В момента е Нед 18 ное 2018 23:25
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Клубен онлайн магазин
:arrow Масла Мотул на преференциални цени
:arrow Оригинални VW масла на преференциални цени
:arrow Добавки Bardahl и Castrol

Създай нова тема  Отговори  [ 233 мнения ]  Отиди на страница Предишна 16 7 8 9 1016 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Пет 25 сеп 2015 17:43 
На линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Няма нищо по хубаво от това да караш една красива нова кола бавно,тежко.
За къде бързате не знам,онова там ви е сигурно.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Пон 21 дек 2015 21:50 
Извън линия

Автомобил: vw passat B8
Двигател: 2015
Здравейте колеги,
Днес ми направи впечатление, че във вътрешността на двата фара ми се образува запотяване. Каква може да е причината. Фаровете са LED с динамично осветление в завой. Само да уточня че днес беше много магла война.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Пон 21 дек 2015 23:06 
Извън линия

Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Карай,и си питай питанката.
Ако ръждясат ще ти ги подменят по гаранция.
Един колега от Шкода форума се оплаква от запушен радиатор на парното на кола 2015г.
Твоето са бели кахъри.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Съб 13 авг 2016 6:32 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте!
Как ви се струва цвят "Crimson red" на Passat variant B8? Някой виждал ли го е на живо?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Чет 01 сеп 2016 18:24 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B8 Alltr BMT 176kW TDI
Двигател: CUAA 2016
Поръчах моя красавец Alltack. Сега чакаме 2-3 месеца!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Сря 07 сеп 2016 10:46 
Извън линия
Потребителски аватар

Essien1 написа:
Здравейте!
Как ви се струва цвят "Crimson red" на Passat variant B8? Някой виждал ли го е на живо?

Този цвят избрах, на калибриран дизайнерски монитор изглежда супер. Исках оранжа, но ми казаха че са го спрели, за това избрах това червено. Има и още един вариант червено което е по светло!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Вто 13 сеп 2016 22:15 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B8
Двигател:
След притежание на доста автомобили от немските автопроизводители в момента се опитвам да се наслаждавам на Passat B8 Variant DSG/150.
Споделям мнението , че не се спазват сроковете на доставка при поръчка на автомобил независимо дали е от "Порше Изток" или Юг.
Като цяло "най-впечатляващото" е , че при 642км пробег се счупи скоростната кутия безвъзвратно и успя да ми развали началото на отпуската. Всичко на всичко ми изчезна задна скорост и колата влезе в авариен режим и не къде да е , а точно в гр.Бургас. Там не успяха да установят проблема една седмица. В последствие го установиха , че няма как да се ремонтира и ще ми я подновят гаранционно с нова , което се случи след около седмица и половина. Няма да коментирам , че седях на улица около два часа и половина докато дойде пътна помощ. В крайна сметка момчето с рапатрака обясни , че са му се обадили 5 минути преди да беше пристигнал до мен. След смяна на кутията и аз вече имам шумове отпред в ляво. Върнах я за рекламация и ми обясниха да карам така ,тъй като всичко било наред. Разправиите , които имах ще ви ги спестя :)
Относно разхода това , което си пише по компютър това и си харчи. Помощните системи работят прилично. Динамиката на автомобила също е задоволяваща. Удобни за мен екстри са навигацията и добре работещият климатроник.
Карайте си със здраве колите и не му мислете - тепърва ще става по-зле ;)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Съб 17 сеп 2016 8:15 
Извън линия
Потребителски аватар

Размера на 17" джанти, 7Jх17 ли е?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Съб 29 окт 2016 10:09 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Golf VI
Двигател:
KGL написа:
Поръчах моя красавец Alltack. Сега чакаме 2-3 месеца!

Колега, като дойде и го покараш - пусни във форума впечатления и малко снимки. Със DSG ли е или ?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Пон 31 окт 2016 12:20 
Извън линия
Потребителски аватар

Поръчах го със 7-степенно DSG., Ще дам впечатления и снимки!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Пет 09 дек 2016 11:37 
Извън линия
Потребителски аватар

Така, от една седмица съм с новото возило. Съвсем пресни впечатления: Магистрално каране София- Свиленград - София. Адаптивния автопилот много ми хареса, настроих го на 130, без мигач ти се опъва доста при смяна на лентите, практически колата сама се кара. От време на време ти казва да поемеш управлението, като проверка да не си заспал. Разход 6,9/100
Първо негативно впечатление, когато си опреш ръката на тапицерията на прозореца остава дупка от лакътя. сега се възстановява, но предполаган че при продължително ползване ще се деформира трайно и ще стане грозно. Вече внимавам къде си държа ръката.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Нед 11 дек 2016 17:24 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Ето защо сега ще сглобя едно много хубаво писмо на немски с прикачен запис на тракането до централата в Германия, да видя техния отговор.

Колега, докъде стигна сагата с тропането и добра ли се изобщо до централата в Германия? Имаш ли някакво становище от тях

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Съб 08 апр 2017 8:17 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте, нека и аз да се включа по темата - вече от повече от 3 месеца се радвам на Passat B8, Variant, Highline, DSG6, 4 Motion, 190 HP.
За сега се наслаждавам максимално на колата, имам някакви минимални забележки, но като цяло положителните емоции са много повече!
Малко ми е странно, че все повече коли от модела се срещат по улиците, но тук не е много активна точно тази тема. Та нека да се включа и да подбутна малко...

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Нед 23 апр 2017 12:26 
Извън линия

Автомобил: VW PASSAT VARIANT B8 190PS
Двигател: ACDFCAX1 2017
Привет,
От 2 месеца карам абсолютното същата конфигурация като колегата Etalon21. До този момент имам само положителни емоции, автомобилът е доста добър и се държи перфектно на пътя. И аз донякъде се учудвам на големия брой пасати B8, които виждам по улицата /имайки предвид цената му/, но предполагам голяма част от тези автомобили са служебни, каквато е и моята...А колата е просто перфектна за семеен автомобил, на фона на супер тясната Инсигния, която карах 4 години преди тази:)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B8 - първи впечатления Публикувано: Пон 24 апр 2017 10:16 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat Variant
Двигател: CBA B 2010
Etalon21 написа:
...Малко ми е странно, че все повече коли от модела се срещат по улиците, но тук не е много активна точно тази тема. Та нека да се включа и да подбутна малко...

Хората пишат по форумите основно за проблеми. На нова кола какви проблеми да има?

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 233 мнения ]  Отиди на страница Предишна 16 7 8 9 1016 Следваща

Всички времена са UTC+02:00