Пассат 2

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
Denko_be_maina
Мнения: 180
Регистриран на: Пон 08 яну 2007 17:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Пассат 2

Мнениеот Denko_be_maina » Пон 08 яну 2007 17:44


Здравейте !!!
имам един вапрос . понеже на един приятел му испадна пассат 2 става вапрос за тия първите пассати дето са по рабати 85-та година е колата вапроса ми е следния дали от този пассат работи по окачването стават на голф 2
говорим за амортисиори пружини шарнири накрайници карета и сяква такава гад
за двигателя знам че става той е 1.8 90 коня карборатор

благодаря ви предварително !!!
пасата е 2 а не 1 mod edit: vaskoto1




Потребителски аватар
MobilLife
Мнения: 551
Регистриран на: Пет 31 мар 2006 16:39
Автомобил: Wv golf 5 +
Двигател:
Местоположение: Мездра-Марс
Контакти:

Мнениеот MobilLife » Пон 08 яну 2007 19:22


Надали ще стане нещо точно по окачването - направи сметка че Пасата е по-тежък и наи- важното по широк е....... :wink:


batsande
Мнения: 92
Регистриран на: Нед 28 май 2006 16:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Пассат 1

Мнениеот batsande » Пон 08 яну 2007 19:30


Denko_be_maina написа:Здравейте !!!
имам един вапрос . понеже на един приятел му испадна пассат 1 става вапрос за тия първите пассати дето са по рабати 85-та година е колата вапроса ми е следния дали от този пассат работи по окачването стават на голф 2
говорим за амортисиори пружини шарнири накрайници карета и сяква такава гад
за двигателя знам че става той е 1.8 90 коня карборатор

благодаря ви предварително !!!


1.Частите не си взаимстват на тези два модела пружини , тампони и тн са различни но пък са на приемлива цена

2. Пасата е 2-ка 1-цата се произвежда от 73 година


Потребителски аватар
juve
Мнения: 2255
Регистриран на: Вто 07 мар 2006 22:43
Автомобил: Pasat B3-Seat Leon TDI
Двигател: AAZ - ALH
Местоположение: Пловдив

Мнениеот juve » Пон 08 яну 2007 19:51


Градски, не ми се ще да се заяждам, ама ти Български учил ли си ? Какви са тези вАпроси , иСпаднали , рАбати , карбОратор и други такива ? хайде сега, не се излагай пред колегите.... :wink:


Потребителски аватар
Denko_be_maina
Мнения: 180
Регистриран на: Пон 08 яну 2007 17:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот Denko_be_maina » Вто 09 яну 2007 13:30


Благодаря на учителя по български че ме поправя :D аз предплагам вместо да има учители в училищата да се зачисли по един учител по български в всеки форум да ни поправя грешките .
та значи имам голф 2-ка и ми испада много ефтино такъв пассат мисля да го взимам предимно заради двигателя който както казах е 1.8 90 коня
но ме претесняват тоците по запалването защото голфа е дизел и нямам бубина а бензина има някой правил ли е такива интервенции и може ли да каже нещо по темата
благодаря ви предварително :!:


Потребителски аватар
The_Machine
Мнения: 3558
Регистриран на: Нед 17 дек 2006 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот The_Machine » Вто 09 яну 2007 17:52


Пасата си е кокалче яко и издръжливо , аз взех б2.5 мисля се води моя '86 набор :) , тоест 2-ка с широките стопове отзад , хечбек , ми екстра е колата , здрава и грамотно направена , задни амортисьори купих вчера по 45 лв броя - г/д са най-евтините тези , тампоните за задния мост са по 8 лв/броя и са 4 , ударните тампони за амортисьорите са по 8 лв... такива ли ми ти работи :)
Взимай ако ти изпадне изгодно като цена , гледай ламарините - моя вече го изкърпих , но пък той е бил австрийка - може би ако беше от Италия нямаше да е мръднал още...



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kolenceto79, tsbstz, VALENTINO87 и 57 госта