Смяна на преден мигач

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
kbot
Мнения: 389
Регистриран на: Съб 20 ное 2004 10:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София Дачия Дъстър 4x4 dci
Контакти:

Смяна на преден мигач

Мнениеот kbot » Сря 23 фев 2005 14:51


Счупиха ми мигача :cry: Сутринта ходих до БулИнс - дано дадат някои лев :wink:
:arrow: Та въпроса ми е как да сложа новия? В литературата пише за целия фар: сваля се обшивката на радиатора (4 болта) и после фара (пак 4 болта) . Гледам че мигача е свързан с щипки към фара? Трябва ли да свалям целия фар? Има ли нещо особено :?:
:arrow: Има ли вероятност да ми пробутат някой калпав мигач в магазина ? (Мисля да сложа нов) Някакво менте да не е. Кажете какво да гледам като го купувам :?:
(търсих ама такава тема нямаше :) )




Потребителски аватар
spokomen
Мнения: 188
Регистриран на: Сря 25 авг 2004 17:58
Автомобил: VW Passat B3 Ford C-Max
Двигател: RP 1991 Durateck 2_0
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот spokomen » Сря 23 фев 2005 18:23


Няма нужда да сваляш фара изобщо. Просто малко повече внимание с щипките . Сваля се лесно. Аз сменях скоро преден десен. Купих си един нов от едно магазинче на Ботев. Не беще скъп към 24 лева. Оказа се обаче, че е далеч по некачествен от оригиналния "Hella". Просто малко парче пластмаса. Не знам може би ще ти хареса, но аз успях да го върна и от " Симеон" си купих за 15 лева с малко пазарлък съвсем запазен оригинален. Не съжалявам. Във бул - инс във всички случаи ще ти дадат достатъчно да си купиш от тия "новите". За оригинален обаче не мисли. Нов е на баснословна цена.


Потребителски аватар
kbot
Мнения: 389
Регистриран на: Съб 20 ное 2004 10:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София Дачия Дъстър 4x4 dci
Контакти:

Мнениеот kbot » Сря 23 фев 2005 18:44


Благодаря spokomen. Току що го смених. Верно че не е голяма философия. Само дето си обърнах един нокът с щипките :lol:
Купих тайвански за 20 лв. нов. Много прилича на истинския, но май беше по-добре да бях взел втора употреба. Сега си личи че единия е нов.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: boc_ko и 179 госта