пасат б6 колко е допустимата утечка на ток

Техническа и сервизна информация за Passat
Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19142
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: пасат б6 колко е допустимата утечка на ток

Мнениеот stefan4o » Съб 10 яну 2015 13:03


skromnia1970 написа:
Грешката е може би в мен,като съм пропуснал да напиша мили ампер часа,не ампер часа.Който е имал интерес и мисъл е разбрал надявам се.
/извинявам се за пропуска/

Съжалявам, ама аз разбирам на числа и мерни единици, а не на кой какво искал да напише, но написал нещо друго. :a045 Написал си 0.8 - това какво е? Краставици, домати, картофи? Грама ли е, килограма ли е? Тонове ли са?
А това, че ти нямаш елементарни познания по електротехника е съвсем отделна работа (бъркаш Ач с А) :beer




DokoBG
Мнения: 13
Регистриран на: Чет 17 юли 2014 14:42
Автомобил:
Двигател:

Re: пасат б6 колко е допустимата утечка на ток

Мнениеот DokoBG » Чет 19 яну 2017 16:18


Здравейте, реших да използвам темата за моя проблем. Имам утечка в колата и реших да я заведа на майстор. Отидох при майстора няколко часа сред като бях оставил колата и видях свързан последователно мултицет към акумулатора, включена аларма и майстора замерваше токовете. Не знам дали е чакал 15 митути за комфорт модула който се споменава по-горе в темата. Махаше последователно всички букси и бушони от кутията до двигателя. Мултицета постоянно променяше стойностите си от 0,40А до 1.2А. Майстора махаше последователно всички шини и бушони от таблото, но показанията не спираха да се променят в посоченият интервал, като не се повлия от нито един кабел и бушон и постоянно скачаха и падаха. Отвори и двете бушонни табла в таблото, като продължи да маха бушоните един след друг, но без промяна. Каза, че да са открие утечката му трябва доста време.
Ако някой може да помогне със съвет за възможният проблем ще съм благодаре.



Върни се в “Passat”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 62 госта