В момента е Сря 21 ное 2018 18:00
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 288 мнения ]  Отиди на страница Предишна 116 17 18 19 20
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Обмислят се промени в данъка за старите автомобили Публикувано: Вто 11 сеп 2018 14:32 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
https://www.segabg.com/hot/sofiya-nyama ... niya-vzduh :mhihi
Както писах по-рано, еко данъците и екологията нямат нищо общо! А с чистия въздух съвсем нищо общо!
И да съм ясен - не съм против да се събират пари , против съм това да става ей тъй - да има за харчене.

След като нямаш представа какво ще правиш, не е редно да събираш пари за това. Замърсяването на въздуха е сложен проблем и не е по силите на полуграмотните ни политици и ЕнтЕлегенти от НПО- тата. С това би трябвало да натоварят, например вечно ревящите за пари БАН-яджии, да видим какво ще измислят, имат ли основания пренциите им,че са научни върхове, пък и да видим за какво е давала пари държавата толкова години и трябва ли да продължи да дава..или.. кой от където..

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обмислят се промени в данъка за старите автомобили Публикувано: Вто 11 сеп 2018 16:39 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Така си е, на управниците пари им трябват, даже много пари. Екологията както се казва - кучетата е яли...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обмислят се промени в данъка за старите автомобили Публикувано: Вто 11 сеп 2018 16:57 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател: CJXC
bayspiro написа:
https://www.segabg.com/hot/sofiya-nyama-plan-sreshchu-mrsniya-vzduh :mhihi
Както писах по-рано, еко данъците и екологията нямат нищо общо! А с чистия въздух съвсем нищо общо!
И да съм ясен - не съм против да се събират пари , против съм това да става ей тъй - да има за харчене.

След като нямаш представа какво ще правиш, не е редно да събираш пари за това. Замърсяването на въздуха е сложен проблем и не е по силите на полуграмотните ни политици и ЕнтЕлегенти от НПО- тата. С това би трябвало да натоварят, например вечно ревящите за пари БАН-яджии, да видим какво ще измислят, имат ли основания пренциите им,че са научни върхове, пък и да видим за какво е давала пари държавата толкова години и трябва ли да продължи да дава..или.. кой от където..

За НПОтата и БАНяджиите съм мноого съгласен!
Акцизът в Дания е горе доле като в Гърция. Но там частен дизел , освен таксита, няма, а и ГТПто им не е кат нащо.

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 288 мнения ]  Отиди на страница Предишна 116 17 18 19 20

Всички времена са UTC+02:00