Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот muns61 » Нед 19 апр 2015 14:40


Добрите секретни болтове не се продават по магазините, а се правят от майстор, който си знае работата.




Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот silent » Пон 20 апр 2015 8:07


Мда опит за кражба на аумулатор тази сутрин според комшия... за радост неуспешен.След като го откраднаха веднъж преди 4ри години взетите тогава мерки с променено закрепване са дали резултат. За съжаление са си изкарали яда на друга комшийска кола на която пак по незнайни причини не са могли да откраднат акумулатора но са му изтръгнали кабелите и са тръгнали да му свалят клемите ...циганска държава...
Предполага се че, крадците се движат с тъмносиньо Митсубиши Колт с тъмни стъкла....със софийски регистрационен номер съдържащ цифрите 22(23)
Пазете се и бъдете бдителни.


Lyusi79
Мнения: 5
Регистриран на: Сря 25 фев 2015 17:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Lyusi79 » Пон 20 апр 2015 9:43


muns61 написа:Добрите секретни болтове не се продават по магазините, а се правят от майстор, който си знае работата.


Преди известно време си изгубих ключа за секретния болт на джантите и отидох при един гумаджия.
Той ми ги развъртя с някакъва специалена проставка, която беше с обратна резба и след леко почукване се заби в дупката на болат. Колкото повече го напъваше, толкова по силно се захващаше приставката за болта заради обратната резба. И най-странното беше, че след като го отвъртя, само с леко почукване приставката излезе от отвора на болта.....
Та така...и секретни болтове не ни спасяват. Единстве но биха ни спасили от тъпанари...
Хора, които се занимават само с този вид прехрана, със сигурност вече я имат тази приставка :cry :cry

И на мен преди известно време ми откраднаха една от капачките на средния отвор пред блока...Точно поради тази причина предпочитам да давам по 30лв на месец за охраняем паркинг....


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6152
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот ktamen » Пон 20 апр 2015 19:27


Пропусна да споменеш, че болтовете си ги купил за 14,50лв от близкия магазин, а не си търсил майстор, дето да си знае работата.


Потребителски аватар
Bai Sando
Мнения: 8114
Регистриран на: Чет 27 мар 2008 22:28
Автомобил: Audi A 3
Двигател: 2000 TDI 2006г
Местоположение: Пазарджик

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Bai Sando » Пон 20 апр 2015 20:09


На баща ми на жигулката едно време имаше едни кумонистически секретни болтове.Представляваха нормален болт с конусна глава.Имаха два отвора,които не бяха в центъра на конуса а малко като ексцентрик стояха.Отвиваха се със специален ключ,направен точно за тях :th_up
Сега ако ги има още ще се сдобия с един комплект такива.


Потребителски аватар
muns61
Мнения: 7965
Регистриран на: Чет 01 юли 2010 8:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: pleven

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот muns61 » Пон 20 апр 2015 20:53


Lyusi79 написа:
muns61 написа:Добрите секретни болтове не се продават по магазините, а се правят от майстор, който си знае работата.


Преди известно време си изгубих ключа за секретния болт на джантите и отидох при един гумаджия.
Той ми ги развъртя с някакъва специалена проставка, която беше с обратна резба и след леко почукване се заби в дупката на болат. Колкото повече го напъваше, толкова по силно се захващаше приставката за болта заради обратната резба. И най-странното беше, че след като го отвъртя, само с леко почукване приставката излезе от отвора на болта.....
Та така...и секретни болтове не ни спасяват. Единстве но биха ни спасили от тъпанари...
Хора, които се занимават само с този вид прехрана, със сигурност вече я имат тази приставка :cry :cry

И на мен преди известно време ми откраднаха една от капачките на средния отвор пред блока...Точно поради тази причина предпочитам да давам по 30лв на месец за охраняем паркинг....

Ела отвий моите на ладичката от аватара, правил съм ги 1983-та година.


Потребителски аватар
Pagemakerboy
Мнения: 475
Регистриран на: Пон 02 юли 2007 14:22
Автомобил: Arteon BiTdi
Двигател:
Местоположение: България

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Pagemakerboy » Пон 20 апр 2015 21:13


Га си бил на 22 :)...Хехех, живот си беше тогава ;)


Потребителски аватар
nokiangage
Мнения: 3374
Регистриран на: Сря 03 фев 2010 12:40
Автомобил: Passat B3 - 35i
Двигател: 1.8 RP 1990 - 90 hp. LPG only
Местоположение: Плевен, Варна
Контакти:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот nokiangage » Чет 23 апр 2015 19:29


Да се оплача и аз, вчера няколко часа след 03:30 сутринта някой :censored2 :censored2 :censored2 ми е откраднал и 4-те капачки на Sebring-а...

