Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Автомобилни теми, които не са свързани с Volkswagen
Потребителски аватар
Tyto
Мнения: 6
Регистриран на: Нед 04 яну 2015 22:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Tyto » Пет 23 яну 2015 17:26


Да, ще си получи реалното обезщетение - 10% овехтяване :). Първо ще се види колко реално струва автомобила, след това на база реална застрахователна сума ще се изчисли обезщетение което ще се редуцира с 10%(които споменах по- горе), и така младежа ще си вземе паричките :)




Потребителски аватар
Pagemakerboy
Мнения: 475
Регистриран на: Пон 02 юли 2007 14:22
Автомобил: Arteon BiTdi
Двигател:
Местоположение: България

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Pagemakerboy » Пет 23 яну 2015 22:40


silent написа:започвате да си говорите на развален телефон...човека казва че колата му е застрахована за много по-голяма от реалната цена....аз не знам компания която по нейните правила да застрахова на по-големи суми от реалната...обикновено това се прави от алчни брокери извън правилата...от тук следва това което е написал влад седем...ще си вземе толкова пари на колкото му я оценят а не за толкова за колкото я е застраховал....другото е чесане на езици...


Клиентът не го интересува по кои правила е направена, нали е валидна - на застраховката му има стойност на автомобила и застрахователна премия за тази стойност.
Знам, че живеем в Абсурдистан, но чак толкова не.


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот silent » Съб 24 яну 2015 13:41


Кьорав карти не играе.... като я е купил за пет застраховал я е за десет и вземе три и половина ..другия път ще го заинтересува....ма понеже ние в Бг-то сме тарикати и искаме да ебем дявола на задна прашка във въздука затова и застрахователите ни центрят винаги когато могат...защото за тях сме измамници по подразборане...не че и на запад няма андрешковци ама там ако са 10% ние тук сме 90% тъмни балкански субекти дето искаме със застраховаката да си ремонтираме колата и да останат пари поне за един еротичен масаж с хепи енд и кило гроздова...


Потребителски аватар
Tyto
Мнения: 6
Регистриран на: Нед 04 яну 2015 22:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот Tyto » Съб 24 яну 2015 16:02


Колега съгласна съм с теб! Но идва и другия момент в който избираш даден посредник, за да не се правиш на идиот! Историята помни много- много факти!!!


Потребителски аватар
7 speed DSG
Мнения: 260
Регистриран на: Съб 19 юни 2010 8:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот 7 speed DSG » Вто 27 яну 2015 17:23


Снощи на едно приятелче са му откраднали колата от "Стрелбище" - колата е Daewoo Lanos тъмно зелена на цвят, лимузина !

Регистрационният номер е: CA 32 31 AT
Номерът на рамата е: KLATF69YEWB145046


Моля, ако някой засече някъде колата, нека да звънне на номер: 0884 826 993 Васил :bowdown :bowdown :bowdown


iliikata911
Мнения: 28
Регистриран на: Пет 06 юни 2014 11:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот iliikata911 » Вто 27 яну 2015 22:47


Колега, качи си поста в темата по-горе за откраднати автомобили... аз дори като ни откраднаха Тойотата септември месец дори не я постнах... за съжаление статитстиките са много тъжни, като % намерени автомобили, но успех все пак.


Потребителски аватар
7 speed DSG
Мнения: 260
Регистриран на: Съб 19 юни 2010 8:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот 7 speed DSG » Сря 28 яну 2015 10:32


Колата е намерена (тотално изкорубена) току-що от полицията (пред Метро на Божурище) :th_up


Потребителски аватар
silent
Мнения: 2618
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 22:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот silent » Сря 28 яну 2015 13:31


ако има застраховка по-добре въобще да не я бяха намирали...сега ще е ходене по мъките и много малък шанса застрахователя да плати нещо...ако няма застраховка поне нещо от вторични ще вземе....


simona9602
Мнения: 15
Регистриран на: Пон 12 яну 2015 17:12
Автомобил:
Двигател:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот simona9602 » Пет 30 яну 2015 18:43


На майка ми откраднаха голфа преди години ем беше застрахован.Беше голямо ходене по мъките.Не го пожелавам на никой.


infernooo
Мнения: 77
Регистриран на: Нед 11 май 2008 10:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот infernooo » Нед 01 мар 2015 21:07


