Разширение на зелената зона.

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12790
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Разширение на зелената зона.

Мнениеот Zdravko Zankov » Съб 13 май 2017 14:06


dreadx написа:- а, я кажи във Враца какви точно са проблемите с паркирането?


Точно такива,каквито и в София.




dreadx
Мнения: 315
Регистриран на: Нед 03 апр 2011 15:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Разширение на зелената зона.

Мнениеот dreadx » Съб 13 май 2017 15:26


Аз и това искам да ми обясни някой, ето с червените букви:
Там, където жителите на София поискат, ще бъдат обособени нови платени зони за паркиране. Това каза кметът на Столична община Йорданка Фандъкова.
Желание да имат платен паркинг са заявили жителите на районите Лозенец, Красно село и Оборище.
Кои са тези "жителите", как са го заявили това желание, аз защо не знам?
-- ако се окаже, че после си променят желанието, жителите - ще им махнат ли зоната? - такива работи е важно да се уточнят предварително.
/питам, защото ако в цитата пишеше "жители са заявили", това значи, че някаква част от жителите искат нещо - подлежи на доуточняване дали тази част е голяма част, или например 1%. А то както е членувано, "жителите" с пълен член излиза, че всичките жители били искали нещо.. (- и сега остава да се готвим за пълния член?, ама дали? - времената се менят..)

Но ето с такива евтини медийни тарикатлъци ви убеждават открай време: "жителите поискаха"
- затова настоявам да се установи обективната истина, а не мотивите за решенията си да ни ги съобщават по вестниците.

А аз за по-сигурно, пък и нали да не чакам, защото видях, че излезе някъде и ще се забавиш с отговора - побързах да питам един друг човек от Враца, който каза: "евало си е майката. И почти всяка седмица се случва някой който сбира парите за синята зона да бъде бит и наритан :mhihi: Аз живея и работя в центъра, ужас е. Плащане със СМС не е въведено все още обаче."

Сега на кого да вярвам, след като човекът наистина живее и работи в центъра на Враца? -- ти къде точно от Враца си?


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12790
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Разширение на зелената зона.

Мнениеот Zdravko Zankov » Съб 13 май 2017 15:38


Това с наритването е художествена измислица. От десетина дни контрола е засилен. Скоби се слагат навред. Няма лошо, защото и във Враца паркирането е ужас. Работя точно в идеален център, та не ми обяснявай


Потребителски аватар
tomata
Мнения: 483
Регистриран на: Нед 11 юни 2006 18:21
Автомобил: VW Passat B5 Alhambra
Двигател: AWT AWC
Местоположение: Пазарджик

Re: Разширение на зелената зона.

Мнениеот tomata » Чет 20 юли 2017 13:07


https://www.24chasa.bg/novini/article/6347051
ще има и ново работно време



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 227 госта