Изображение

Моля Ви, ако някой види такива капачки да се продават нека да ми пише, аз съм си ги боядисвал и си знам всичките им особености - примерно едните 2 са леко по-тъмни от другите 2 и имат овални наранявания по външната част и са с по едно счупено от захващата част. Долна работа в това, нека за хапчета да не им стигнат никога парите на такива... :scare3


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Ivo_Dinkov » Чет 23 апр 2015 20:49


В Плевен на брат ми капачката на куката на задната броня втори път изчезва и спря да си купува нова.


M.B.
Мнения: 15
Регистриран на: Съб 03 авг 2013 21:52
Автомобил: VW Passat Variant B5
Двигател: AJM 2000
Местоположение: България

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот M.B. » Чет 23 апр 2015 22:27


И аз да си се оплача на 18.04 във Враца посред бял ден ми задигнаха предния номер на колата. Номерът е СО 5267 АН. Ако някои колега го забележи някъде нека ми съобщи, ще съм му много благодарен.


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Ivo_Dinkov » Чет 23 апр 2015 22:59


Задължително нит или рапидка/-и и на предния номер, за д азабавите или откажете харесали предния ви номер.


M.B.
Мнения: 15
Регистриран на: Съб 03 авг 2013 21:52
Автомобил: VW Passat Variant B5
Двигател: AJM 2000
Местоположение: България

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот M.B. » Чет 23 апр 2015 23:10


За жалост това не ги е спряло 3 нита имаше само на пластмасата и отделно един през самия номер, но явно това не им е попречило да го свалят с пластмасата, че даже и нитовете не ми бяха оставили само един се подвизаваше на магия явно ги е позатруднил.


Потребителски аватар
jorkatta
Мнения: 93
Регистриран на: Нед 23 ное 2008 20:54
Автомобил: vw passat b6
Двигател: BMR
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот jorkatta » Чет 04 юни 2015 22:10


ПУУУУУУУУУ, днес забелязах, че са ми свалили капачката барабар с пръскалката на задната чистачка.....
Ма*ето им. Как може да съществуват такива нищожества!!!


Потребителски аватар
ALESYZ
Мнения: 1155
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 19:13
Автомобил: BMW 525d
Двигател: M57D25 -01

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот ALESYZ » Пет 05 юни 2015 10:13


Знаете ли колеги, напоследък си мисля, как едни крадци, крадат от други крадци. Може да се замислите, вие лично какво сте откраднали някога или продължавате да крадете. Формите са изключително разнообразни, аз се замислих за Windows-a който ползвам и не съм дал един лев за него. Какво да кажем за всякакви други програми, които са плод на нечий труд, имат си цена и струват пари, но ние ги теглим от някъде, хакваме, кракваме и т.н. и ползваме, често даже за да извличаме икономическа изгода от тях. Вие и аз добре знаем какви са цените на тези програми и как те са непосилни за мнозина от нас. Не знам колко от вас плащат за софтуер, аз не плащам нищо. Но ползвам, което ме уличава като крадец на интелектуален труд. В тази връзка, започнах да трия платения софтуер от компютрите си, сложих beta Windows 10, работя с него и мисля да си го купя като излезе. Аз не искам да съм крадец. Всяко нещо, което си има цена, зад която стои труд, време, усилия, не пада от небето и не е подарък. Има платен софтуер, има и безплатен такъв, вкл. операционни системи. Така мисля аз и не задължавам никой да мисли като мен. Трябва да кажа и това, че съчувствам на честните хора, които страдат от кражби. Но на крадци и измамници, когато ги крадат, не съчувствам, това е справедливо. И си мисля, че честните хора по-малко ги крадат, макар че самия вид "честен човек", е нещо като бялата лястовица. Мисля си, че в България има много крадци и по-важното, никой не иска да спре да краде. И теми като тази ще избуяват и проклятията и възмущението в тях ще растат. Предлагам ви просто един по-различен поглед към действителността, ако имате сила да се погледнете от тази страна, полезно е.


Потребителски аватар
toraborat
Мнения: 934
Регистриран на: Пет 19 апр 2013 22:09
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ 2002
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот toraborat » Пет 05 юни 2015 10:26


Откраднаха ми малката чистачка на Борето, струваше 5лв, но по ме е яд че не видях и теглих един тигел с рамото по стъклото, ядосах се и намерих за 3лв чистачка :flag_bulgaria А преди това си бях наумил оригинални да взимам от Порше :Mr Green Fun



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: alpinab и 230 госта