Цялостно освежаване/почистване на автомобил за Варна?

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
promojo
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 07 дек 2012 13:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Цялостно освежаване/почистване на автомобил за Варна?

Мнениеот promojo » Нед 25 ное 2018 19:50


Здравейте колеги,искам да направя вътрешно освежаване на кочинката,но не мога да намеря автокозметичен салон във Варна който да се занимава с нещо повече от пране/почистване на тапицерия.Колата има нужда от комплексна работа като например - пребоядисване на интериорните лайсни,изтупване на багажник от пясък,подобрение на цветовете на дамаската.Абе по-специфична работа от едно нормално изпиране.Въпроса е къде ?За жалост и в гугъл не мога да намеря информация...




Потребителски аватар
plamen-roni
Мнения: 682
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 20:19
Автомобил: SEAT EXEO TDI
Двигател: CAGC-2010
Местоположение: Варна

Re: Цялостно освежаване/почистване на автомобил за Варна?

Мнениеот plamen-roni » Нед 25 ное 2018 20:37


Мисля , че няма да намериш някой който да свърши всичката работа във Варна . Всеки един кадърен бояджия ще ти пръсне интериорните лайсни и едно комплексно измиване и си ти . Вече е малко студено за почистване и изпиране на тапицерията . Отиди и виж момчетата срещу КАТ на автомивката какво ще ти кажат . Мой приятел
кара А 3 , имаше изтъркани бутони по панела за климатроника и други неща в колата . Ползва услугите на едно момче от Аксаково който ги пръсна . Да ти кажа стана много добре :th_up


promojo
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 07 дек 2012 13:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Цялостно освежаване/почистване на автомобил за Варна?

Мнениеот promojo » Нед 25 ное 2018 21:01


Това също го имам като забележка - паднало покритие на копчетата за климатика..Такива някакви финни работи по интериора има.А колкото до момчетата срещу КАТ....имаш ли някакви впечатления за прането там?


Потребителски аватар
plamen-roni
Мнения: 682
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 20:19
Автомобил: SEAT EXEO TDI
Двигател: CAGC-2010
Местоположение: Варна

Re: Цялостно освежаване/почистване на автомобил за Варна?

Мнениеот plamen-roni » Пон 26 ное 2018 20:37


promojo написа:Това също го имам като забележка - паднало покритие на копчетата за климатика..Такива някакви финни работи по интериора има.А колкото до момчетата срещу КАТ....имаш ли някакви впечатления за прането там?

Комшията беше прал през лятото колата на жена си там , беше станала добре . Иначе гледам , че голяма част от варненските автоджамбази ползват услигите им . Ако не ти е спешно изчакай до пролетта , да се постопли малко . Иначе може да си действаш по вътрешния интериор лайстни , копчета и т.н . Да ти кажа честно и аз нямам представа къде да си мия колата вече във Варна .Дълги години ходих все на Водопада , сега е друг собственик и нещо се излагат . Мисля да видя ВИПА в Левски срещу Лидл .


Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: Цялостно освежаване/почистване на автомобил за Варна?

Мнениеот vanesto » Пон 26 ное 2018 20:53


Веднъж съм ходил там срещу Лидъл със стария Голф. Стараят се момчетата, лъскат всичко. Иначе на автомивка от години ходя малко по-нагоре на светофара точно отляво.


promojo
Мнения: 8
Регистриран на: Пет 07 дек 2012 13:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Varna

Re: Цялостно освежаване/почистване на автомобил за Варна?

Мнениеот promojo » Пон 26 ное 2018 22:45


plamen-roni написа:
promojo написа:Това също го имам като забележка - паднало покритие на копчетата за климатика..Такива някакви финни работи по интериора има.А колкото до момчетата срещу КАТ....имаш ли някакви впечатления за прането там?

Комшията беше прал през лятото колата на жена си там , беше станала добре . Иначе гледам , че голяма част от варненските автоджамбази ползват услигите им . Ако не ти е спешно изчакай до пролетта , да се постопли малко . Иначе може да си действаш по вътрешния интериор лайстни , копчета и т.н . Да ти кажа честно и аз нямам представа къде да си мия колата вече във Варна .Дълги години ходих все на Водопада , сега е друг собственик и нещо се излагат . Мисля да видя ВИПА в Левски срещу Лидл .
Мерси за отговора!


Потребителски аватар
plamen-roni
Мнения: 682
Регистриран на: Чет 22 окт 2009 20:19
Автомобил: SEAT EXEO TDI
Двигател: CAGC-2010
Местоположение: Варна

Re: Цялостно освежаване/почистване на автомобил за Варна?

Мнениеот plamen-roni » Сря 12 дек 2018 18:32


До колегите от Варна, понеже колата ми е с хоримирани лайстни около стъклата както и гредите на тавава ? Вече навсякъде ползват безконтактно миене , обаче съм виждал как побелява целия хром пакет . Някой да сподели къде си мият колите безконтактно и нямат проблеми . Говорих с човека който се занимава с автомивката на Марешки тази която е срещу Алати и той каза ,че нямало опастност да побелеят . Ама нещо му нямам вяра .



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 87 госта