Пасат 2000 кубика 2Е маркуч на бензинопровода

Техническа и сервизна информация за Passat
yovo
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 12 мар 2007 8:37
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Маркуч на бензинопровода

Мнениеот yovo » Пон 27 окт 2008 14:19


Колеги благодаря за отговорите. Търсех и намерих доставчик на всякакви видове маркучи, включително на такива масло- и гориво устойчиви. Можете да проверите на адрес: www.fintex-trade.com.
Аз ще се опитам да доставя от там, има някакъв с данни Petrol - Oil Oil- and petrolhose
for fuelsupply to engines and motors. Excellent garagehose.
For fuels with a maximum aromatic content of 40%.
Suitable for Europetrol (unleaded) and kerosenes.
Working pressure : 25 bar
Burst pressure : 75 bar
Temperature range : -20°C / +80°C
<106 Ω
Electrical resistance :
Tube : NBR, black smooth,
Cover : NBR/PVC, black smooth
BAR Ω.
Надявам се този тип маркуч да свърши работа.
Цената не изглежда висока, ще пробвам и ще пиша за резултата.




Потребителски аватар
bobipepi
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 17 яну 2008 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bobipepi » Нед 23 ное 2008 22:12


Е и на мен днес пропусна бензин при маркуча който е точно в страни до двигателя.Говора за пасат Б5 1,8Т.Капсолован е но изпускането беше към накраиника които пристегнах с ключ, но несъм сигурен дали ще задържи.Но като си помисла яко запалване можеше да стане.Имал ли е някои колега подобен проблем.А бензина смърдеше на ацетон но това е друг въпрос.


Потребителски аватар
bobipepi
Мнения: 76
Регистриран на: Чет 17 яну 2008 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот bobipepi » Сря 26 ное 2008 17:48


Та реших проблема от една морга за 40лв.А умниците от Юнитраде ми поискаха 350лв и да чакам доставка за седмица.Евала на момчетата така се прават пари.


kgkep
Мнения: 213
Регистриран на: Съб 13 сеп 2014 21:58
Автомобил:
Двигател:

Re: Маркуч на бензинопровода

Мнениеот kgkep » Вто 18 апр 2017 21:28


Темата е стара, но и на мен ми се появи проблем с маркучите. Преди време като си сменях тампона на моното видях, че маркучите отпред до самото моно са много напукани и днес реших да ги сменя. Взех уж хубав маркуч 2м. и скоби. Смених ги и всичко беше наред, но сега излезнах да я вкарам в гаража и забелязах, че нещо постоянно бръмчи, вкарах я и в гаража разбрах, че шума идва от помпата. Маркучите са видимо наред, нямат прегънато. Колата си работи нормално но помпата постоянно се чува как бръмчи. На газ не е прекъсната и постоянно си върти бензина, така е от сигурно 10 години, но след смяната на маркучите днес се появи този шум. На бензин също не се променя. Не знам да не съм разменил местата на входния и изходния маркуч на самата моноинжекция, но ги гледах като ги сменям. Отделно на бензин си работи без проблем, не знам от какво се получи тоя шум.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: anrus, seso86 и 63 госта