Обмислят се промени в данъка за старите автомобили

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
bayspiro
Мнения: 905
Регистриран на: Чет 12 мар 2009 17:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: Обмислят се промени в данъка за старите автомобили

Мнениеот bayspiro » Вто 11 сеп 2018 14:32


https://www.segabg.com/hot/sofiya-nyama ... niya-vzduh :mhihi
Както писах по-рано, еко данъците и екологията нямат нищо общо! А с чистия въздух съвсем нищо общо!
И да съм ясен - не съм против да се събират пари , против съм това да става ей тъй - да има за харчене.

След като нямаш представа какво ще правиш, не е редно да събираш пари за това. Замърсяването на въздуха е сложен проблем и не е по силите на полуграмотните ни политици и ЕнтЕлегенти от НПО- тата. С това би трябвало да натоварят, например вечно ревящите за пари БАН-яджии, да видим какво ще измислят, имат ли основания пренциите им,че са научни върхове, пък и да видим за какво е давала пари държавата толкова години и трябва ли да продължи да дава..или.. кой от където..




batVenci
Мнения: 919
Регистриран на: Пет 09 дек 2011 19:55
Автомобил:
Двигател:

Re: Обмислят се промени в данъка за старите автомобили

Мнениеот batVenci » Вто 11 сеп 2018 16:39


Така си е, на управниците пари им трябват, даже много пари. Екологията както се казва - кучетата е яли...


Потребителски аватар
ssssl
Мнения: 923
Регистриран на: Вто 12 май 2009 17:47
Автомобил:
Двигател: CJXC
Местоположение: Sofia

Re: Обмислят се промени в данъка за старите автомобили

Мнениеот ssssl » Вто 11 сеп 2018 16:57


bayspiro написа:https://www.segabg.com/hot/sofiya-nyama-plan-sreshchu-mrsniya-vzduh :mhihi
Както писах по-рано, еко данъците и екологията нямат нищо общо! А с чистия въздух съвсем нищо общо!
И да съм ясен - не съм против да се събират пари , против съм това да става ей тъй - да има за харчене.

След като нямаш представа какво ще правиш, не е редно да събираш пари за това. Замърсяването на въздуха е сложен проблем и не е по силите на полуграмотните ни политици и ЕнтЕлегенти от НПО- тата. С това би трябвало да натоварят, например вечно ревящите за пари БАН-яджии, да видим какво ще измислят, имат ли основания пренциите им,че са научни върхове, пък и да видим за какво е давала пари държавата толкова години и трябва ли да продължи да дава..или.. кой от където..

За НПОтата и БАНяджиите съм мноого съгласен!
Акцизът в Дания е горе доле като в Гърция. Но там частен дизел , освен таксита, няма, а и ГТПто им не е кат нащо.



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта