Пътна помощ в района на Батак/ Доспат

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
SUNWAVES
Мнения: 13
Регистриран на: Вто 13 май 2014 8:41
Автомобил:
Двигател:

Пътна помощ в района на Батак/ Доспат

Мнениеот SUNWAVES » Вто 18 юли 2017 14:29


Здравейте колеги,

Търся пътна помощ да ме изтегли до най- близкият сервиз в района на Батак или Доспат. Колата VW Passat b5 1.9 TDI 110 к.с. 1997 година най-вероятно е с вода в двигателя.Невъзможно е на собствен ход да стигна до сервиз или да се ремонтира в условията в които съм. Намирам се на язовир Голям Батак. Моля ако някой има контактите или познава някой който може да се отзове да пише. От неделя сме с жена ми на язовира. Вчера запалих колата, работи нормално около 10тина минути и изведнъж почна да излиза густ бял пушек от ауспуха. Незабавно я угасих и отворих капака отпред и забелязах, че акумулаторното отделение е пълно с вода. Успях да го отводня набързо - беше се запушила пробката за оттичане. Оставих я малко да изсъхне, при повторен опит за запалване , стартера не завъртя напълно и нещо издрънка. Оставих я така. Днеска на щеката на маслото гледам една кална сива субстанция. Предполагам е вода.... От тук насетне ми трябва сервиз и майстор да я погледне и да кажат какви са щетите.




Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19695
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пътна помощ в района на Батак/ Доспат

Мнениеот Vlad777 » Вто 18 юли 2017 20:32


Колега, дай някакви координати за връзка - някой от колегите в района да може да се свърже с теб


Потребителски аватар
SUNWAVES
Мнения: 13
Регистриран на: Вто 13 май 2014 8:41
Автомобил:
Двигател:

Re: Пътна помощ в района на Батак/ Доспат

Мнениеот SUNWAVES » Чет 20 юли 2017 10:43


Здравейте,

Успях да намеря пътна помощ от Доспат. Закарахме колата до Пазарджик, за щастие нямаше поражени по двигателя и след промивки и прочие пасата е готов. Вече го карам даже. Темата може да се заключи / изтрие. Пътната помощ в района е на тел. 0890906870 Йордан.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6061
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Пътна помощ в района на Батак/ Доспат

Мнениеот DoH_KuXoT » Чет 20 юли 2017 10:47


браво че си се оправил ,а откъде е влязла тази вода в двигателя ?



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 246 госта