редовно съм ги питал. Естествено от огромно значение е каква е зимата. Добавките си ги поръчвали при заявка за доставка. Аз лично сам си слагам добавка срещу замръзване, щот съм недоверчиво копеле и не вярвам на никой търговец на горива.


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1612
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Economy

Мнениеот MMX » Вто 22 май 2018 10:26


1. ЕКО не е някаква местна малка бензиностанция.
2. "Селото" ти е доста на юг и могат да си позволят предположения, че няма да стане голям студ.
Така че опитът ти да ги оправдаеш не се приема.


Потребителски аватар
zzzzzzz
Мнения: 1005
Регистриран на: Чет 24 юли 2008 13:31
Автомобил: Golf Mk3
Двигател: ADD
Местоположение: Димитровград

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Economy

Мнениеот zzzzzzz » Вто 29 май 2018 7:21


Идея си нямам що си мислиш, че се опитвам да оправдавам някой. Всичко тва съм го написал за да си имат хората "едно на ум" и да питат за зимни добавки независимо къде зареждат. Тва е.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Economy

Мнениеот dobrin » Вто 29 май 2018 10:30


Остави колегата да зарежда на Ромпетрол. Там сигурно му дават премиум дизел на цена за обикновен. И лятото дори е с добавки нафтата.


Потребителски аватар
MMX
Мнения: 1612
Регистриран на: Пет 05 мар 2010 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Economy

Мнениеот MMX » Вто 29 май 2018 15:23


dobrin написа:Остави колегата да зарежда на Ромпетрол. Там сигурно му дават премиум дизел на цена за обикновен. И лятото дори е с добавки нафтата.

Не знам комисионна ли вземаш от ЕКО, но няма нужда да се застъпваш. За мен те са на нивото на случайна бензиностанция край пътя. А година и половина зареждах почти само там, защото уж били с много добър дизел - директен внос от Гърция, без побългаряване, най-най.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Economy

Мнениеот dobrin » Вто 29 май 2018 16:13


Къде видя застъпване колега? Който каквото и да каже виждаш застъпване. На всякака цена държиш да кажеш колко са зле. Добре, разбрахме твоето мнение.
За себе си знам, че от 2006 г. съм заредил точно 3 пъти на друга бензиностанция в България. Винаги зареждам на Еко и никога не съм имал проблеми. Най-малкото пък със замръзване. А не е като в София да няма студени зими - дори с температури под - 20.


Потребителски аватар
Didko87
Мнения: 62
Регистриран на: Пон 18 юни 2018 17:48
Автомобил: VW passat b5_5
Двигател: 2003
Местоположение: Варна

Re: Бензиностанции Еко - постоянни по-ниски цени с карти Economy

Мнениеот Didko87 » Нед 01 юли 2018 10:14


Здрасти първо да попитам има ли още от картите за отстъпка?видях на сайта им че в ммента нямат затова питам тук
И втория въпрос какви са ви впечатленията за газта добра ли е ?


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бензиностанции Еко - по-ниски цени с карти VWclub.bg Economy

Мнениеот Vlad777 » Нед 01 юли 2018 10:39


Аз зареждам само на Еко газ, бензин и дизел. Вече над 10 години.

Картите на VWclub: http://fanshop.vwclub.bg/karta-eko


nikolanichev
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 31 окт 2014 17:21
Автомобил:
Двигател:

Re: Бензиностанции Еко - по-ниски цени с карти VWclub.bg Economy

Мнениеот nikolanichev » Съб 28 юли 2018 20:01


VW Passat 7 зареждам само на Еко..."обикновения" им дизел е добър, в сравнение с...където другаде съм зареждал...а Авио дизела е уникален...двигателя се държи много добре...има ускорение и работи по-равномерно двигателя.
В интерес на истината по едно време зареждах от частна колонка дизел на "лук"/да не правя реклама/ и доколкото знам е внос от гърция и беше добре, колкото и на еко обикновения дизел...От моя опит...


Потребителски аватар
Stoyanov_Vw
Мнения: 528
Регистриран на: Вто 06 дек 2011 1:31
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: 1.9 TDI AHF
Местоположение: Bourgas

Re: Бензиностанции Еко - по-ниски цени с карти VWclub.bg Economy

Мнениеот Stoyanov_Vw » Пон 22 окт 2018 7:50


Здравейте. Бих искал да попитам дали картите за отстъпка имат давност? Моята е издадена 2016 година, но почти не е ползвана.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бензиностанции Еко - по-ниски цени с карти VWclub.bg Economy

Мнениеот dobrin » Пон 22 окт 2018 12:27


До подмяната на картите няма давност. Ползвай на воля.


Потребителски аватар
Autopilot
power is nothing <br> without control
Мнения: 14
Регистриран на: Пон 28 фев 2005 11:06
Автомобил:
Двигател:

Re: Бензиностанции Еко - по-ниски цени с карти VWclub.bg Economy

Мнениеот Autopilot » Пон 10 дек 2018 17:47


Изображение

Във връзка с наближаващите Коледни и Новогодишни празници, Клуб на привържениците на Фолксваген в България, заедно с нашия дългогодишен партньор Бензиностанции ЕКО, ще раздаде 12 карти със заредени в тях 100 лева, които могат да бъдат използвани за зареждане на гориво и покупка на други продукти във всяка бензиностанция Еко.

За да участвате в играта единствено трябва в отговор в тази тема да напишете номера на Вашата карта Еко. Ако все още нямате карта, можете да я поръчате ето от тук. Поръчки се правят само онлайн (не и по телефона!). Уверете се, че има как да се свържем с Вас (например имейлът в регистрацията Ви да е актуален).


С извършване на регистрацията се съгласявате с условията и правилата на играта, както и с общите условия, посочени на сайта ни. За участие в играта не се изисква покупка. Право на участие в играта имат само дееспособни физически лица, навършили 18 години. Периодът на провеждане на играта е от 01.01 до 31.12.2018 г. Възможни са промени. Наградите не се заменят с паричната им равностойност. Печеливш, който не е потърсил наградата си в рамките на един месец, губи право да я получи.


sashundera
Мнения: 9
Регистриран на: Съб 03 фев 2018 10:29
Автомобил: Bordeaux Red Golf MK4
Двигател: GTI TDI

Re: Бензиностанции Еко - по-ниски цени с карти VWclub.bg Economy

Мнениеот sashundera » Пон 10 дек 2018 21:17


9 732000 600614 :)



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: smurf и 56 госта