Крадците на дребно се завърнаха!Преди година ми откраднаха рамото на задната чистачка която си закупих после за 10 лв от колега от форума.Преди няколко дена са се опитали да ми откраднат ножа на задната броня,но благодарение на бабето от първия етаж не са успели.Намерих я на сутринта с изкорубен нож и първо се зачудих дали не съм я фраснал в някой бордюр но после бабата ми каза че ги е видяла и им е викнала след което са избягали.Били двама,описа ги като висок и нисък.А днес забелязах че има следи от напъване най вероятно с отвертка на спойлера на вратата на багажника.И него са пробвали да вземат.Живо и здраво да е бабето,само ме е яд,че не ме извика,ама в 1.30 сутринта едва ли ще тръгне по стълбите нагоре до четвъртия етаж без асансьор.НЯКОЙ ДЕН ЩЕ ВИ ХВАНА КОПЕЛЕНЦА КРАДЛИВИ ЗАЩОТО СЪМ СИГУРЕН,ЧЕ НЯКОЙ ОТ ВАС ЧЕТЕ ТОВА!НЯМА ДА ЗАПЛАШВАМ С НЕЩА ОТ СОРТА-ЩЕ ВИ СЧУПЯ РЪЦЕТЕ И Т.Н. САМИ ШЕ РАЗБЕРЕТЕ КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ. ШЕ ВИ Е-А МАЙКАТА СКАПАНА ПОМИЯРИ


amnesty
Мнения: 43
Регистриран на: Нед 29 сеп 2013 14:27
Автомобил: VW Polo 9n
Двигател:
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот amnesty » Пон 16 мар 2015 14:40


Отново дойде момента да пиша в тази тема на нашия форум.
Снощи атакуваха моето Поло, което не си помни годините и километрите и ръждата го гризе навсякъде :bishop
http://prikachi.com/images.php?images/357/7987357j.jpg
"Берачите" на трофеи от паркирани коли счупват преден десен прозорец, изджобват всички жабки, обръщат сенниците, за да видят дали там не е скрито нещо много ценно. Гепват 1-2 лева на монети около скоростния лост, оставени за талони за паркиране и задигат кората на багажника с монтирани два говорителя Сони (ама вече несвирещи и дращещи :mhihi , които седяха там за да запушат дупките на кората).
Обадих се на 112 и за мое голямо учудване, но същевременно и удовлетворение след 30 минути се появи полицейски бус с трима служители на МВР. Информираха ме, че в квартала има още едно разбито Поло и след мен отиват при него.
Та извода е: без значение е дали караш нова кола или някаква стара бръкма, щом около теб има "берачи" на трофеи от паркирани коли с поръчка да ударят точно този модел, спасение няма :scare3

Притичах до морга, намерих нужния джам, сложих го за 30 минути и вече чакам следващата атака :bowdown .


Потребителски аватар
wargod
Мнения: 140
Регистриран на: Съб 12 яну 2013 16:29
Автомобил: VW Golf IV
Двигател: 1600 AKL - 2000
Местоположение: Бургас <-> София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот wargod » Пет 17 апр 2015 11:08


Един път са ми чупили дясното огледало, един път ми бяха изтръгнали само огледалото на шофьорското, ама днес прекалиха ... Подред бял ден на паркинга н Фантастико в Студентски град си замина нещото, на което най-много се кефих в една кола - задната чистачка и то вижте как е изкъртена:

Изображение


Потребителски аватар
CESC
Мнения: 230
Регистриран на: Нед 04 ное 2007 14:12
Автомобил: Peugeot 406 2002
Двигател: 2.0 HDI
Контакти:

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот CESC » Нед 19 апр 2015 12:43


И аз тази сряда осъмнах така.. Без четири алуминиеви джанти. Думи нямам какви хора живеят в родината ни.
Прикачени файлове
rsz_1rsz_1img_20150415_075435.jpg


Потребителски аватар
дърт милиционер
Мнения: 732
Регистриран на: Пет 24 май 2013 6:33
Автомобил: WV Polo 2F 1993
Двигател: 1.4 DIESEL
Местоположение: София

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот дърт милиционер » Нед 19 апр 2015 14:21


Има много гладни хора...........Когато скачахме и крещяхме по митингите - не знаехме какво идва..... Ха сега всички да си скубеме косите и да бършеме сълзи и сополи. Тази престъпност , наркотици и прочие тепърва ще се увеличава - хората са гладни , и най лесно е да се краде и да се продава на автоджамбазите. :banghead


Потребителски аватар
polovera_9n3
Мнения: 1916
Регистриран на: Съб 17 авг 2013 22:39
Автомобил: VW POLO TDI
Двигател: BNM 2007
Местоположение: Кърджали

Re: Тема за мръсните, гадни, долни крадци!

Мнениеот polovera_9n3 » Нед 19 апр 2015 14:35


За малко си бях помислил, че кражбите на джанти с гуми са минало..... чак се изнервих като видях колата на колегата по дискове на земята :banghead сега се сетих, че четох тука една тема за колега, който загубил секретния ключ на болтовете на нов ФВ, като видях в постовете там какви универсални има, отказах се от идеята за секретни болтове :no



Върни се в “Общи автомобилни дискусии”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot], DrugiaBliznak и 243 госта