колеги моля за малко помощ!!!!!!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
asuni_21
Мнения: 10
Регистриран на: Нед 08 авг 2010 19:26
Автомобил: mk3 gti
Двигател:
Местоположение: blagoevgrad

колеги моля за малко помощ!!!!!!

Мнениеот asuni_21 » Чет 11 сеп 2014 7:18


значи проблема е следния,сутринта се учудих като видях да ми светят дългите светлини чак не повярвах,защото бях сигурен че съм спрял фаровете вечерта,качих се в колата ключът за фаровете беше на изключено положение,запалих колата без проблем,като пробвах да превключа от къси на дълги лампата за дълги на таблото си светеше постоянно.усетих как замириса на кабел и първата ми реакция беше да извадя клемите на акумолатора,накрая откачих буксата която е за мигачите и за превключването на къси и дълги,така оправих до някаде проблема,които можеше да ми коства мн,.....та мисълта ми е дали да търся другаде проблема или в лосчето за мигачите,сега като е извадена буксата фаровете си гаснат без проблем сложа ли я дългите продалжават да си светят,колата е голф 3 абф :11




Jijo_M
Мнения: 128
Регистриран на: Пон 22 сеп 2008 22:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: колеги моля за малко помощ!!!!!!

Мнениеот Jijo_M » Чет 11 сеп 2014 8:03


Най-вероятно превключвателя на светкавицата е останал затворен и затова се получава така. Смени лостчето с друго и си готов, само огледай да няма някой стопен проводник около буксата. Инсталациията трябва да е предвидена да работи продължително време на дълги и всичко трябва да е наред.


Потребителски аватар
asuni_21
Мнения: 10
Регистриран на: Нед 08 авг 2010 19:26
Автомобил: mk3 gti
Двигател:
Местоположение: blagoevgrad

Re: колеги моля за малко помощ!!!!!!

Мнениеот asuni_21 » Чет 11 сеп 2014 8:08


Jijo_M написа:Най-вероятно превключвателя на светкавицата е останал затворен и затова се получава така. Смени лостчето с друго и си готов, само огледай да няма някой стопен проводник около буксата. Инсталациията трябва да е предвидена да работи продължително време на дълги и всичко трябва да е наред.

благодаря колега :th_up ..днес ще пробвам с др.лостче дано се оправи,все пак ще прегледам и моето и ще пиша,мойе и да е полезно и на някои друг


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Re: колеги моля за малко помощ!!!!!!

Мнениеот myrshavija » Чет 11 сеп 2014 8:29


С това заглавие и "лосчето" в текста - едва ли. :thumb_down


Потребителски аватар
asuni_21
Мнения: 10
Регистриран на: Нед 08 авг 2010 19:26
Автомобил: mk3 gti
Двигател:
Местоположение: blagoevgrad

Re: колеги моля за малко помощ!!!!!!

Мнениеот asuni_21 » Чет 11 сеп 2014 12:58


Jijo_M написа:Най-вероятно превключвателя на светкавицата е останал затворен и затова се получава така. Смени лостчето с друго и си готов, само огледай да няма някой стопен проводник около буксата. Инсталациията трябва да е предвидена да работи продължително време на дълги и всичко трябва да е наред.

колега оказа се прав,смених лостчето с ново и проблема е решен поне за сега :beer .по интерсното е как се е получило това нещо при положение че когато я паркирах вечерта не светеше нищо а и не е имало такива симптоми :screwy



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 208 госта